+ Konuyu Cevapla
Toplam 17 sonuçtan 1 ile 17 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Çağatay Yolda Ailemizin KIBRIS Gezisi Programı

Çağatay Şahin *Çağatay* nickli üye rep puanını kapatmıştır. *Çağatay* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    17,090
    1,572 Mesajına 18,208 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    200

Standart Çağatay Yolda Ailemizin KIBRIS Gezisi Programı

Çağatay Yolda Ailemizin KIBRIS Gezisi Programını buradan izleyebilirsiniz arkadaşlar. Program Mayıs-Haziran-Temmuz döneminde, 3 ay boyunca Türk Hava Yolları Uçaklarında, dünyanın 240 farklı uçuş hattında yayınlanacaktır. Bilginize..

İsteyenler sağ alt köşedeki "vimeo" tuşuna basarak, "download" (Original. wmv. file) kısmından programı bilgisayarlarına indirebilirler...

Yönetici Asistanı / İstanbul Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Fine
    Teşekkür
    16,537
    3,168 Mesajına 20,261 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    173

Nefis olmuş bu video da... Gelememiştim , şimdi izledim mutlu oldum. o ne güzel denizzzz. Şefin kebap ve diğer saydıklarında da aklım kaldı şu an olsa yiyebilirim. Kahve de içilmiş 40 yıl hatırlar kalıcı kılınmış :)) Sucuk görüntülü pastırma da çok ilginç . neyse bizde ikisi de var :) Mekan sahibinin 74 yılına ait anlattıkları akerdeon ve Türk bayrağı görünce herşeyin geçmiş olması çok duygulandırdı beni. Tabi tüm dostlarımı arkadaşlarımı görmek izlemek çok keyifliydi. ellerinize , gözlerinize sağlık.
    Konu Berrin Bayrak Aladağ tarafından (10-02-2014 Saat 15:32 ) değiştirilmiştir.

Şebnem / Yönetici / EDEBİYAT
    2010 En İyi Yardımcı 2.si
    Şebnem Çakır popülerliği nirvanaya ulaştı. Şebnem Çakır popülerliği nirvanaya ulaştı. Şebnem Çakır popülerliği nirvanaya ulaştı. Şebnem Çakır popülerliği nirvanaya ulaştı. Şebnem Çakır popülerliği nirvanaya ulaştı. Şebnem Çakır popülerliği nirvanaya ulaştı. Şebnem Çakır popülerliği nirvanaya ulaştı. Şebnem Çakır popülerliği nirvanaya ulaştı. Şebnem Çakır popülerliği nirvanaya ulaştı. Şebnem Çakır popülerliği nirvanaya ulaştı. Şebnem Çakır popülerliği nirvanaya ulaştı. Şebnem Çakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    In Love
    Teşekkür
    5,492
    971 Mesajına 6,242 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    199

Bana hep Kıbrıs'ta görülecek bir şey yok diyen çok oldu
    demek kimle gittiğinize bağlı gördükleriniz.
    Çooook güzel bayıldım.
    Emeklerinize sağlık...
    Konu Şebnem Çakır tarafından (10-02-2014 Saat 15:45 ) değiştirilmiştir.

Şaban / İnşaat Sektörü zorlu bilinmeyene doğru yelken açıyor zorlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Amazed
    Teşekkür
    1,880
    85 Mesajına 669 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

Kıbrıs harika
    Çagatay'la süper olur

Şaban / İnşaat Sektörü zorlu bilinmeyene doğru yelken açıyor zorlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Amazed
    Teşekkür
    1,880
    85 Mesajına 669 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

Çagatay ailesiyle

Herhangi bir ilçeyi bile gezseniz

Înanın tadına doyum olmaz

Bence

Emekli / Bursa penbe forum seninle gurur duyuyor penbe forum seninle gurur duyuyor penbe forum seninle gurur duyuyor penbe forum seninle gurur duyuyor penbe forum seninle gurur duyuyor penbe forum seninle gurur duyuyor penbe forum seninle gurur duyuyor penbe forum seninle gurur duyuyor penbe forum seninle gurur duyuyor penbe forum seninle gurur duyuyor penbe forum seninle gurur duyuyor penbe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    10,993
    1,239 Mesajına 8,284 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    152

Çok güzel bir gezi olmuş,videoda çok güzel ellerine sağlık Çağatay'cım

Betül / Mimar Betül Enüstün görkemli bir geleceği var Betül Enüstün görkemli bir geleceği var Betül Enüstün görkemli bir geleceği var Betül Enüstün görkemli bir geleceği var Betül Enüstün görkemli bir geleceği var Betül Enüstün görkemli bir geleceği var Betül Enüstün görkemli bir geleceği var Betül Enüstün görkemli bir geleceği var Betül Enüstün görkemli bir geleceği var Betül Enüstün görkemli bir geleceği var Betül Enüstün görkemli bir geleceği var Betül Enüstün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    12,209
    527 Mesajına 4,437 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    133

Yine yeniden kendimizi tekrarlıyor gibi oluyoruz ama aksini söylersek yalan söylemiş oluruz..
    Her zamanki gibi çok güzel vakit geçirmişiz ve ekrana çok güzel yansıtmışsınız sevgili Çağatay ve Serpil.
    Emeğinize sağlık..

Abuzer Yegin
    Misafir Abuzer Yegin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Çağatay ve Serpil kardeşim emeklerinize sağlık... Arşivime hem indirdim hemde keyifle seyrettim... Çok güzeldi gidemesekte sayenizde gitmiş kadar olduk... Mekanlara göre müzikler gidilen yerler hepsi harikaydı.....sağolun varolun canlarım...

İthalat / İstanbul Yavuz Gelen görkemli bir geleceği var Yavuz Gelen görkemli bir geleceği var Yavuz Gelen görkemli bir geleceği var Yavuz Gelen görkemli bir geleceği var Yavuz Gelen görkemli bir geleceği var Yavuz Gelen görkemli bir geleceği var Yavuz Gelen görkemli bir geleceği var Yavuz Gelen görkemli bir geleceği var Yavuz Gelen görkemli bir geleceği var Yavuz Gelen görkemli bir geleceği var Yavuz Gelen görkemli bir geleceği var Yavuz Gelen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Cool
    Teşekkür
    20,229
    1,697 Mesajına 11,318 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    176

abim çok sağol ya birdaha gitmiş kadar oldum çokk eğlenmişizzzz :)

Emekli Yönetici / İzmit Hülya Sezgin ünlü olmasına az kaldı Hülya Sezgin ünlü olmasına az kaldı Hülya Sezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Happy
    Teşekkür
    2,781
    167 Mesajına 1,843 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

Çookkkk güzellllll..

Sibel / Ticaret Sibel inci afferin iyi işler yapıyor Sibel inci afferin iyi işler yapıyor Sibel inci afferin iyi işler yapıyor Sibel inci afferin iyi işler yapıyor Sibel inci afferin iyi işler yapıyor Sibel inci afferin iyi işler yapıyor Sibel inci afferin iyi işler yapıyor Sibel inci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    3,458
    89 Mesajına 1,300 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

Emeklerinize sağlık , çok güzel :)

Nilgün / Bankacı nilgünnilgün bilinmeyene doğru yelken açıyor nilgünnilgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Happy
    Teşekkür
    231
    36 Mesajına 271 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

Çağatay ve Serpil harika bir video olmuş:-)
    Emeğinize sağlık teşekkür ederim
    Tekrardan geziyi yaşadım diyebilirim:-)

Tüm Aileye, Çağatay ve Serpil' e sevgiler...

İnşaat Sektörü / Ankara melihkutay bilinmeyene doğru yelken açıyor melihkutay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Amused
    Teşekkür
    4,259
    174 Mesajına 1,402 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

Kıbrıs güzel bir adamız, 3 ay önce gitmiştim

Fotoğrafçı / İstanbul koksalsanal çölde su gibi maşallah koksalsanal çölde su gibi maşallah koksalsanal çölde su gibi maşallah koksalsanal çölde su gibi maşallah koksalsanal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    2,518
    145 Mesajına 1,326 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    123

Click here to enlarge demre1995 Nickli Üyeden Alıntı Click here to enlarge
    Bana hep Kıbrıs'ta görülecek bir şey yok diyen çok oldu
    demek kimle gittiğinize bağlı gördükleriniz.
    Çooook güzel bayıldım.
    Emeklerinize sağlık...
    Biz daha önce gitmiştik, evet görülecek pek bir şey yok, ama bu çekimleri gördükten sonra bazı yerleri atlamışız. Haklısın kiminle gittiğine bağlı. Çağatay'ım ve Serpil'im emeklerinize sağlık.

Trafik Çevre Bilgisi Öğretmeni / Gebze Nesrin afferin iyi işler yapıyor Nesrin afferin iyi işler yapıyor Nesrin afferin iyi işler yapıyor Nesrin afferin iyi işler yapıyor Nesrin afferin iyi işler yapıyor Nesrin afferin iyi işler yapıyor Nesrin afferin iyi işler yapıyor Nesrin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    5,173
    665 Mesajına 5,277 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    130

Ben bir kez Sena 4 kez izledi ve yeniden gitmek için ısrarlara başladı. Yandım ben. Gezi güzeldi ama proğram daha da güzel olmuş Çağatay'a ve Sevgili Serpil'e sonsuz teşekkürler

Muhasebe - Finans / İstanbul Ayşegül Küçükkaya etrafına ışık saçıyor Ayşegül Küçükkaya etrafına ışık saçıyor Ayşegül Küçükkaya etrafına ışık saçıyor Ayşegül Küçükkaya etrafına ışık saçıyor Ayşegül Küçükkaya etrafına ışık saçıyor Ayşegül Küçükkaya etrafına ışık saçıyor Ayşegül Küçükkaya etrafına ışık saçıyor Ayşegül Küçükkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Bashful
    Teşekkür
    1,873
    330 Mesajına 2,656 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    123

Yine çok güzel bir gezi olmuş,bayıldım. Çağatay ve Serpil cim emeğinize sağlık...

17. Ayşegül Küçükkaya Teşekkürler:

Betül / Ofis Koordinatörü Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Blah
    Teşekkür
    5,623
    363 Mesajına 2,962 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    203

Ailemizle gidildiğinde her yer bir başka güzel oluyor :) Programda bunun en güzel kanıtı olmuş...
    Emeklerinize sağlık Çağatay ve Serpil Click here to enlarge

19. Uğur Betül Teşekkürler: