+ Konuyu Cevapla
Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa
1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 28 sonuçtan 1 ile 20 arasındakiler gösteriliyor.
    Serpil / Gezi Koordinatörü Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    2,743
    750 Mesajına 12,401 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    200

Standart İğneada Longoz Ormanları

Click here to enlarge

Click here to enlarge

Trakya'nın incisi , Dünya’da sadece 5 yerde var olan Longoz Ormanları , farklı ekosistemi ile 671 çeşit bitki örtüsü , Karadeniz’in batıdaki en uç noktası ve aynı zamanda Bulgaristan sınırındaki denizi , 22 km. uzunluğunda eşsiz kumsalı , doğası, nehir ve deniz üçlemesi ile gezmeye doyulmayacak, Limanköy, Beğendik Köyü, Dupnisa Mağarası ile Keyifli bir hafta sonu gezisi ve bol bol doğa fotoğrafları çekme imkanı…

07 Nisan Cuma gecesi
    Cumayı Cumartesiye bağlayan Gece 23:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önünden Hareket
    23:45 Mecidiyeköy Işıklar / Teknosa Önü Hareket
    00:10 İncirli Ömür Plaza / Mado Önünden Hareket.
    00:30 Beylikdüzü Torium Alışveriş Merkezi

08 Nisan Cumartesi
    Sabah erken saatlerde İğneada’ya varışımız ile birlikte bölgenin tek SPA merkezine sahip oteli 5 YILDIZLI İğneada Resort Hotel’e geliyoruz. Odalarımıza yerleşiyor ve birkaç saat dinlendikten sonra, Karadeniz’in aksine durgun ve dalgasız denizi ile dikkat çeken İğneada’nın eşsiz kumsalına sıfır konumdaki otelimizde güne güzel bir kahvaltı ile başlıyoruz.
    Ardından bölgeyi gezmeye başlıyoruz.

Istranca Nemli Ormanlarının da bir parçası olan, doğal ve zengin bir bitki örtüsüne sahip, yayvan ve iğne yapraklı ağaçlarıyla bilinen, yeşilin her tonuna sahip Longoz Ormanlarını geziyoruz. Sarı Bataklık Süseni, Göl Soğanı, Su Sümbülü, Hasırotu, Nilüfer, Göl Kestanesi, Kofa Otu, Kamış ve sayamadığımız kadar süs bitkileri. Ayrıca kımızı kantarondan, kekik otuna kadar yüzlerce şifalı bitkiyi de burada bulmak mümkün. Öğlen yemeğimizi barbekü keyfi ile sucuk-köfte şeklinde alıyoruz.. Öğleden sonra, Limanköy / İğneada Limanı, Beğendik Köyü (Rezve Nehri Kıyısında) gibi birçok güzel noktayı gezip, fotoğraflar çekip İğneada’yı keşfedeceğiz. Bu arada hatırlatalım İğneada Demirköy’e bağlı ve Demirköy Fatif Sultan Mehmet’in İstanbul’u fethi sırasında kullandığı toplar buradaki dökümhanelerde hazırlanmış. Dolayısıyla burayı gezerken geçmişe gitmemek mümkün değil…
    Akşam Yemeğimiz ve konaklamamız 5* İğneada Resort Hotel’de… O gece ayrıca otelimizde canlı müzik ve doyasıya eğlence de bizleri bekliyor :)
    http://www.igneadaresort.com/
    Otelimiz aynı zamanda oldukça kaliteli bir SPA Merkezine sahip olduğu için, gezimiz sonrasında otele vakitlice girme ihtimalimize göre,
    hamam, sauna, jakuzi, havuz, masaj gibi aktivitelerden faydalanmak isteyenler gelirken yanlarında mayolarını getirmeyi unutmasınlar..

Click here to enlarge

09 Nisan Pazar
    Sabah yapacağımız zengin çeşitli kahvaltımız sonrası, İğneada'da gezimize devam ettikten sonra. Öğle Yemeğimizi yine 5 yıldızlı otelimizde açık büfe olarak alıyoruz. Ardından Sarpdere Köyü yakınlarındaki, Istranca Dağlarından derin vadilerle yarılmış, Demirköy ilçesindeki, 2720 metre uzunluğa sahip, doğa harikası Dupnisa Mağarası’nı geliyor ve gezmeye başlıyoruz.

Click here to enlarge

Kuru, Sulu ve Kız Mağarası olmak üzere 3 bölümden oluşan bu mağara gerçekten görülmeye değer. Sarkıt ve dikitleri, göl bölümü ile keşfedilmeye hazır bir cennet adeta. Gezimizi tamamladıktan sonra İstanbul için dönüş yolculuğuna geçeceğiz.

Click here to enlarge

Gezi Ücreti İki Kişilik Odada Kişi Başı: 420 TL.

Tek kişi Single farkı: +65 tl.dir.

Click here to enlarge
    İstanbul - İğneada - İstanbul Otobüs Ulaşımı
    5* İğneada Resort Hotel’de 2 kişilik odada 1 gece konaklama ( + odalara çok erken saatte giriş ve giriş günü kahvaltı imkanı)
    2 adet sabah kahvaltısı (otelimizde)
    2 adet öğle yemeği (1 tanesi barbekü)
    1 adet akşam yemeği (otelimizde)
    Profesyonel Rehberlik Hizmeti
    TÜRSAB Zorunlu Seyahat Sigortası

Click here to enlarge
    Müze veya ören yeri girişleri
    Yemeklerde alınan içecekler
    Şahsi harcamalar

Click here to enlarge

Click here to enlarge
    Gezimiz TÜRSAB Belgeli Seyahat Acentamız ÇAĞATAY YOLDA TURİZM ile gerçekleşecektir.
    Ödeme ve kayıt işlemleri için 0532 201 06 64 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Kayıtlar Sırasında Seyahat Sigortası için de ;
    - Ad, Soyad
    - Doğum Tarihi ( Gün , Ay , Yıl )
    - TC Kimlik No
    - Cep Telefon Numaralarınızı tarafıma iletmeniz gerekmektedir.

ÖNEMLİ NOT:
    ÇAĞATAY YOLDA tişörtü olan arkadaşlarımızın, tişörtlerini yanlarında getirmesi rica olunur. Tişörtü olmayanlar bedenlerini bu başlığa belirtirlerse seviniriz.. Tişörtleri otobüste kendilerine teslim edilecektir..

Serpil / Gezi Koordinatörü Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    2,743
    750 Mesajına 12,401 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    200

08-09 NİSAN 2017

KİMLER GELİYOR

1- Çağatay ve Serpil (Japonya dönüşü olduğu için inş. diyelim:))
    3- Abuzer Yeğin
    4- Binnur Yeğin
    5- Gökhan Yegin

6- Serap Ural
    7- Berna Uzun

8- Guher Genç
    9- Vehbi Feridun Genç
    10- Ayşe Üngören
    11- Nurhan Üngören
    12- Vesile Kıray
    13- Ali Kıray
    14- Zuhal Cengiz
    15- Sedat Cengiz

16-Güngör Kaptan + 1
    18- Dilek Pehlevan
    19- Selver Kılıçarslan
    20-Sitem Aydın

21- Fatma Gürocak
    22- Hatice Atasoy

23- M.Şebnem Gözde
    24- M.Rakım Gözde

25- Zerrin Alpay
    26- Feridun Alpay

27- Saliha Tasa
    28-

29- Vecdi Gürsoy +2
    32- Çiğdem Tarakçı +1

34- Yüksel Yakıcı
    35- Banu Gürdrama

36- Seden Şahin
    37- Emine Altundaş

38- Metin İlhan
    39- Emel İlhan

40- Çiğdem Türkmen
    41- Berrin Çetiner

42- Rehber

2. OTOBÜS

1- Mehmet Rauf Haznedar
    2- Ferhan Haznedar

3- Gülyeter Uzun
    4- Ayfer Kan
    5- Nuriye Güven
    6- Halise Erhoroz
    7- Reyhan Çam

8- Recep Tamer Sarı
    9- Yeşim Sarı

10- Ayten Cesur
    11- Nevzat Cesur
    12- Aysel Ersoy
    13- Turan Ersoy

14- Hamiyet Uylukçuoğlu
    15- Ahmet Uylukçuoğlu

16- Nevin Ekim
    17- Erol Ekim
    18- Tülay Çağal
    19- Perihan Altundaş
    20- Tülin Akay
    21- Halis Akay
    22- Faruk Albayrak
    23- Çiğdem Albayrak

24- Gülnur Türe
    25- Yılmaz Türe

26- Hatice Terzi
    27- Ramadan Terzi

28- Fügen Dölek

29- Gizem Erem + 1

31- Hatice Erdem
    32- Canan Ergen
    33- Nalan Heves Işık
    34- Mehmet Tahir Işık

35- Yıldız Özdamar
    36- Gönül Dulundu

37- İlhan Meriç
    38- Özcan Meriç

39- Ferah Tüzümet Şahin
    40- Sabri Şahin

41- Rehber

Gökmen / Tekniker Gökmen Erer ünlü olmasına az kaldı Gökmen Erer ünlü olmasına az kaldı Gökmen Erer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    841
    197 Mesajına 1,536 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    74

Uzun zamandır görüsemedik inşallah görüşecegiz ��

Nihal / Emekli Bankacı Nihal Erdi bilinmeyene doğru yelken açıyor Nihal Erdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    49
    45 Mesajına 267 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

Güzel bir gezi kısmet diyelim. Herkese selam sevgiler.

Abuzer Yegin
    Misafir Abuzer Yegin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Çağatay Serpil kardeşim emeklerinize sağlık çok güzel süper ötesi olacak sağolun varolun....

Dilek / S.M.M.M. Adayı Dilek Pehlevan bilinmeyene doğru yelken açıyor Dilek Pehlevan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    29
    5 Mesajına 31 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

Güzel insanlarla birlikte,yeni güzellikleri paylaşmak çok güzel olacak...emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum.

Çağatay Şahin *Çağatay* nickli üye rep puanını kapatmıştır. *Çağatay* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    17,090
    1,572 Mesajına 18,208 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    200

Click here to enlarge Dilek Pehlevan Nickli Üyeden Alıntı Click here to enlarge
    Güzel insanlarla birlikte,yeni güzellikleri paylaşmak çok güzel olacak...emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum.
    Sevgili Dilek bizim içinde sizlerle beraber olmak ayrı keyif... Umarım yeniden görüşürüz kardeşim :) sevgiler

Ev Hanımı / İstanbul Emel Türkpençesi bilinmeyene doğru yelken açıyor Emel Türkpençesi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    1 Mesajına 5 kez Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

Merhabalar İğneada gezisine ben de gelmek istiyorum. Telimi yazmıştım

9. Emel Türkpençesi Teşekkürler:

Site Yönetimi Yönetim yolun daha çok başında Yönetim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Cool
    Teşekkür
    168
    408 Mesajına 2,761 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    200

Click here to enlarge Emel Türkpençesi Nickli Üyeden Alıntı Click here to enlarge
    Merhabalar iğne ada gezisine bende gelmek istiyorum. Telimi yazmıştım
    Emel hnm merhaba.. Sizi 2. otobüse ekliyoruz. Serpil hnm pazartesi-salı sizi arayıp kayıt işlemlerinizi yapacaktır. sevgiler.

Eğitmen / İzmir Dila Cayir bilinmeyene doğru yelken açıyor Dila Cayir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    8 Mesajına 57 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

eyvah eyvah 2. otobusun kontenjani da dolmus ki �� yedek listeye Dila Cayir+1 yazabilir misiniz

Site Yönetimi Yönetim yolun daha çok başında Yönetim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Cool
    Teşekkür
    168
    408 Mesajına 2,761 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    200

Click here to enlarge Dila Cayir Nickli Üyeden Alıntı Click here to enlarge
    eyvah eyvah 2. otobusun kontenjani da dolmus ki �� yedek listeye Dila Cayir+1 yazabilir misiniz
    Dila hnm merhaba,

İĞNEADA GEZİMİZDE iki kişilik yer açılmıştır.. Yedeklerden girebilmeniz için; özel mesajla telefonunuzu yazmanız halinde Serpil hnm gün içinde sizi, arayıp yardımcı olacaktır... Teşekkürler

Ruh Halim
    Cool
    Teşekkür
    168
    408 Mesajına 2,761 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    200

ÖNEMLİ DUYURU: İĞNEADA GEZİMİZ YOĞUN İLGİNİZ NEDENİYLE İKİ TARİHTE YAPILACAKTIR. 08-09 NİSAN 2017 ve BİR SONRAKİ HAFTA 15-16 NİSAN 2017.
    KATILIM YAPARKEN HANGİ TARİH OLDUĞUNU LÜTFEN BELİRTİNİZ. TEŞEKKÜRLER.

Eğitmen / İzmir Dila Cayir bilinmeyene doğru yelken açıyor Dila Cayir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    8 Mesajına 57 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

teşekkür ederim ☺ çok sevindim

15. Dila Cayir Teşekkürler:

Muhasebe / Oğlak gizemdişkaya bilinmeyene doğru yelken açıyor gizemdişkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Amused
    Teşekkür
    0
    2 Mesajına 11 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

Standart iğneada longoz ormanları 2. hafta

Click here to enlargemerhaba bende iğneada gezisine katılmak istiyorum yeni üye oldum nerden katılım işaretliyeceğim bilemedim,yardımcı olurmusunuzClick here to enlarge

Abuzer Yegin
    Misafir Abuzer Yegin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Click here to enlarge gizemdişkaya Nickli Üyeden Alıntı Click here to enlarge
    Click here to enlargemerhaba bende iğneada gezisine katılmak istiyorum yeni üye oldum nerden katılım işaretliyeceğim bilemedim,yardımcı olurmusunuzClick here to enlarge
    Gizem hanım merhabalar aramıza hoş geldiniz. 0532 201 06 64 nolu Telefondan Koordinatörümüz Serpil hanımı arayarak bilgi verebilirsiniz.....teşekkürler...

Muhasebe / Oğlak gizemdişkaya bilinmeyene doğru yelken açıyor gizemdişkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Amused
    Teşekkür
    0
    2 Mesajına 11 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

teşekür ederim abuzer bey

Özel Hatice Erdem bilinmeyene doğru yelken açıyor Hatice Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    1 Mesajına 5 kez Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

serpilcim hatice erdem. bizim gurup hangi tarihte ise 2 kişilik yer istiyorum

İdari Sekreter / İstanbul Hursi Sadık bilinmeyene doğru yelken açıyor Hursi Sadık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    4 Mesajına 22 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

Selamlar. 8-9 Nisan için 2. otobüste yer varsa tek kişi olarak katılmayı arzu ediyorum. Sevgiler.

Ruh Halim
    Cool
    Teşekkür
    168
    408 Mesajına 2,761 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    200

Referandumun 16 Nisan Pazar günü gerçekleşecek olması nedeniyle, İğneada Gezimiz için 2. Tarihimiz olan 13-16 Nisan 2017 tarihimiz iptal edilmiştir arkadaşlar. Konuyla ilgili bu gezimize katılacak üyelerimize Pazartesi ve Salı günü daha detaylı bilgi verilecektir.. Bilginize...

Seden / Modelist Seden Sahin bilinmeyene doğru yelken açıyor Seden Sahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    35
    17 Mesajına 145 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

Uzun süren kış mevsiminin arkasından doğaya kavuşmak hem de canım ailemle birlikte bir hafta sonu geçirmek ilaç gibi gelecek eminim .
    Sevgili Serpil hanımcığım bu gezide single oda tercih ediyorum lütfen, şimdiden çok teşekkürler kocaman sevgiler ��

23. Seden Sahin Teşekkürler: