+ Konuyu Cevapla
Toplam 8 sonuçtan 1 ile 8 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Çağatay Yolda "Dubai" Programı...

Çağatay Şahin *Çağatay* nickli üye rep puanını kapatmıştır. *Çağatay* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    17,090
    1,572 Mesajına 18,208 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    200

Standart Çağatay Yolda "Dubai" Programı...

Sevgili arkadaşlar,
    Geçtiğimiz ay çekimlerini tamamlamadığımız DUBAİ Programımızı alttaki linkten izleyebilirsiniz...

PROGRAM LİNKİ: http://www.cagatayyolda.com/dubai

Programımız 01 Ekim 2013 Tarihi itibariyle, 3 ay boyunca , THY'nin dünyanın 222 dış hat uçuşunda yayınlanacaktır..
    Sevgilerimizle...

Click here to enlarge

Yönetici Asistanı / İstanbul Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Fine
    Teşekkür
    16,537
    3,168 Mesajına 20,261 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    173

Program çok güzel olmuş, midye kabuklarının amber karışımı ile kokusunu merak ettim doğrusu, çölde keyif yapmak isterim. Baharatçıları görünce Mısır Çarşısına benzettim. Yine uzakları bizlere yakın ettiniz , teşekkür ediyorum.

Cahit / Mali Müşavir gümbetli görkemli bir geleceği var gümbetli görkemli bir geleceği var gümbetli görkemli bir geleceği var gümbetli görkemli bir geleceği var gümbetli görkemli bir geleceği var gümbetli görkemli bir geleceği var gümbetli görkemli bir geleceği var gümbetli görkemli bir geleceği var gümbetli görkemli bir geleceği var gümbetli görkemli bir geleceği var gümbetli görkemli bir geleceği var gümbetli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Relaxed
    Teşekkür
    1,853
    1,476 Mesajına 8,733 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

Çok süper olmuş
    Elleriniz dert görmesin Click here to enlarge

Ev Mefruşat-Dekorasyon / İstanbul Eser çölde su gibi maşallah Eser çölde su gibi maşallah Eser çölde su gibi maşallah Eser çölde su gibi maşallah Eser çölde su gibi maşallah Eser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    1,908
    139 Mesajına 1,089 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    130

dubai ye gitmek hiç aklımda yokken sizi izleyince tutmayıınnn beniii durumunda oldum:) süper olmuş.

Abuzer Yegin
    Misafir Abuzer Yegin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Çağatay ve Serpil kardeşim Kraliçemle birlikte seyrettik. Eğer Dubai olduğunu bilmesek ABD zannederdik. O ne ihtişam öyle Çölleriyle Alışveriş merkeziyle Kayak yerleriyle hakikaten senin dediğin gibi parayla saadet olmuş yani...Emeklerinize sağlık gidemediğimiz yerleri bizlere gitmişcesine seyrettirdiğiniz ve bu güzellikleri Çağatay Yolda ailemize de yaşattığınız için sağolun varolun canlarım...

6. Abuzer Yegin Teşekkürler:

............................. emekliyönetici değerli bir mücevher o emekliyönetici değerli bir mücevher o emekliyönetici değerli bir mücevher o emekliyönetici değerli bir mücevher o emekliyönetici değerli bir mücevher o emekliyönetici değerli bir mücevher o emekliyönetici değerli bir mücevher o emekliyönetici değerli bir mücevher o emekliyönetici değerli bir mücevher o emekliyönetici değerli bir mücevher o emekliyönetici değerli bir mücevher o emekliyönetici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    4,859
    1,004 Mesajına 6,993 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    190

Az önce izledim programı ve günün yorgunluğunu üzerimden attım diyebilirim :)

Altın Pazarını görünce , Cihan aklıma geldi :) Bu kadar ısrarla Dubai'ye gitmek istemesini şimdi daha iyi anlıyorum.
    Demekki bana oradan bir sürü hediye almayı planlıyormuş Click here to enlarge

Şaka bir yana , Dubai gerçekten çok güzel tanıtılmış. Keyifle ve biraz da iç geçirerek izledim :)

Emeklerinize sağlık Çağatay abim ve Serpil'im Click here to enlarge

8. emekliyönetici Teşekkürler:

Betül / Ofis Koordinatörü Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Blah
    Teşekkür
    5,623
    363 Mesajına 2,962 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    203

Parayla saadet dedikleri bu olsa gerek :) Çölün ortasında modern bir dünya kenti ortaya çıkarılmış. Her şeyin "en" olduğu bir şehir.
    Alışveriş merkezleri, kavurucu sıcakta kar keyfi, çöl safarisi ve sonrasındaki eğlenceler... Palmiye adasını unutmamak lazım Click here to enlarge
    Aktarma noktasından çıkıp gezilesi bir ülke haline gelmiş. Kim bilir günün birinde gezip yerinde keşfetmek nasip olur :)
    Sevgili Çağatay ve Serpil ellerinize, emeklerinize sağlık çok güzel bir program ortaya çıkmış Click here to enlargeClick here to enlarge

10. Uğur Betül Teşekkürler:

Trafik Çevre Bilgisi Öğretmeni / Gebze Nesrin afferin iyi işler yapıyor Nesrin afferin iyi işler yapıyor Nesrin afferin iyi işler yapıyor Nesrin afferin iyi işler yapıyor Nesrin afferin iyi işler yapıyor Nesrin afferin iyi işler yapıyor Nesrin afferin iyi işler yapıyor Nesrin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    5,173
    665 Mesajına 5,277 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    130

Sevgili Serpil ve Çağatay Ellerinize sağlık ne kadar farklı bakış açınız var bayıldım.

12. Nesrin Teşekkürler: