+ Konuyu Cevapla
Toplam 2 Sayfadan 2. Sayfa
BirinciBirinci 1 2
Toplam 23 sonuçtan 21 ile 23 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Anlattığım Yerde misiniz ?

Şebnem / Yönetici / EDEBİYAT
    2010 En İyi Yardımcı 2.si
    Şebnem Çakır popülerliği nirvanaya ulaştı. Şebnem Çakır popülerliği nirvanaya ulaştı. Şebnem Çakır popülerliği nirvanaya ulaştı. Şebnem Çakır popülerliği nirvanaya ulaştı. Şebnem Çakır popülerliği nirvanaya ulaştı. Şebnem Çakır popülerliği nirvanaya ulaştı. Şebnem Çakır popülerliği nirvanaya ulaştı. Şebnem Çakır popülerliği nirvanaya ulaştı. Şebnem Çakır popülerliği nirvanaya ulaştı. Şebnem Çakır popülerliği nirvanaya ulaştı. Şebnem Çakır popülerliği nirvanaya ulaştı. Şebnem Çakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    In Love
    Teşekkür
    5,492
    971 Mesajına 6,242 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    201

bu forumda okumadığım ne cok bölüm var... :)

Çağatay çok güzel bir yazı, yaş itibarı ile o dönemleri yaşadığımdan evet anlattığın yerdeydim diyorum. :)
    Mekapler, çinkesler sonrasında çıkan converseler
    babamın hastalığı hastanelerden nefret edişim doktora gitmeyişim hep o yüzden
    bonanza, kara şimşek, küçük ev, dallas :)
    bahçede oynanan oyunlar, mahalleler arası dostluk bazen kavga
    eve girmemek için anneyle yapılan pazarlık "7 de evdesin bir dakika geçmesin bak..." :)
    ne evler bu kadar büyük, ne eş dost bu kadar uzak, ne yediklerimizin tadı bu kadar kötüydü
    herşey bir başka güzeldi... Biz herşeye rağmen şanslıydık :)

2. Şebnem Çakır Teşekkürler:

Ülkü / Ev Hanımı ülkütun bilinmeyene doğru yelken açıyor ülkütun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    Rep Puanı
    0

ne güzel anlatmışsın, bu aralar anlattığın o yerlere o kadar çok gidip geliyorum ki geçen hafta salihlideydim memleketimizde yani anneannemlerin sokağında iki katlı eviniz vardı önünden geçerken eski günler geldi aklıma... o günler dahamı güzeldi diye geçti aklımdan ama çok kısa sürdü bu düşünceler efe arkadan anneee sıkıldımmmm diye bağırınca birden bu güne dönüverdim eskilerden....
    Konu ülkütun tarafından (07-07-2012 Saat 22:32 ) değiştirilmiştir.

4. ülkütun size Teşekkür Edenler:

Cahit / Mali Müşavir gümbetli görkemli bir geleceği var gümbetli görkemli bir geleceği var gümbetli görkemli bir geleceği var gümbetli görkemli bir geleceği var gümbetli görkemli bir geleceği var gümbetli görkemli bir geleceği var gümbetli görkemli bir geleceği var gümbetli görkemli bir geleceği var gümbetli görkemli bir geleceği var gümbetli görkemli bir geleceği var gümbetli görkemli bir geleceği var gümbetli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Relaxed
    Teşekkür
    1,853
    1,476 Mesajına 8,733 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

Hiç büyümesek Click here to enlarge