+ Konuyu Cevapla
Toplam 5 Sayfadan 2. Sayfa
BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 92 sonuçtan 21 ile 40 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Akşam'la Gezi Eki...

Defne / Türkçe Öğretmeni defneee bilinmeyene doğru yelken açıyor defneee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    1 Mesajına 2 kez Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    184

yok murat çünkü bulamıyoruz ist. olsam alıp okuycamda değilim
    merak edip yorum okuyorum sadeceClick here to enlarge

Murat / Laborant north bilinmeyene doğru yelken açıyor north - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    2 Mesajına 3 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    187

Click here to enlarge defneee Nickli Üyeden Alıntı
    yok murat çünkü bulamıyoruz ist. olsam alıp okuycamda değilim
    merak edip yorum okuyorum sadeceClick here to enlarge
    zaten ben ist olanlar icin demistim

Emekli Yönetici Emekli Yönetici bilinmeyene doğru yelken açıyor Emekli Yönetici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    4 Mesajına 15 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    195

Click here to enlarge north Nickli Üyeden Alıntı
    yav su kocaman sitede gezi ekini benden baska okuyan bir vatandas yokmu :)(tabi istanbuldaki vatandaslardan bahsediyorum)
    Var murat :) :115:

Emekli Yönetici Emekli Yönetici bilinmeyene doğru yelken açıyor Emekli Yönetici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    4 Mesajına 15 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    195

Smile

6.hafta ve 6. sayı
    Yine Ne güzel konular işlenmiş bu hafta :)
    Teşekkur ediyorum ..
    Bakalım haftaya yeni sayıda neler olacak? bızlerı yine nerelere gotureceksınız ? :) 7. sayıyı 4 gözle beklıyorum :)

Umarım en kısa zamanda da diğer illerimizde de "Gezi Eki" çıkar ..

Hakan / Başka Bi Mod
    2007 Özel Ödülü & En Sevilen Üye 2.si 2008 En Sevilen Bay & En Komik Üye 2.si.
    Hakan afferin iyi işler yapıyor Hakan afferin iyi işler yapıyor Hakan afferin iyi işler yapıyor Hakan afferin iyi işler yapıyor Hakan afferin iyi işler yapıyor Hakan afferin iyi işler yapıyor Hakan afferin iyi işler yapıyor Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    2 Mesajına 8 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    194

Daha yeni gördüm bu gezi eki için açılan bölümü..
    İlgilenen , takip eden ve güzel dileklerini belirten herkese başta ZERRO cum ( Zorro gibi oldu ama idare et :) ) sana olmak üzere tüm site sakinlerine teşekkürler...Zamanla herşey daha güzel olacak umuyorum...daha yeni yeni oturuyor...tüm ek emektarlarının feci emekleri var,şahitim...:).. burdan herkese çati , elo ve emiye de teşekkürler , tebrikler bu arada....ama bekleyin...AZ SONRA ... hem tüm ülkede..hem tüm gezegenlerde de oturmuş bi şekilde çıkacak ( tabii gezegenlerde birkaç gün gecikmeyle olacak maalesef :) )...görüşürüz beyler beyenler ...

Çağatay Şahin *Çağatay* nickli üye rep puanını kapatmıştır. *Çağatay* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    17,090
    1,572 Mesajına 18,208 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    200

evet aldım cnm. sanırım diğer yazarlar emel ve hakanda aldıysa 4 tane satmıştır. ha birde binnurcum var, north var, psko var onlarda alıysa 8 olmuştur. süper ya yine gözlerim yaşardı elifcim...

Çağatay Şahin *Çağatay* nickli üye rep puanını kapatmıştır. *Çağatay* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    17,090
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    200

canım sanırım 3000 kişi civarında.. orana vurursak 600 de 1. çok iyi ya. harika aman aman nazar değmesin elifcim.. işte dostluk birlik beraberlik diye buna derim ben valla..

Teşekkür
    17,090
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    200

elif, valla ne diim tatlım.. gezi başka dergisi başka. boşver ya siteye üye olmadığı halde alanlar sağolsun cnm benim...

Özel nalann bilinmeyene doğru yelken açıyor nalann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    Rep Puanı
    187

Click here to enlarge ElmariposA Nickli Üyeden Alıntı
    ya yok biz iltifat istemiyoruz sadece keşke arkadaslarımızda bizim heyecanla yaptığımız haftada sadece bir kere çıkan bu eki aynı heyecanla okusaaaa. hayır sorun satışlarda değil okuyanlar alanlar gayet memnun..sorun şu:bu kadar üye var iş geziye gelince herkes ortaya çıkıyoo,, burada olumlu olumsuz tüm eleştrilere açığızzz.ama baksana çıt yokkk komik gülüyorum yaa
    ben ılk haber verıdgınız ann cagatayyolda adına cıkan oo gezıı ekını erkenden alıpp okuma heyecanını yasamıstımm ..
    vee oo heyecann her carsamba benımlee...
    sızın ıcınde oldugunuz herseyy..dergi güzell keyıfli.. bızıı her hafta güzell yerlere götürüp bızee keyıf verıyor..
    cagatayy ...elıfcımm...emelcımm..hakan abımmm süper gıdıyorr ..
    basarılarr ..

