+ Konuyu Cevapla
Toplam 7 sonuçtan 1 ile 7 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Türk Dünyası Gecemizin Programı...

Çağatay Şahin *Çağatay* nickli üye rep puanını kapatmıştır. *Çağatay* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    17,090
    1,572 Mesajına 18,208 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    200

Standart Türk Dünyası Gecemizin Programı...

Sevgili Arkadaşlar,
    Geçtiğimiz ay Çağatay Yolda Ailemizle gerçekleştirdiğimiz TÜRK DÜNYASI KÜLTÜR MAHALLESİ Buluşmamızın Program montajı tamamlandı. Program Şubat, Mart ve Nisan aylarında THY uçuşlarında yayınlanacak.

O gün bizlerle orada olamayan, bu güzel mekanı merak eden ve Ailemizin biraraya geldiği bu güzel güne tanıklık etmek isteyenler programı alttaki linkten izleyebilirler.

Programda ayrıca Ismail Akyol arkadaşımızın da sevgili eşi Emine ile birlikte dans ederken görüntüleri var, kardeşimizin bir an önce iyileşip ayağa kalkmasını ve bu mutlulukları her zaman olduğu gibi yine hep birlikte yaşamamızı gönülden diliyorum. Sevgilerimizle..

İthalat / İstanbul Yavuz Gelen görkemli bir geleceği var Yavuz Gelen görkemli bir geleceği var Yavuz Gelen görkemli bir geleceği var Yavuz Gelen görkemli bir geleceği var Yavuz Gelen görkemli bir geleceği var Yavuz Gelen görkemli bir geleceği var Yavuz Gelen görkemli bir geleceği var Yavuz Gelen görkemli bir geleceği var Yavuz Gelen görkemli bir geleceği var Yavuz Gelen görkemli bir geleceği var Yavuz Gelen görkemli bir geleceği var Yavuz Gelen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Cool
    Teşekkür
    20,229
    1,697 Mesajına 11,318 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    176

teşekkürler abi çok güzel olmuş emeklerinize sağlık :)

Yönetici Asistanı / İstanbul Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Fine
    Teşekkür
    16,537
    3,168 Mesajına 20,261 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    173

O günü tekrar yaşadım, sayenizde hiç görmediğim bir mekana giderek öğrenmiş oldum. Ben sizinle ne çok yer, ne güzel ortamlar yaşadım. Sağolun varolun Çağatayım, Serpilim..

4. Berrin Bayrak Aladağ Teşekkürler:

Betül / Mimar Betül Enüstün görkemli bir geleceği var Betül Enüstün görkemli bir geleceği var Betül Enüstün görkemli bir geleceği var Betül Enüstün görkemli bir geleceği var Betül Enüstün görkemli bir geleceği var Betül Enüstün görkemli bir geleceği var Betül Enüstün görkemli bir geleceği var Betül Enüstün görkemli bir geleceği var Betül Enüstün görkemli bir geleceği var Betül Enüstün görkemli bir geleceği var Betül Enüstün görkemli bir geleceği var Betül Enüstün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    12,209
    527 Mesajına 4,437 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    133

Unutulan bir geceyi daha hatırlamış olduk.. Teşekkürler emekleriniz için sevgili ÇAĞATAY - SERPİL - ERTAN.....
    En kısa zamanda o neşeli, mutlu GÜNLERE kavuşmak dileğiyle..

Abuzer Yegin
    Misafir Abuzer Yegin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Çağatay'cım çok süper olmuş emeklerine sağlık inşallah İsmail kardeşimde aramıza dönecek hep birlikte yine oynayacağız......

Muhasebe - Finans / İstanbul Ayşegül Küçükkaya etrafına ışık saçıyor Ayşegül Küçükkaya etrafına ışık saçıyor Ayşegül Küçükkaya etrafına ışık saçıyor Ayşegül Küçükkaya etrafına ışık saçıyor Ayşegül Küçükkaya etrafına ışık saçıyor Ayşegül Küçükkaya etrafına ışık saçıyor Ayşegül Küçükkaya etrafına ışık saçıyor Ayşegül Küçükkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Bashful
    Teşekkür
    1,873
    330 Mesajına 2,656 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    123

Hem tebessümle hemde hüzünle izledim. O günkü neşemizi ,eğlencemizi hatırlayarak mutlu oldum ama Emine ve İsmail arkadaşımızı görünce bir hüzün kapladı içimi.
    inşallah herşey düzelecek
    ...

8. Ayşegül Küçükkaya Teşekkürler:

Nahide / Doktor Nahide Görün bilinmeyene doğru yelken açıyor Nahide Görün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    592
    71 Mesajına 649 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    89

Çok güzel bir gece geçirmişsiniz. Biz o akşam bayram tatili için yurt dışına çıktığımız için gelememiştim, tekrarı olursa katılmayı çok isterim. Çağatay, Serpil ve Ertan emeklerinize sağlık, büyük bir keyifle izledim, teşekkürler...

10. Nahide Görün Teşekkürler: