+ Konuyu Cevapla
Toplam 18 sonuçtan 1 ile 18 arasındakiler gösteriliyor.
 1. #1
  Serpil / Gezi Koordinatörü Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi
  10 Jun 2006
  Bulunduğu Yer
  İstanbul
  Mesajlar
  1,383
  Teşekkür
  2,743
  750 Mesajına 12,401 kez
  Teşekkür Aldı.
  Rep Puanı
  200

  Standart St.Petersburg & Moskova

  Click here to enlarge

  BEYAZ GECELER... Birçoklarının hep hayalini kurduğu, bitmeyen gündüzlerde ne zaman karanlık olacak diye merakla ve heyecanla beklenen, zamanın adeta donduğu o an. Ve Beyaz Geceler ile ünlenen Rusya'nın en güzel kenti St.Petersburg. Peterhof Sarayı, Hermitage Müzesi ve Çarlık Rusya'sına ait paha biçilmez bir mirasa ev sahipliği yapan şehir. Ve Başkent Moskova'nın geçmişten bugüne taşınan asırlık tarihi. Rusya'nın simgesi Kremlin, Sanat eserinden farksız metrosu, Nazım Hikmet'in Mezarı ve vaktin hiç geçmesini istemediğiniz Arbat Sokağı. Uzun süredir beklediğimiz St.Petersburg & Moskova Gezimiz artık hazır... İşte detaylar..

  1.GÜN / 08 Temmuz Cumartesi / İSTANBUL - ST.PETERSBURG
  Sabah 09:00 Atatürk Havalimanı Dışhatlar'da buluşma. Check-in ve Pasaport işlemleri sonrasında Türk Havayollarının TK 401 sayılı seferi ile saat 10:55'de St.Petersburg'a hareket. 14:15'de varışımızla birlikte ülkeye giriş işlemlerinden sonra bizleri bekleyen özel aracımız ile panoramik şehir turu yapıyoruz. Bu şehir; Çarlara ev sahipliği yapan "Paris mimarisi" "Prag bahçeleri" ve "Venedik Kanalları" ile anılıyor. Deli Petro, Puşkin, Büyük Katerina ve daha birçoklarının yaşadığı ve büyüleyici beyaz gecelerin yaşandığı kentin, Neva Nehri kıyılarında yer alan birçok binası sanat eseri niteliğindedir. Şehrin kalbi olarak anılan ünlü Nevski Caddesi, Devasa Isaac Katedrali, muhteşem cephesi ile Amirallik Binası, şair Puşkin`in heykelinin süslediği Sanatçılar Meydanı, devrimin simgesi Aurora Gemisi, ve 70 km`lik ünlü Neva Nehri gibi şehrin simgesi haline gelmiş yerler panoramik olarak görülecek yerler arasında. Turumuzun sonrasında şehir merkezindeki Otelimiz Crowne Plaza St.Petersburg-Ligovsky'e geçiyoruz. Otel detayları için TIKLAYINIZ

  Click here to enlarge

  2.GÜN / 09 Temmuz Pazar / ST.PETERSBURG ( Hermitage Müzesi / Peterhof Sarayı )
  Otelde sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile birlikte Ekstra Hermitage Müzesi Turu yapıyoruz. (50 euro) . Hermitage dünyanın en büyük sanat müzesidir. Katerina'nın kış sarayı olarak inşa ettirdiği binalar kompleksi günümüzde dünyanın en göz alıcı koleksiyonlarına ev sahipliği yapıyor. 1760`dan bu yana Rus Çarlarının kış aylarını geçirdiği bu muhteşem yapılar, Barok mimarisinin de baş yapıtları arasında. Günümüzde 1057 adet oda ve salonda Leonardo, Van Gogh, Michaelangelo, Rembrandt ve daha nice büyük sanatçının eserleri sergileniyor.

  Click here to enlarge

  Öğleden sonra ise yine arzu eden misafirlerimiz ile Ekstra Peterhof Bahçesi ve Sarayı Turu yapacağız. (60 euro). Şehre 30 km. uzaklıkta bulunan Baltık Denizi Kıyısındaki Peterhof'da Çar 1.Petro tarafından inşa edilen yazlık sarayın eşsiz bahçesi, güzelliği ve görkemiyle, 150'yi aşkın altın kaplama fıskiye ve çeşmeleriyle ziyaretçileri hayranlık içinde bırakıyor. Park gezisi sonunda Fin Körfezini ve St. Petersburg'un silüetini izleyebileceğiz. Pavlovsk Sarayı St. Petersburg'un 35 km güneyindeki Pavlovsk Kasabasında bulunur. En zengin saraylardan biri olarak kabul edilen saray Ünlü Çariçe Büyük Katerina tarafından oğlu Pavel'e hediye edilmiş. Sarayı gezerken çarlık ailesinin muhteşem yaşamına tanıklık edeceğiz. Turumuzun ardından St.Petersburg'a dönüyoruz ve şehirde serbest zaman. Konaklamamız Otelimiz Crowne Plaza St.Petersburg-Ligovsky'da.

  Click here to enlarge

  3.GÜN / 10 Temmuz Pazartesi / ST.PETERSBURG ( PUŞKİN KÖYÜ & KATERİNA SARAYI )
  Otelde kahvaltımızın ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile Ekstra Puşkin Köyü ve Katerina Sarayı Turu yapacağız. (60 euro). Puşkin Kasabası çarlık döneminde çar ve ailesinin yaz aylarını geçirdiği yerdi. Eski ismi Tsarskoye Selo Çar Köyü anlamına gelir. Çar ailesinin yazlık ikametgâhı Katerina Sarayı iç dekorasyonu ve güzelliğinin yanında dillere destan amber odasıyla görülmeye değer. 2. Dünya savaşı sırasında Naziler tarafından karargâh olarak kullanılan saray savaşın bitiminde tahrip edilmiş ve amber odasındaki amberler sökülerek götürülmüş. Savaştan sonra saray restore edilmiş. Herkesin büyük merakla beklediği Amber Odası büyük gayretler sonucu 2003 yılından itibaren tekrar ziyaretçilere açılmıştır. Turumuzun bitiminde isteyen konuklarımızla birlikte Ekstra Neva Nehri'nde Tekne Turu'na çıkıyoruz. (40 euro). Kuzeyin Venediği diye adlandırılan St. Petersburg 50'ye yakın irili ufaklı ada üzerine kurulmuştur. Bu adaların arasında bulunan kanal ve nehirlerde yapılan tekne turunda bu güzel şehrin bir başka yüzünü şampanya ve votkalarınızı yudumlayarak keşfetmenin keyfine varacaksınız. Konaklamamız Otelimiz Crowne Plaza St.Petersburg-Ligovsky'da.

  Click here to enlarge

  4.GÜN / 11 Temmuz Salı / ST.PETERSBURG - MOSKOVA
  Sabah kahvaltıdan sonra odalarımızı boşaltıp, tren garına hareket etmek üzere otelden ayrılıyoruz. Sapsan hızlı treni ile yaklaşık 5 saatlik bir yolculuğun ardından Moskova'ya varışımızla birlikte otelimize geçiyoruz. Otelimiz Ünlü Kızıl Meydana yürüme mesafesinde olan Radisson Slavyanskaya Hotel & Business Center. Otel detayları için TIKLAYINIZ

  Click here to enlarge

  5.GÜN / 12 Temmuz Çarşamba / MOSKOVA - KREMLİN
  Otelde kahvaltımızın ardından Moskova'da panoramik şehir turumuzu yapıyoruz. Tverskaya Caddesi, Bolşoy Tiyatrosu, Lubyanka Meydanı, KGB Merkezi, Aziz Vasili Kilisesi, Kızıl Meydan, Gum Alışveriş Merkezi, Kurtarıcı İsa Kilisesi ve Meclis Binası göreceğimiz yerler arasında. Şehir turumuzun ardından öğleden sonra serbest zaman. İsteyen konuklarımızla Ekstra Kremlin & Katedral Turumuzu yapıyoruz. (50 euro).

  Click here to enlarge

  Tarih boyunca Rus Çarları ve Sovyet liderlerine ev sahipliği yapan ve günümüzde de Rusya Federasyonu Devlet Başkanı Vladimir Putin'in çalışma ofisinin bulunduğu yer burası. Çok önemli tarihsel değere sahip olan Kremlin, devlet yönetim merkezi oluşunun yanı sıra aynı zamanda kültür ve din merkezidir.

  Click here to enlarge

  Çarların taç giyme töreninin yapıldığı Uspenski (Meryem Ana'nın göğe yükselişi) Katedrali ile Archangel Michael (Başmelek Mikail) Kilisesi burada bulunuyor. Dünyanın en büyük çanı ve en büyük topu yine burada, Kremlin'dedir. Tüm bu özellikleri, surları, bahçeleri, binalarıyla Kremlin gerçek bir müzeden farksız. Gezimizin ardından serbest zaman. Gece isteyen konuklarımızla birlikte Ekstra dünyaca ünlü Rus Dansları Grubu KOSTROMA'yı izlemeye gidiyoruz. (65 euro) Konaklamamız Otelimiz Radisson Slavyanskaya Hotel & Business Center'da.

  Click here to enlarge

  6.GÜN / 13 Temmuz Perşembe / MOSKOVA - BORODİNO MÜZESİ - NOVODEVICHY MEZARLIĞI - METRO
  Otelde sabah kahvaltmızın ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile Ekstra Borodino Müzesi & Novodevichy Mezarlığı & Moskova Metrosu Turumuzu yapıyoruz. (60 euro). 1812'de Napolyon'un dev ordusu ile Rusya'ya saldırmasının ardından Borodino'da yapılan kanlı muharebenin tasvir edildiği 360 derecelik devasa tablo görenleri kendine hayran bırakıyor. Dünyanın bu alandaki sayılı müzelerinden biri olan Borodino Panoraması sanat ve tekniğin mükemmel bir uyumu olarak kabul ediliyor. Novodevichy Mezarlıği ise Rusya'nın önde gelen şahıslarının, sanatçılarının ve Nazım Hikmet'in mezarının bulunduğu, heykeller, resimler ve kabartmalarla adeta bir sanat galerisinden farksız, Çok gösterişli ve farklı bir düzenlemeye sahip dünyaca ünlü bir mezarlık.

  Click here to enlarge

  Buradaki ziyaretimizin ardından Moskova'nın görenleri hayran bırakan metrosunu geziyoruz.. Sovyet Rusya'nın ihtişamını sergilemek amacıyla tablolar, heykeller ve değişik süslemelerle adeta bir müze görünümünde olan ünlü Moskova Metrosu dünyanın en güzel metrosu olarak adlandırılıyor. Konaklamamız Otelimiz Radisson Slavyanskaya Hotel & Business Center'da.

  7.GÜN / 14 Temmuz Cuma / MOSKOVA - ARBAT SOKAĞI - İSTANBUL
  Otelde sabah kahvaltımızdan sonra odalarımızı boşaltıyoruz. Valizlerimizi otelimizin emanetine bırakıp hep birlikte metroyla sadece 13 dakika, 3 durak mesafedeki Arbat Sokağı'na gidiyoruz.. Normalde Moskova turlarında Ekstra olarak satılan bu turu bizler herhangi bir ücret ödemeden gerçekleştiriyor ve Arbat sokağında keyifli serbest zaman geçiriyoruz.. Trafiğe kapalı olan Arbat Sokağı Moskovalıların boş zamanlarında gezip dinlendiği yerlerin başında geliyor. Sanatçıların değişik eserlerini sergilediği, hediyelik eşyaların satıldığı tezgahlar ve mağazalarla çevrili sokakta alışveriş yapıp, şirin kafelerinde keyifle kahvelerimizi içeceğiz. Rus edebiyatının Babası sayılan Aleksandr Puşkin ve Karısı Natalya'nın yaşadığı ev de yine Arbat Sokağı'nda. Turumuzun bitimiyle birlikte artık veda vakti.. Saatlerimiz 14:30'u gösterdiğinde, metroyla otelimize dönüyor ve valizlerimizi alıp, otobüsümüzle Havaalanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. Bilet, gümrük ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK416 sayılı seferi ile hareket. İstanbul saati ile 23:40'da İstanbul'a varış ile gezimiz sona ermiş olacak.

  Click here to enlarge

  GEZİ ÜCRETİ:
  İki Kişilik Odada Kişibaşı : 1240 Euro
  SGL - Tek Kişilik Oda Farkı : 320 Euro

  GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER
  - Türk Havayolları ile İstanbul - St Petersburg / Moskova - İstanbul ekonomi sınıf uçak bileti.
  - St.Petersburg'da 4 yıldızlı Crowne Plaza St.Petersburg-Ligovsky Hotel'de vb. 2 kişilik odada 3 gece oda kahvaltı konaklama.
  - Moskova'da 4 yıldızlı Radisson Slavyanskaya Hotel & Business Center'da vb. 2 kişilik odada 3 gece oda kahvaltı konaklama
  - Tüm Havalimanı - Otel - Havalimanı transferleri
  - Moskova ve St.Petersburg'da panoramik şehir turları
  - St.Petersburg - Moskova arası Sapsan hızlı tren bileti
  - Transferler ve Turlarda lokal Türkçe rehberlik hizmeti
  - Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
  - Türsab Zorunlu Mesleki Sigorta

  GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
  - Yurtdışı Çıkış Harcı ( 15 TL. )
  - Öğle ve Akşam Yemekleri
  - Yemeklerde Alınacak İçecekler
  - Ekstra turlar
  - Şahsi harcamalar
  - Seyahat Sağlık Sigortası

  OTELLERİMİZ
  ST.PETERSBURG Otelimiz Crowne Plaza St.Petersburg-Ligovsky vb.Otel detayları için TIKLAYINIZ
  MOSKOVA Otelimiz Radisson Slavyanskaya Hotel & Business Center vb. Otel detayları için TIKLAYINIZ

  EKSTRA TURLAR :

  St.Petersburg / Hermitage Müzesi 50 euro
  St.Petersburg / Peterhof Sarayı 60 euro
  St.Petersburg / Puşkin Köyü ve Katerina Sarayı 60 euro
  St.Petersburg / Neva Nehrinde Tekne Turu 40 euro
  Moskova / Kremlin ve Katedral 50 euro
  Moskova / Rus Dansları Kostromo 65 euro
  Moskova / Borodino Müzesi & Novodevichy Mezarlığı & Metro 60 euro

  NOT: Bu gezi şu an için Türk Vatandaşları için VİZELİ'dir. Seyahat tarihi itibarı ile 6 aylık geçerli pasaport olması gerekmektedir.


  Click here to enlarge


 2. #2
  Serpil / Gezi Koordinatörü Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi
  10 Jun 2006
  Bulunduğu Yer
  İstanbul
  Mesajlar
  1,383
  Teşekkür
  2,743
  750 Mesajına 12,401 kez
  Teşekkür Aldı.
  Rep Puanı
  200

  Standart

  Kimler Geliyor ?

  1- *Çağatay*
  2- Serpil

  3- Emel Erbirer
  4- Nesibe Sağkan

  5- Ayşegül Arıkan
  6- Zeynep Elif Mara
  7- Aslı Arıkan Dilmaç
  8- Alara Dilmaç

  9- Gülnur Türe
  10- Yılmaz Türe

  11- Gülay Günver
  12- Yurdanur Reisoğlu
  13- Selda Topbaş
  14- Funda Topbaş

  15- Aynur Çetinyalçın ( SGL )

  16- Nalan Heves Işık
  17- Mehmet Tahir Işık

  18- Gülşen Başlı
  19- Z.Erhan Başlı

  20- Nuran Ürkün

  21- Suzan Çekirge
  22- Narin Çekirge

  23- Demet Bicki
  24- Sevinç Yörükoğulları

  25- Sevnur Baş
  26- Ayşe Leyla Çetin

  27- Asiye Balcı
  28- Çiğdem Hn

  29- Rehber


 3. #3
  Emekli Banka Müdürü / İstanbul aydinheybeli bilinmeyene doğru yelken açıyor aydinheybeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi
  12 Jan 2013
  Bulunduğu Yer
  İstanbul
  Mesajlar
  28
  Teşekkür
  1,485
  29 Mesajına 273 kez
  Teşekkür Aldı.
  Rep Puanı
  0

  Standart

  Çok arzu ettiğim bir gezi geçen yıl gidemedik onun yerine Baltık yaptık bu sene için kısmet diyelim. Bu güzel gezi için Çağatay&Serpil'e çok teşekkür ederim.


 4. #4
  Yönetici Asistanı / İstanbul Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi
  28 Dec 2010
  Bulunduğu Yer
  İstanbul/Pendik
  Mesajlar
  2,786
  Ruh Halim
  Fine
  Teşekkür
  16,537
  3,168 Mesajına 20,261 kez
  Teşekkür Aldı.
  Rep Puanı
  173

  Standart

  Benim de çok arzu ettiğim bir rota . Belli mi olur belki de kısmet olur . Bir planlama yapmam lazım :)


 5. #5
  Abuzer Yegin
  Misafir Abuzer Yegin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Standart

  Çağatay Serpil kardeşim özenle hazırlanmış mükemmel bir gezimiz daha emeklerinize sağlık........


 6. #6
  İdari Sekreter / İstanbul Hursi Sadık bilinmeyene doğru yelken açıyor Hursi Sadık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi
  21 Mar 2015
  Bulunduğu Yer
  İstanbul
  Mesajlar
  6
  Teşekkür
  0
  4 Mesajına 22 kez
  Teşekkür Aldı.
  Rep Puanı
  0

  Standart

  Gitmeyi çok arzu ettiğim bir destinasyon, geçen sene gitmek nasip olmamıştı. Bu sene kısmetse katılmayı çok istiyorum; izin planlama ve bütçe ayarlamam gerekiyor. İnşallah olur.


 7. #7
  Emekli / İstanbul Hanife Sanal herkes onun adını bilir Hanife Sanal herkes onun adını bilir Hanife Sanal herkes onun adını bilir Hanife Sanal herkes onun adını bilir Hanife Sanal herkes onun adını bilir Hanife Sanal herkes onun adını bilir Hanife Sanal herkes onun adını bilir Hanife Sanal herkes onun adını bilir Hanife Sanal herkes onun adını bilir Hanife Sanal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi
  12 May 2010
  Bulunduğu Yer
  İstanbul-etiler
  Mesajlar
  1,331
  Teşekkür
  2,763
  967 Mesajına 6,717 kez
  Teşekkür Aldı.
  Rep Puanı
  145

  Standart

  Çok istediğim bir gezi daha. Yine özenle hazırlanmış gezilerden biri daha.


 8. #8
  Yönetici Asistanı / İstanbul Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi
  28 Dec 2010
  Bulunduğu Yer
  İstanbul/Pendik
  Mesajlar
  2,786
  Ruh Halim
  Fine
  Teşekkür
  16,537
  3,168 Mesajına 20,261 kez
  Teşekkür Aldı.
  Rep Puanı
  173

  Standart

  Bir mucize olsun katılıyorum diyeyim :)

 9. Berrin Bayrak Aladağ Teşekkürler:


 10. #9
  Hoşgeldim üye Bora Eris bilinmeyene doğru yelken açıyor Bora Eris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi
  16 May 2017
  Bulunduğu Yer
  Bandırma
  Yaş
  44
  Mesajlar
  3
  Teşekkür
  2
  3 Mesajına 15 kez
  Teşekkür Aldı.
  Rep Puanı
  0

  Standart

  program çok güzel, keyifli bir gezi olacağı belli..


 11. #10
  Çağatay Şahin *Çağatay* nickli üye rep puanını kapatmıştır. *Çağatay* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi
  13 Jun 2005
  Bulunduğu Yer
  İstanbul
  Mesajlar
  2,844
  Teşekkür
  17,090
  1,572 Mesajına 18,208 kez
  Teşekkür Aldı.
  Rep Puanı
  200

  Standart

  Click here to enlarge Bora Eris Nickli Üyeden Alıntı Click here to enlarge
  program çok güzel, keyifli bir gezi olacağı belli..
  Bora Bey çok tşkler.. Aileye Hoş geldiniz :) Birlikte gezmek dileğiyle... sevgiler


 12. #11
  Emekli / İstanbul Hanife Sanal herkes onun adını bilir Hanife Sanal herkes onun adını bilir Hanife Sanal herkes onun adını bilir Hanife Sanal herkes onun adını bilir Hanife Sanal herkes onun adını bilir Hanife Sanal herkes onun adını bilir Hanife Sanal herkes onun adını bilir Hanife Sanal herkes onun adını bilir Hanife Sanal herkes onun adını bilir Hanife Sanal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi
  12 May 2010
  Bulunduğu Yer
  İstanbul-etiler
  Mesajlar
  1,331
  Teşekkür
  2,763
  967 Mesajına 6,717 kez
  Teşekkür Aldı.
  Rep Puanı
  145

  Standart

  Çok isterdim bu geziye katılmayı fakat hep düğünler bu günlere rast geldi. İnşallah bir daha ki sefere.


 13. #12
  Yönetici Asistanı / İstanbul Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi
  28 Dec 2010
  Bulunduğu Yer
  İstanbul/Pendik
  Mesajlar
  2,786
  Ruh Halim
  Fine
  Teşekkür
  16,537
  3,168 Mesajına 20,261 kez
  Teşekkür Aldı.
  Rep Puanı
  173

  Standart

  Gezi çok yaklaştı... herkese şimdiden iyi yolculuklar neşeli keyifli gezi diliyorum .

  Fotoğraflarınızla takipte olacağım :)

 14. Berrin Bayrak Aladağ Teşekkürler:


 15. #13
  Emekli / İstanbul Hanife Sanal herkes onun adını bilir Hanife Sanal herkes onun adını bilir Hanife Sanal herkes onun adını bilir Hanife Sanal herkes onun adını bilir Hanife Sanal herkes onun adını bilir Hanife Sanal herkes onun adını bilir Hanife Sanal herkes onun adını bilir Hanife Sanal herkes onun adını bilir Hanife Sanal herkes onun adını bilir Hanife Sanal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi
  12 May 2010
  Bulunduğu Yer
  İstanbul-etiler
  Mesajlar
  1,331
  Teşekkür
  2,763
  967 Mesajına 6,717 kez
  Teşekkür Aldı.
  Rep Puanı
  145

  Standart

  Arkadaşlar hazırmısınız? Valizler hazırlandı mı? Heyecan var mı? Benim çok istediğim gezi ama sizlerin resimlerinizle sanal olarak gezeceğim.

 16. Hanife Sanal Teşekkürler:


 17. #14
  Çağatay Şahin *Çağatay* nickli üye rep puanını kapatmıştır. *Çağatay* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi
  13 Jun 2005
  Bulunduğu Yer
  İstanbul
  Mesajlar
  2,844
  Teşekkür
  17,090
  1,572 Mesajına 18,208 kez
  Teşekkür Aldı.
  Rep Puanı
  200

  Standart

  Herşey hazır ve nazır :) Yarını bekliyoruz güzellikler.. Birlikte de gitmek nasip olur inşallah


 18. #15
  Emekli / İstanbul Hanife Sanal herkes onun adını bilir Hanife Sanal herkes onun adını bilir Hanife Sanal herkes onun adını bilir Hanife Sanal herkes onun adını bilir Hanife Sanal herkes onun adını bilir Hanife Sanal herkes onun adını bilir Hanife Sanal herkes onun adını bilir Hanife Sanal herkes onun adını bilir Hanife Sanal herkes onun adını bilir Hanife Sanal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi
  12 May 2010
  Bulunduğu Yer
  İstanbul-etiler
  Mesajlar
  1,331
  Teşekkür
  2,763
  967 Mesajına 6,717 kez
  Teşekkür Aldı.
  Rep Puanı
  145

  Standart

  Hayırlı yolculuklar. Güle oynaya gidi, güle oynaya gelin. Bol resimler bekliyoruz.


 19. #16
  Ev Hanımı / İstanbul Figen Gökgöz ünlü olmasına az kaldı Figen Gökgöz ünlü olmasına az kaldı Figen Gökgöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi
  20 Aug 2014
  Bulunduğu Yer
  İstanbul
  Mesajlar
  714
  Teşekkür
  4,117
  377 Mesajına 2,483 kez
  Teşekkür Aldı.
  Rep Puanı
  79

  Standart

  Hayırlı yolculuklar, keyifli tatiller tüm gidecek arkadaşlara ..

 20. Figen Gökgöz Teşekkürler:


 21. #17
  Ev Hanımı / İstanbul Şükran Naneci bilinmeyene doğru yelken açıyor Şükran Naneci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi
  26 Aug 2014
  Bulunduğu Yer
  İstanbul
  Mesajlar
  117
  Teşekkür
  1,687
  127 Mesajına 866 kez
  Teşekkür Aldı.
  Rep Puanı
  73

  Standart

  Geziye gidecek arkadaşlar Hayırlı yolculuklar keyifli tatiller .

 22. Şükran Naneci Teşekkürler:


 23. #18
  Yönetici Asistanı / İstanbul Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi
  28 Dec 2010
  Bulunduğu Yer
  İstanbul/Pendik
  Mesajlar
  2,786
  Ruh Halim
  Fine
  Teşekkür
  16,537
  3,168 Mesajına 20,261 kez
  Teşekkür Aldı.
  Rep Puanı
  173

  Standart

  Bu gece dönecek arkadaşlar iyi yolculuklar keyifle gelin :) yenileri de nasip olsun inş :) .

 24. Berrin Bayrak Aladağ size Teşekkür Edenler:


Benzer Konular

 1. Masal Dünyasını Andıran Kent;St Petersburg
  Konuyu Açan: gezgin filiz, Forum: DÜNYA ŞEHİRLERİ.
  Cevaplar: 1
  Son Mesaj : 15-06-2009, 09:24

Yetkileriniz

 • Konu açma yetkiniz yok.
 • Cevap yazma yetkiniz yok.
 • Eklenti yükleme yetkiniz yok.
 • Mesajınızı değiştirme yetkiniz yok.