Teşekkür
    0
    4 Mesajına 15 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    195

Wink

Gezi Eki'ni alıpta okuyan ve yorum yapmak ıstemeyen cok uye oldugu dusuncesındeyım .. Onlarda buraya katkıda bulunsanlar cok daha guzel olur.. Sanırım kişiler olumsuz bır sey gorduklerınde yazmayı tercıh edıyorlar .. E demek kı ortada bir olumsuzluk yok :) Gezı Eki' de programlar'da mukemmel ve cok guzel gıdıyor .. Emeğinize Sağlık diyorum her zaman ki gibi ..

Teşekkür
    0
    4 Mesajına 15 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    195

Wink

Bu hafta 7. sayısı yayınlanan Gezi Eki yıne dop doluydu :) Konular hakkında klasik bılgıler verilmemişti yıne ... Elif , Mursi kabilesinin ilginç yaşamını , ilginç yönlerini aktarmıssın .. Bu afrıka kabılelerınin yaşamları hep ılgımı çekmıstır .. Bırde şu kulak delıklerıne plakalar takan ve boyunlarını zurafa gıbı yapma pahasınada olsa halkalar takan kabıleler hakkında da ılgınç bılgılerı de Gezi Ekin de gormek isterım .. Ve Tarihsel bilgileriyle Doğu Beyazıt ..Ne yalan söyliim Moda da olsa Üstüne para da verseler beyaz bır kaplan alıp hıç besliyemem .. çok zekı olmasalarda adı üstünde Kaplan .. Zaten ek'te yazmışsınız amerıkalılar evlerınde bakıyomus ..Tabii üzücü olan soylarının tükenmesi.. Tembel Köfte Koalaların ne ılgınç karaciğerlerı var .. Demek Koalaların besın kaynagı olan okalıptus agacının yaprakları bütün hayvanlar için zehırlı madde içeriyor ve koalaların karaciğerlerı bu maddeyı yok ediyo .. çok ılgınç bır durum ve çok ılgınç bir bilgi .. Yalova'da bulunan "Karaca Arboretum "' u okurken gözümün önünde önceden yayınlanan program canlandı . Ne guzeldi o program :) Okumakta çok zevklıydı ..
    Emeğinize Sağlık .. :115:
    Başta Çağatay ŞAHİN olmak üzere tüm "Gezi Eki " ekibine teşekkurlerımı iletıyorum ..
    İyi ki varsınız İyi ki boyle güzel bir ekle bizi buluşturdunuz :)

Murat / Laborant north bilinmeyene doğru yelken açıyor north - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    2 Mesajına 3 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    187

emegi gecen herkese tesekkür ediyorum bugun sabah aldım aksam gazetesi ile birlikte (yannız surda bir ayrıntıyı belirtmeden gecmeyeyim bu haftaki baskı gecen haftaların aksine aksma pencere ekinin ortasına yerlestirilmis ve yaprakları birbirine yapısık bir haldeydi önceki haftalardaki gibi olsa daha iyi oluru sanırım bu olayında icerigi hazırlayanlardan ziyade ekin baskısını yapanlarlar ile ilgili bir olay ama dikkatimi cektigi ve okumak icin eki yapraklarından ayırmak gerktigi icin belirtmek istedim)
    hakan abi bu haftaya pakt ile damgasını vurmustu :)
    avrupanın müze kentlerindenbiri olan floransayı yakından tanımaktan dolayı keyif aldık bali deki ilginc yarısmadan haberdar olurken egirdir gölü ve hasankeyf ile ilgili bilgilerimizi tazeleyip yeni seyler ögrendik tesekkürler...:)

Hakan / Başka Bi Mod
    2007 Özel Ödülü & En Sevilen Üye 2.si 2008 En Sevilen Bay & En Komik Üye 2.si.
    Hakan afferin iyi işler yapıyor Hakan afferin iyi işler yapıyor Hakan afferin iyi işler yapıyor Hakan afferin iyi işler yapıyor Hakan afferin iyi işler yapıyor Hakan afferin iyi işler yapıyor Hakan afferin iyi işler yapıyor Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    2 Mesajına 8 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    194

tşkler north..and seloşşşş :)

Teşekkür
    0
    4 Mesajına 15 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    195

Talking

8 hafta Gerıde bırakıldı ve 8. sayı ..
    Gezı ekine bu hafta ulaşmak benım için de bıraz zor oldu ama sonunda ulaştım :) Sabah eve gelen gazetenın arasında Eki gormeyınce unutuldugu düşüncesıyle bakkala gıttım orda da ek yoktu ve gazeteyı ıade ettım .. diğer marketlerde de bulamayınca 3.bölgeye dagıtımda sorun olduğunu sandım ..Ve gun içinde 2. bölge okmeydanı ,kağıthane civarlarına ve yol boyunca butun benzın ıstasyonlarınada baktım bulamayınca Ek'in bu hafta yayınlanmadıgını düşündüm ve bu konuda Gezi Eki'ninSAHİBİnden bilgi almayı tercih ettım Click here to enlarge .. Megersem ek bu hafta bizimle saklambaç oynamış :) ve Akşam gazetesının hergun verılen ekinin içersinde yer almış Click here to enlarge .. Önemli olan Şu anda Ek'in bende olmuş olması ..
    Her hafta oldugu gıbı Gezi Eki yine muhteşem ve dopdoluydu .... Emeğinize Sağlık :115:
    Supergirl gelecek sayılarda umarım olur .. İstediğim seyleri sizlerin anlatımıyla okumak ısterım .. Olmasada can sağlığı :) Floransa'dan Göller yöresine Bali'den Hasakeyf'e ve son durak Hayvanlar Alemine bir gezi yaptık bu hafta :)
    Bu arada PAKT tamamen olayı çözmüş ..Bunu unutkan olanlar evın kapısının ustune cerceveleyıp asssınlar :)

Fatih / TRT Türk Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Cool
    Teşekkür
    109
    26 Mesajına 137 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    217

Bugünkü gezi eki de süperrrRRRdi...

Teşekkür
    0
    2 Mesajına 3 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    187

en basta belirtmeliyimki gecen haftaki birbirine yapısık haldeki sayfaların ardından bu hafta önceki haftalardaki düzen gibi bir ekle karsılasmaktan ve yaprakları yırtmadan keyifle okuyabilmekden dolayı mutluyum :):)
    icerik yine dopdoluydu herzamanki gibi labranda yı bir kez daha okuyarak tanımaktan romaya kesfe cıkmaktan afrikanın renkli ve birbirinden farklı kuslarıyla ilgili bilgi sahibi olmaktan vede hakan abinin keyifli sohbeti ve ilginc neseli haberlerini okumaktan..... yeni nesil ucakların dıs yazılarını okumaktan büyük bir keyif aldım bununla birlikte salih basta olmak üzere corumlu arkadaslarımızın hosuna gidecek corum sayfasımıda unutmamak gerek(gerci istanbul dısında oldukları icin göremeyecek olsalarda):):) emgi gecen herkese tesekkür ediyorum........

Teşekkür
    0
    4 Mesajına 15 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    195

Talking

9.Hafta ve 9.Sayı ..
    Ve 2006 Yılının ılk Sayısı :)
    Bende Bu hafta kı sayının kapak kısmını buraya bırakiim dedim ..
    İstanbulda olupta Alamayanlar çok şey kaçırdınız ..
    Yine içeriğiyle çok güzel ve dopdolu bi sayıydı :) Nice Yeni Sayılara :) Teşekkürler :115: Emeğinize Sağlık :)
    Attached Images

Fatih / TRT Türk Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Cool
    Teşekkür
    109
    26 Mesajına 137 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    217

Zagreb ...Amasya...Kuba...Süper bir yazı dizisi....Ferhat'ın deldiği dağlar...:) o saç şekillerine hasta oldum :-)) Tebrikler Çağatay abi , her zmaanki gibi yine süperrrrRRR..

Özel nalann bilinmeyene doğru yelken açıyor nalann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    Rep Puanı
    187

ZAGREB bir kahveyle günün bittiği sehir anlatımla ÇAĞATAYA;
    AMASYA Karadenizin İç Anadolu'nun arasında verimli bitkilerin yetiştiği masallarla konu olan sehir ELİF'in anlatımıyla;
    ŞİMDİ bu saçlar MODA yazısıı ... bize verilen bir ıpucuylaa sac maskesi bal ve süt karısımıyla olusan saclarımızn daha yumusak olmasıı ıcın ... :) :)
    KÜBA yollara renk veren küba arabalarıyla ...rengarenk anlatımıyla EMEL arkasımıza ;
    vee vee vee SAĞIR OLMAYI Blin hikayesiyle hayata dair shtıyle HAKAN abicime ;
    TESEKKÜR EDERIZ BUU GÜZELL RENKLII GÜZELL ANLATIMLARINDAN DOLAYII...BASARILISINIZ VE DAHADA ÇOOK BASARII SIZINLE OLSUN ....
    CANLARIM ...
    Konu nalann tarafından (18-01-2006 Saat 15:37 ) değiştirilmiştir.

Teşekkür
    17,090
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    200

Standart :)

çokk çokkk saolun arkadaşlar harikasınız sizinde

gözlerinize sağlık, gezi ekimize ayırdığınız zaman size külçe külçe altın olarak dönsün inşallahhhh:81: