+ Konuyu Cevapla
Toplam 10 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Küba Gezimizin Programını İzlemek İsteyenler..

Çağatay Şahin *Çağatay* nickli üye rep puanını kapatmıştır. *Çağatay* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    17,090
    1,572 Mesajına 18,208 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    200

Standart Küba Gezimizin Programını İzlemek İsteyenler..

Sevgili Arkadaşlar,
    Geçtiğimiz yıl Çağatay Yolda Ailemizle gerçekleştirdiğimiz KÜBA GEZİMİZİN Programını alttaki linkten izleyebilirsiniz. Program bu yıl 05-14 Mayıs tarihinde gerçekleştireceğimiz KÜBA GEZİMİZLE birbirine çok yakındır. İsteyenler programı izledikten sonra sağ alt kısımdaki "vimeo" tuşuna basarak "download" bölümünden KÜBA PROGRAMIMIZI yüksek çözünürlükte bilgisayarlarına indirebilirler..

Bu arada Gezimize katılan 40 arkadaşımıza KÜBA Programının Özel Çağatay Yolda dvdleri hazırlanmıştır. Ve 1 hafta içinde adreslerine gönderilecek, ömür boyu güzel bir arşiv olarak saklayabilecekler ve sevdikleriyle istedikleri her an izleyebileceklerdir.

Bu Aile herşeyin en güzeline layıktır. Hepinize iyi seyirler:)

KÜBA PROGRAMIMIZI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ: http://www.cagatayyolda.com/KubaGezimiz

Betül / Mimar Betül Enüstün görkemli bir geleceği var Betül Enüstün görkemli bir geleceği var Betül Enüstün görkemli bir geleceği var Betül Enüstün görkemli bir geleceği var Betül Enüstün görkemli bir geleceği var Betül Enüstün görkemli bir geleceği var Betül Enüstün görkemli bir geleceği var Betül Enüstün görkemli bir geleceği var Betül Enüstün görkemli bir geleceği var Betül Enüstün görkemli bir geleceği var Betül Enüstün görkemli bir geleceği var Betül Enüstün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    12,209
    527 Mesajına 4,437 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    116

Sevgili Çağatay , sevgili Serpil Ve sevgili Ertan Küba Gezisi ile ilgili program süper olmuş ...
    Emeğinize sağlık öncelikle.. Programı arşivime ekledim bile..
    Programdaki bölümler Küba'da aldığımız keyfin sadece bir buçuk saatlik bölümü siz düşünün tüm gezi boyunca yaşadıklarımızı...
    Gitmeyi düşünen arkadaşlar , bu sene ki geziyi kaçırmayın derim..
    Sevgiler..

Yönetici Asistanı / İstanbul Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Fine
    Teşekkür
    16,537
    3,168 Mesajına 20,261 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    157

Gerçekten videoyu izlemek ben gidemeyen için ilaç gibi .. Neşe içinde , renkli görüntüler süper . Ellerinize sağlık. Bu yıl gidecek olan herkese güzel bir gezi diliyorum.

Emekli Yönetici / İzmit Hülya Sezgin ünlü olmasına az kaldı Hülya Sezgin ünlü olmasına az kaldı Hülya Sezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Happy
    Teşekkür
    2,781
    167 Mesajına 1,843 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

Emeklerinize sağlık,Harika bir tatil programı...

Ev Mefruşat-Dekorasyon / İstanbul Eser çölde su gibi maşallah Eser çölde su gibi maşallah Eser çölde su gibi maşallah Eser çölde su gibi maşallah Eser çölde su gibi maşallah Eser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    1,908
    139 Mesajına 1,089 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    113

prensesim, çağatay ve ertan
    izleyenler harika bir program görüyor ama bizim yaşadıklarımız anlatılamaz. çok duygulandım, mutlu oldum.
    arkadaşları çok özlemişim. hepinize sonsuz teşekkürler...

Bankacı / İstanbul Semiha İnceoğlu görkemli bir geleceği var Semiha İnceoğlu görkemli bir geleceği var Semiha İnceoğlu görkemli bir geleceği var Semiha İnceoğlu görkemli bir geleceği var Semiha İnceoğlu görkemli bir geleceği var Semiha İnceoğlu görkemli bir geleceği var Semiha İnceoğlu görkemli bir geleceği var Semiha İnceoğlu görkemli bir geleceği var Semiha İnceoğlu görkemli bir geleceği var Semiha İnceoğlu görkemli bir geleceği var Semiha İnceoğlu görkemli bir geleceği var Semiha İnceoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Cheeky
    Teşekkür
    4,131
    414 Mesajına 3,207 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    132

Programı kısmen seyrettim,daha geniş vakitte keyifle kalanını izleyeceğim. Sanki tekrar oradayım gibi hissettim.

Çağatay abicim, sevgili Serpil ve Ertan elinize kolunuza gözünüze sağlık. İyi ki varsınız ve güzel anılara sahip olmamıza vesile oluyorsunuz.

Hep gülmeniz ve mutlu olmanız dileğiyle :)))))

Harita Mühendisi / Ankara Atakan Baykoçak afferin iyi işler yapıyor Atakan Baykoçak afferin iyi işler yapıyor Atakan Baykoçak afferin iyi işler yapıyor Atakan Baykoçak afferin iyi işler yapıyor Atakan Baykoçak afferin iyi işler yapıyor Atakan Baykoçak afferin iyi işler yapıyor Atakan Baykoçak afferin iyi işler yapıyor Atakan Baykoçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    253
    51 Mesajına 510 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    142

Az önce oturduk seyrettik videoyu..hem güldük, hem duygulandık... ne tuhaf!...

Ne çok şey yapmışız..

Çok teşekkürler tekrar tekrar... :)

Muhasebe - Finans / İstanbul Ayşegül Küçükkaya etrafına ışık saçıyor Ayşegül Küçükkaya etrafına ışık saçıyor Ayşegül Küçükkaya etrafına ışık saçıyor Ayşegül Küçükkaya etrafına ışık saçıyor Ayşegül Küçükkaya etrafına ışık saçıyor Ayşegül Küçükkaya etrafına ışık saçıyor Ayşegül Küçükkaya etrafına ışık saçıyor Ayşegül Küçükkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Bashful
    Teşekkür
    1,873
    330 Mesajına 2,656 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    106

Videoyu izleyince nasıl imrendim anlatamam. Bu senede bana kısmet olmadı ama gidenlerin ve gidecek olanların ne kadar şanslı olduğunu izleyince birkez daha anladım.

Betül / Ofis Koordinatörü Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Blah
    Teşekkür
    5,623
    363 Mesajına 2,962 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    187

Günün birinde gitmek, o havayı solumak kısmet olur mu bilmiyorum ama gidenlerin ve gidecek olanların çok şanslı olduğunu biliyorum.
    Programda gerçekten çok güzel anlatım,görseller ve müzikler birbiriyle çok uyumlu olmuş. Emeklerinize sağlık...

Emekli / İstanbul Aliye Tuncel bilinmeyene doğru yelken açıyor Aliye Tuncel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Cheerful
    Teşekkür
    452
    89 Mesajına 571 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    87

Zihinlerimizden hiç silinmeyecek bir gezi idi.Çok uyumlu aile üyeleri ile muhteşem, tadı damağımızdan kaybolmayacak keyifli günler videoyu kaç kez seyrettik bilmiyorum ama içimize beynimize iyice yerleştirdik sanki o günleri hep birlikte yaşıyormuşuz gibiydik.Tekrar tekrar çok teşekkür ederiz ÇAĞATAY,SERPİL ve ERTAN ömrünüz uzun ve sağlıklı olsun siz var oldukça ailemizde var olacaktır.Bu sene gidecek arkadaşlara da iyi yolculuklar çok yerinde bir karar ve unutulmayacak anılarla bizim gibi döneceklerdir.

11. Aliye Tuncel Teşekkürler: