+ Konuyu Cevapla
Toplam 5 Sayfadan 1. Sayfa
1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 92 sonuçtan 1 ile 20 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Akşam'la Gezi Eki...

Emekli Yönetici Emekli Yönetici bilinmeyene doğru yelken açıyor Emekli Yönetici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    4 Mesajına 15 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    195

Arrow Akşam'la Gezi Eki...

Akşam gazetesiyle birlikte almış olduğum "GEZİ " ekini hazırlayan başta Çağatay ŞAHİN olmak üzere yazılarını okuduğum Elmariposa'ya , Supergırl'e, Hakan Şahin'e teşekkür ediyorum :) .. Harikaydı .. Her hafta "Çağatay Yolda"yı ekranlarda izlemek zaten ayrı bir zevk.. Belli zamanlarda da Akşam gazetesınde yayınlanan köşe yazısı haricinde şu anda bizlere her hafta ayrı bir ek olarak "Çağatay Yoldayı" daha geniş bır şekilde okuma ve tekrar bunları arşivleme şansı bir ek olarak sunuluyor . Bundan güzeli daha ne olabilir :) :505:
    Çağatay Sana BAŞARILAR diliyorum :)
    Konu Emekli Yönetici tarafından (09-11-2005 Saat 12:16 ) değiştirilmiştir.

Özel nalann bilinmeyene doğru yelken açıyor nalann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    1 Mesajına 2 kez Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    187

Smile

bende canlarımıı tebrık edıyorumm..
    gercektenn basarılıı olmus...
    sabah hemenn ılk ısımm gazeteyıı almak olduu
    elımee aldıgımda dergıyıı nasıll keyıfle okudumm her bır sayfasınıı..
    tanıdık yüzlerınn ugrasıı basarısıı görmek cook güzel :)
    cagatayın adıı gecenn vee onun cabasıylaa olusann
    herseyy benıı vee tüm arkadaslarımıı emınım mutluu ederdır...
    Konu nalann tarafından (09-11-2005 Saat 18:07 ) değiştirilmiştir.

Tuttum burayı üye mey bilinmeyene doğru yelken açıyor mey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

Genel olarak güzel, fakat burç kısmı çok gereksiz hatta hiç olmamalı, ama burç meraklıları için faydalı
    bir de istanbul için de bir gezi rehberi safyası oluştrulabilinirdi.Hem tarihi yerleri yerleri hem de mesire yerleri bakımından bayaa zengin bir kent
    zamanla daa ii olacaktır,emeği geçen herkese teşekkürler

Hakan / İthalat Haqan yolun daha çok başında Haqan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    Rep Puanı
    185

ben Ek Filam bulamadım Antepe Gelmemi$ Hıh

Murat / Laborant north bilinmeyene doğru yelken açıyor north - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    2 Mesajına 3 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    187

güzeldi ama hakketen bu burc olayı cok geyik olmus biraz da gereksiz geldi bana onun dısında güzel yannız herkesin bildigi yerlere degilde daha az bilinen yerlere yer verilse daha iyi olmazmı?

Emekli Yönetici Emekli Yönetici bilinmeyene doğru yelken açıyor Emekli Yönetici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    4 Mesajına 15 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    195

Wink

Gezi ekinde Burçlara yer verilmesi bence gereksiz değildi :368: .. Astrolojiye (burçlara) inanan ve ilgilenen bir çok insan için böyle bir bilginin özelliklede ilk sayıda verilmesi bana göre gayet yerinde olmuş .. Diğer sayılarıda sabırsızlıkla beklıyorum :Flying: :)

Tuttum burayı üye mey bilinmeyene doğru yelken açıyor mey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

herkesin bakış açısı farklı tabi, ben nefret ettiğim için burç olaylarından,orda da görmek istemem,neyseki bundan sonraki sayılardan olmicakmış,çok şükür

Hoşgeldim üye oceanblue nickli üye rep puanını kapatmıştır. oceanblue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    Rep Puanı
    0

Elifcim ve elifin tayfa arkadaslari hayirli uurlu oLSun .. Ancak haqanında dediği gibi sanirim yöresel gazete eki olarak cıkartildi .. bizim burda gazeteyi almamiza rağmen bi eke rastlayamadik .. O yüzden neler kaybettiğimizn farkındayız ama insallah bu dergi cok tutulur ve türkiye geneilde bulmaca ekleri vs ekleri gibi sabit ek olarak kalir.. basarilarinizin devamini diliyorum arkadaslar..

Hakan / İthalat Haqan yolun daha çok başında Haqan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    Rep Puanı
    185

Click here to enlarge Yavuz bi ben bulamadım sanıordum Aksam Gazetesinin dAgıtım yerini aradım Antepe Gezi eki gelmedi dediler.
    Sanırım Gelmiceq Antepe GEzi eqi Click here to enlarge

Teşekkür
    0
    Rep Puanı
    185

Elif Anadolu Basqısı 1 Sene Sonra filam yayımlanır sanırım artıqın :) umutla beqliorus

Teşekkür
    0
    Rep Puanı
    185

esseq Click here to enlarge nesi qücüq kardesim esseq qadar memleket alla alla

Teşekkür
    0
    Rep Puanı
    185

neise Click here to enlarge bende anlamam gesi eqi isterim eray ayarlicaq Click here to enlarge inşallah neise nası olsa bu hafta sonu sisin büüq sehrinise gelcem bi görelim baqim :p

Teşekkür
    0
    4 Mesajına 15 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    195

Wink

Bu haftaki ek yine çok hoştu :)
    Emeğinize Sağlık :)
    :115:

Murat / Polizei green çölde su gibi maşallah green çölde su gibi maşallah green çölde su gibi maşallah green çölde su gibi maşallah green çölde su gibi maşallah green - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    Rep Puanı
    189

yok elaman kardeşim yayınlamayyım o isviçre macından sonraki yorumların neydii ölee şaşırıdm valla sana aklımda kalmıştıı bi söleyim dedeim

Teşekkür
    0
    4 Mesajına 15 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    195

Thumbs up

4. Hafta ve 4. sayı :)

Belırtmek ısterım Yunuslarla ılgılı verılmıs olan bılgı "Ne muhteşem varlıklarmış " dedirtiyor .. Bu Bilgi için teşekkurler .. :)

Daha onceden zevkle seyrettıgımız Kadırın Evlerıni okumak ve Mısır'ın anlatımı ayrı bir zevkti ....

Japon gençliğine değinilmesi bu konuda da aydınlatılmak bir okuyucu olarak çok hoşuma gıttı :)

GEZİ Eki'de programlar gibi bilgilendirici ve zevkli :) ..
    Emeğinize Sağlık :) :115:

Fatih / TRT Türk Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Cool
    Teşekkür
    109
    26 Mesajına 137 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    217

Bugünkü Gezi eki süperrrr:)
    Hollanda..Venezuella...Ağva...Eskimolar...Harran..

Fatih / TRT Türk Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Cool
    Teşekkür
    109
    26 Mesajına 137 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    217

Click here to enlarge ElmariposA Nickli Üyeden Alıntı
    TümÇağatay'la Gezi okurlarımıza başta Fatih arkadaşım olmak üzere teşekkür ediyorum. Çünkü ilk o yazmış :)Beğendiğine sevindim... Gecelerimizi gündümüze katıp, konuları tek tek seçip, öğretici ve eğlenceli yazıp, dünyanın dört bir yanından değişik bilgilere ulaşıp, tasarımında bile başında beklediğimiz bu zevkli gezi ekinde çalışmaktan mutlyum.
    Ben teşekkür ederim,her zaman takipteyiz:) Venezuella güzellerine hayran kaldım Click here to enlarge

Murat / Laborant north bilinmeyene doğru yelken açıyor north - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    2 Mesajına 3 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    187

bugunkü eki büyük bir zevkle okudum yannız ekteki hollanda ile ilgili kısım daha önce yayınlanan programın metne yazıya dökülmüs hali olmus okudukca cagatay abinin programda kurdugu cümleler aklıma geldi suan arsivden yiyioruz herhalde:)
    ama gercek olan su ki kendine ayrılan sayfaları içerik acısından dolduran keyifli eglenceli bir ekti ellerine saglık

Teşekkür
    0
    2 Mesajına 3 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    187

Click here to enlarge ElmariposA Nickli Üyeden Alıntı
    north o kadar yazıyı 25 dakikalık programda okuyamazsın inan canım...benzemesi normal yazı ve görüntüler aynı yeri anlatıyor çünkü:)
    evet mekan ayni mekan ona bir sözüm yok biz programı izliyenler icin bir tekrar oldu dedim sadece cünkü yazıdaki cümleler ile programdaki cümlellerin bazıları birbirinin aynisi gibi o kadar buda gayet dogal benimki küçük bir tesbitti elestiri degil:)

Teşekkür
    0
    2 Mesajına 3 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    187

yav su kocaman sitede gezi ekini benden baska okuyan bir vatandas yokmu :)(tabi istanbuldaki vatandaslardan bahsediyorum)