+ Konuyu Cevapla
Toplam 5 Sayfadan 3. Sayfa
BirinciBirinci 1 2 3 4 5 SonuncuSonuncu
Toplam 92 sonuçtan 41 ile 60 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Akşam'la Gezi Eki...

Murat / Laborant north bilinmeyene doğru yelken açıyor north - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    2 Mesajına 3 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    187

sabah gazete bayiini kapalı görünce üzülmüstüm cünkü aksam cıktıgımda gazete bulma en azından ekiyle birlikte bulma sansı cok zayıftı neyseki isyerinde yaptıgım arastırmalar sonucu gezi ekini edindim :):)
    hakan abiye ,elif'e, emel'e ,tabiki cagatay abiye vede emegi gecen herkese tesekkürler .............

Hakan / Başka Bi Mod
    2007 Özel Ödülü & En Sevilen Üye 2.si 2008 En Sevilen Bay & En Komik Üye 2.si.
    Hakan afferin iyi işler yapıyor Hakan afferin iyi işler yapıyor Hakan afferin iyi işler yapıyor Hakan afferin iyi işler yapıyor Hakan afferin iyi işler yapıyor Hakan afferin iyi işler yapıyor Hakan afferin iyi işler yapıyor Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    2 Mesajına 8 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    194

tşk ler ark lar....:) düşünüp bunun için zaman harcayıp...alıp....okuyup...ve yorumlarınıza sağlık.......

Çağatay Şahin *Çağatay* nickli üye rep puanını kapatmıştır. *Çağatay* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    17,090
    1,572 Mesajına 18,208 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    200

Click here to enlarge Hakan Nickli Üyeden Alıntı
    tşk ler ark lar....:) düşünüp bunun için zaman harcayıp...alıp....okuyup...ve yorumlarınıza sağlık.......
    VAYYY kardeşim nerdeydin yaa:) yoktun. bak paintball olayına giriyoruz ona göre:) kolları sıva sende..

Emekli Yönetici Emekli Yönetici bilinmeyene doğru yelken açıyor Emekli Yönetici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    4 Mesajına 15 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    195

Talking

11. Hafta ve 11.Sayı
    :Thankyou:
    10. Sayı hakkındakı butun yorumlar sılınmış ..Bu üzücü .. Şu bılınıyor kı her hafta güzel bilgilerle donatılmış bir ek bizler için hazırlanıyor :1122:

Bu haftakı yıne dopdoluydu .. Her hafta ayrı bır tad ve farklı bılgıler ..
    ben yıne 11. Sayının kapağını buraya bırakmak ıstedım :1122:
    Umarım en kısa zamanda diğer şehırlerımızde de yayınlanır ..
    Emeğinize Sağlık :115:
    Attached Images

Çağatay Şahin *Çağatay* nickli üye rep puanını kapatmıştır. *Çağatay* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    17,090
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    200

Click here to enlarge nilsu Nickli Üyeden Alıntı
    Çağatay, Elif ve Emel'in yazılarını okurken oralara gittim adeta.. Borabay Gölü ve Amasya'nın o muhteşem evleri adeta sizi kendine çekiyor.. Meyvve baçelerinde bir gün, Borabay' da haftasonu kaçamağı.. Küba'nın dününün, bugününün vazgeçilmezleri Amerikan arabalarında şehri turlamak.. Afrika'nın o bıcırık, şirin mi şirin kızlarından saç modeli almak.. Zagreb'in tradec sokağında son iki masa kalana kadar,keyifli bir sohbet ve kahveyle günü bitirmek.. çok ama çok güzel olurdu.. :) Hakan'ın şemşiyelerin tarihi konusunda yazdığı yazıyı keyifle okudum.. zaten o son sayfaya geldiğimde, yüzü sihaya boyalı iki adamın resmini görünce, bir kaç dakka resme bakmaktan alıkoyamadım kendimi..yaratıcı fikir :) hikayesi de okunmaya değer güzellikte, sade ve bir o kadar çarpıcıydı..
    evet gezi ekinden izlenimlerim bunlardı.. keyifle bir solukta okudum.. çağatay gezi ekiyle ilk tanışmamdı.. haftaya çarşambayı iple çekiyorum:)
    Rukencim çok teşekkürler. Biz de hem keyif alıyoruz hem de çok iyi araştırma yapıyoruz inan. O bilgilerin hepsi bin ton araştırma ve çevirilerden sonra sayfaya taşınıyor. Ne mutlu ki sizlerle de paylaşabiliyoruz... Görüşmek üzere cnm...

Hakan / İthalat Haqan yolun daha çok başında Haqan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    1 Mesajına 2 kez Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    185

Gezi Eki Nedir Neye benze Bu konu haqqında herhangi bişi düşünemiorum :p eray daa bana ek gönderceq ahu

Hakan / Başka Bi Mod
    Hakan afferin iyi işler yapıyor Hakan afferin iyi işler yapıyor Hakan afferin iyi işler yapıyor Hakan afferin iyi işler yapıyor Hakan afferin iyi işler yapıyor Hakan afferin iyi işler yapıyor Hakan afferin iyi işler yapıyor Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    2 Mesajına 8 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    194

tskler rukencim...haftaya da bekleriz :)

Fatih / TRT Türk Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Cool
    Teşekkür
    109
    26 Mesajına 137 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    217

Yinee..Yeni...Yenidennn...:) Maskelerin Sırrı- Venedik Karnavalı...Kaya Mezarları ile DEMRE...Yeni Zelanda'lı Maoriler... Çin çin.Şerefeee...:) Emeği geçen herkese teşekkürler..Yine süperr bir ek...

Teşekkür
    17,090
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    200

valla bende çok beğendim ne yalan söyliiim:))

Emekli Yönetici Emekli Yönetici bilinmeyene doğru yelken açıyor Emekli Yönetici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    4 Mesajına 15 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    195

Talking

Kapaktan söz edılmış :) Ben yıne kapağı bırakiim :)

12. Hafta ve 12 Sayı

Hani bi söz vardır "İçi Dışına Vurmuş " diye ..
    Aynen öyle ...Öncekı haftalar gıbı bu haftada yıne rengarenk :506: :) Ve bilgi dolu :) Hem beyne hemde göze hıtap edıyor :) :675:

Emeğinize Ve Verdiğiniz Zamana Sağlık :115:
    Attached Images

Hakan / Başka Bi Mod
    Teşekkür
    0
    2 Mesajına 8 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    194

fatihcim tşk ler.....şerefeeee :)
    binnurcuuuum sözlerine sağlık...:)
    evet kızlar emel , elifim cağatayım ellerinize sağlık...bu hafta bnm en fotograflı sayfamdı :) ama olsun sevıyorum ben sayfamı ve yazdıklarımı napiiiimmmm :)

eleman67
    Misafir eleman67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ben eve geldiğinde abim gezi ekini aldın mı diye sordu ? Kaçar mı hiç ?
    Emeği geçenlerin ellerine sağlık , tek sorun sayfa sayısı az....
    * Konuk yazar / yazı alabiliyormuyuz ?

Teşekkür
    17,090
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    200

Click here to enlarge eleman67 Nickli Üyeden Alıntı
    Ben eve geldiğinde abim gezi ekini aldın mı diye sordu ? Kaçar mı hiç ?
    Emeği geçenlerin ellerine sağlık , tek sorun sayfa sayısı az....
    * Konuk yazar / yazı alabiliyormuyuz ?
    SORUNUN YANITINI SEN VERMİŞSİN ZATEN: SAYFA SAYISI AZ:))) nasıl yazar alalım. ama 2-3 aya türkiye geneline ve daha fazla sayıyla çıkacağız kısmetse elemancım

Teşekkür
    17,090
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    200

Click here to enlarge seloş Nickli Üyeden Alıntı
    hakancım biliyorsun ki benim favorim senin sayfan..zaten :) tuvalet muhabbetini koymuşsunuz harika olmuş..:106: ya
    :65:

Teşekkür
    17,090
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    200

CNM BENİM ŞAKA YAPTIM BEN ZATENNN:)) Herkes kendi sayfasını Hazırlıyor ben fazla birşey yapmıyorum , gerek kalmıyor bu usta kalemlerle eheueh. saol saol saol:)

Emin / Kimya eminbayraktar etrafına ışık saçıyor eminbayraktar etrafına ışık saçıyor eminbayraktar etrafına ışık saçıyor eminbayraktar etrafına ışık saçıyor eminbayraktar etrafına ışık saçıyor eminbayraktar etrafına ışık saçıyor eminbayraktar etrafına ışık saçıyor eminbayraktar etrafına ışık saçıyor eminbayraktar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    7
    7 Mesajına 21 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    188

hepiniz birbirinizden mükemmelsiniz bukadar güzel siteye sizin gibiler yakışır

Murat / Laborant north bilinmeyene doğru yelken açıyor north - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    2 Mesajına 3 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    187

Click here to enlarge ALEYNA KUMSAL Nickli Üyeden Alıntı
    Neden Se Ben De Bi Turlu Bulamiyorummmmm
    bulamassın cünkü sadece istanbulda simdilik..........

Özel daimaturkce bilinmeyene doğru yelken açıyor daimaturkce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

yakında heryerde

Fatih / TRT Türk Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Cool
    Teşekkür
    109
    26 Mesajına 137 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    217

Çamur savaşçıları-Ömerli... Rusya'nın gözbebeği Kremlin Sarayı... Balonla gökyüzünde seyahat... Yılan avcıları... Sonsuz evliliğin sırları... Yine süperrr bir ek...Yine süperrr bir çalışma...Emeği geçen herkese teşekkürler...:)

Özel nalann bilinmeyene doğru yelken açıyor nalann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    1 Mesajına 2 kez Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    187

bende keyiflii keyifliii çayımı yudumlarken okudum ...
    :Feet-Up: önce Çağatayla Rusya'nın kremlin sarayını gezdik Çan Kulesi,Spaskaya Kulesi(kurtarıcı kulesi) ,Granovitaya Kubbeleri, St. Basil katedrali ohh ohh rengarenk kuleleri gördük...
    Emellle renklii balonlarla gökyüzüne seyahate çıktık...
    sonrakiii sayfa benii korkuttuu en korktuğum hayvan :Bellow:okumadım kusura bakmayın ....
    Elifin güzell anlatımıyla adrenalin ziyafeti ömerli atv motoru keyfii...
    çook eğlenmiştik okurken tekrar aklıma geldii düşüşler yıkanırkenki hallerimiz :)hatta sallanırken lale ben ve elifle olan resmim koyulmuş ne renklii görünüyor...
    veee veee veeeeeee Hakan'la yol kenarı burada durup dinlenmelii hatta çaylarımızı tazelemeli :) sormuş hakan neden sabahları erken ötersiniz bakalım siz horozda cvp vermiş :) ''BEN BURDAYIM '' cünküü liderim :)
    sonra sonsuz evliğin sırlarını vermiş birde sevglililer için sırlarıı varsen süper olurr evliler az haki :)
    veee bize yine hayata dair yapmamız gerekenleri anlattın
    ''HAYATTAKİ DOĞRU VE DEĞERLERİ ŞEYLERİ GÖRÜP, ONLARA ÖNEM VERMENİZ DİLEĞİYLE'' ..... msj süperdiii....
    TESEKKÜR EDERİZZ ÇAĞATAY-HAKAN-ELİF-EMEL GEZİ EKİİ'niz bu haftada cook güzell olmuş...