+ Konuyu Cevapla
Toplam 3 Sayfadan 1. Sayfa
1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 60 sonuçtan 1 ile 20 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Likya Turumuzun Programı

Çağatay Şahin *Çağatay* nickli üye rep puanını kapatmıştır. *Çağatay* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    17,090
    1,572 Mesajına 18,208 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    200

Standart Likya Turumuzun Programı

Sevgili Arkadaşlar, Çağatay Yolda Ailemizin geçtiğimiz hafta gerçekleşen LİKYA TURU programını Ana Sayfamızdaki aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz..

http://www.cagatayyolda.com/likyaturumuz

Ayrıca Programı bilgisayarına arşivlemek isteyenler ise http://www.cagatayyolda.com/likyaturumuz linkinden DOWNLOAD seçeneğine tıklayarak indirebilirler..
    ( Eğer vimeo'ya ücretsiz olarak hemen üye olursanız, bu kez DOWNLOAD kısmında 2 seçenek çıkıyor ve 2. seçenek olan "Original.WMV File"yı indirebilirsiniz, o daha kalitelidir.)

Likya Programımızın THY uçuşlarındaki yayın tarihi 01 Ekim 2013'tür. Program 3 ay boyunca dünyanın 222 uçuş hattında izlenecektir.

Tüm Gezilerimizi olduğu gibi Likya Gezimizi de böylesine güzel kılan Çağatay Yolda Ailemize sonsuz teşekkürler....

Sevgilerimizle..

Yönetici Asistanı / İstanbul Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Fine
    Teşekkür
    16,537
    3,168 Mesajına 20,261 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    173

İzledim süperdi, süperdiniz. THY yollarında da herkes izleyecek oleee...

Serap / Eczacı akrepkızı forum seninle gurur duyuyor akrepkızı forum seninle gurur duyuyor akrepkızı forum seninle gurur duyuyor akrepkızı forum seninle gurur duyuyor akrepkızı forum seninle gurur duyuyor akrepkızı forum seninle gurur duyuyor akrepkızı forum seninle gurur duyuyor akrepkızı forum seninle gurur duyuyor akrepkızı forum seninle gurur duyuyor akrepkızı forum seninle gurur duyuyor akrepkızı forum seninle gurur duyuyor akrepkızı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Angelic
    Teşekkür
    11,847
    1,259 Mesajına 8,414 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

izledim ve arşivimdeki yerini de aldı muzurrr çocukkk...çok güzel bir gezi yaaa:)) inşallah seneye bizde yine ailemizle birliikte keşfedicez bu güzellikleri bir daha görerek,yaşayarak keşfedicez hemide inşalahhhhhhhhh:))

............................. emekliyönetici değerli bir mücevher o emekliyönetici değerli bir mücevher o emekliyönetici değerli bir mücevher o emekliyönetici değerli bir mücevher o emekliyönetici değerli bir mücevher o emekliyönetici değerli bir mücevher o emekliyönetici değerli bir mücevher o emekliyönetici değerli bir mücevher o emekliyönetici değerli bir mücevher o emekliyönetici değerli bir mücevher o emekliyönetici değerli bir mücevher o emekliyönetici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    4,859
    1,004 Mesajına 6,993 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    190

Mavi Yolculuk yapmayı ve denize girmeyi özlediğimi farkettim Click here to enlarge

Çağatay abimin havai gömleğine , Yavuz abimin pembe kurdelalı şapkasına Click here to enlarge , Cengizhan abinin programın başında kullandığı slogana , Kral mezarlıklarına , İztuzu plajına ve karetta karettalar'a ayrıca bayıldım :)

Çok güzel bir program olmuş abicim emeklerine sağlık.
    THY'de yayınlanması da ayrı bir gurur hepimiz için.

Ayşe / Memur ayşeyzd herkes onun adını bilir ayşeyzd herkes onun adını bilir ayşeyzd herkes onun adını bilir ayşeyzd herkes onun adını bilir ayşeyzd herkes onun adını bilir ayşeyzd herkes onun adını bilir ayşeyzd herkes onun adını bilir ayşeyzd herkes onun adını bilir ayşeyzd herkes onun adını bilir ayşeyzd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Amused
    Teşekkür
    581
    209 Mesajına 1,382 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    125

Neler kaçırmışız neleerr, harika bir program olmuş:)

Çağatay Şahin *Çağatay* nickli üye rep puanını kapatmıştır. *Çağatay* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    17,090
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    200

Önümüzdeki yaz çok daha güzelini yapacağız inşallah arkadaşlar:)

Şebnem / Yönetici / EDEBİYAT
    2010 En İyi Yardımcı 2.si
    Şebnem Çakır popülerliği nirvanaya ulaştı. Şebnem Çakır popülerliği nirvanaya ulaştı. Şebnem Çakır popülerliği nirvanaya ulaştı. Şebnem Çakır popülerliği nirvanaya ulaştı. Şebnem Çakır popülerliği nirvanaya ulaştı. Şebnem Çakır popülerliği nirvanaya ulaştı. Şebnem Çakır popülerliği nirvanaya ulaştı. Şebnem Çakır popülerliği nirvanaya ulaştı. Şebnem Çakır popülerliği nirvanaya ulaştı. Şebnem Çakır popülerliği nirvanaya ulaştı. Şebnem Çakır popülerliği nirvanaya ulaştı. Şebnem Çakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    In Love
    Teşekkür
    5,492
    971 Mesajına 6,242 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    199

Sevgili Çağatay ve Serpil en son sizlerle Ilgaz'a gitmiştik ama sanki yıllar geçti özlemişim sizlerle bir yerlere gitmeyi, gezmeyi.
    İçim gitti Likya gezisini seyredince Click here to enlarge çok güzel yerleri gezmişsiniz...
    Likya gezisini çok istemiştim yine olmadı.
    Bakalım kısmet hangi rotaya olacak sabırsızlıkla bekliyorum yeniden sizlerle olmayı...

İthalat / İstanbul Yavuz Gelen görkemli bir geleceği var Yavuz Gelen görkemli bir geleceği var Yavuz Gelen görkemli bir geleceği var Yavuz Gelen görkemli bir geleceği var Yavuz Gelen görkemli bir geleceği var Yavuz Gelen görkemli bir geleceği var Yavuz Gelen görkemli bir geleceği var Yavuz Gelen görkemli bir geleceği var Yavuz Gelen görkemli bir geleceği var Yavuz Gelen görkemli bir geleceği var Yavuz Gelen görkemli bir geleceği var Yavuz Gelen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Cool
    Teşekkür
    20,229
    1,697 Mesajına 11,318 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    176

abi çok teşekkürler harika olmuş emeklerine sağlık..bir kez daha gitmiş kadar oldum çok sağol :)

Teşekkür
    17,090
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    200

Sevgili Demre, o kadar içten yazmışsın ki çok teşekkürler.
    Bizler gerçekten biraradayken çok mutlu olan bir aileyiz, bu da sözlerine yansımış..
    Ama bence üzme kendini çünkü siz bu yıl yakışıklımızla baya bir masraf yaptınız, herşeyin zamanı var, sırası var.. Bizlerin birlikteliği böylesine güçlü temellere oturduğu sürece, şimdi olmasa da bir sonrakinde yine beraberiz nasıl olsa.
    Sadece bir bayrak yarışı gibi, her zaman her yarışta olamıyoruz ama hepimiz pistlerdeyiz:)

Ailemiz herşeyin en güzelini hak ediyor, sen ve senin gibi dostların içtenliği ve samimiyeti bize çok şey kazandırıyor,
    Birileri sadece foruma girip bakıyor da bakıyor, okuyor da okuyor... Birileri ise Aileyi ayakta tutuyor, ama bu Ailenin mutluluğundan, var olmasının getirdiği nimetlerden herkes faydalanıyor.

Umarız sadece kenardan köşeden katılıp, bireysel mutluluğu için değil bu topluluğu daha iyi bir yere getirmek için katkıda bulunan dostlarımızın sayısı artar..

Aslında işin özü şu; Bugün burada paylaşım yapanlara, Ailemizi ayakta tutanlara, birilerinin aslında çok ama çok teşekkür borcu var..
    Pişmiş yemekten kaşıklamayı bırakıp, sofrayı hazırlamaya yardım etme zamanı artık geldi de geçiyor bile:)

Kutsal'ı mı da çok sevdiğimizi bir ara hatırlatıver:) Görüşmek üzere

Ayşe / Memur ayşeyzd herkes onun adını bilir ayşeyzd herkes onun adını bilir ayşeyzd herkes onun adını bilir ayşeyzd herkes onun adını bilir ayşeyzd herkes onun adını bilir ayşeyzd herkes onun adını bilir ayşeyzd herkes onun adını bilir ayşeyzd herkes onun adını bilir ayşeyzd herkes onun adını bilir ayşeyzd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Amused
    Teşekkür
    581
    209 Mesajına 1,382 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    125

Click here to enlarge *Çağatay* Nickli Üyeden Alıntı Click here to enlarge
    Önümüzdeki yaz çok daha güzelini yapacağız inşallah arkadaşlar:)
    İnşallah seneye kaçırmam böyle güzel bir turu, teşekkürler emekleriniz için:)

Abuzer Yegin
    Misafir Abuzer Yegin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Çağatay kardeşim sabah işyerimde bilgisayarımı açtım hemen likya programımızı izledim ve indirdim. Nasip olmadı bu sene ama seneye bu geziyi inşallah yine yaparsın birlikte bu görülesi yerleri hep birlikte görürüz. Gidemeyen arkadaşlarımda eminim benim gibi şimdiden gelecek senenin planlarını yapıyorlardır... Sağol varol sen nerde ben ordayım canım kardeşim öptüm seni.....

Abuzer Yegin
    Misafir Abuzer Yegin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kıymetli arkadaşlarım yakında Yine çılgın yarışmalarımız olabilir. Bu yarışmada yer ve ödül almak isteyen arkadaşlarım bol ödüllü bir aile üyesi olarak bütün ödülleri bana aldırtmayın.... Sizlere link veriyorum. Buraya yorumlarınızı yaparsanız yarışmacı olma hakkını kazanabilirsiniz.... Link veriyorum canım arkadaşlarım...
    https://www.facebook.com/keenturkey/...5?notif_t=like

Betül / Mimar Betül Enüstün görkemli bir geleceği var Betül Enüstün görkemli bir geleceği var Betül Enüstün görkemli bir geleceği var Betül Enüstün görkemli bir geleceği var Betül Enüstün görkemli bir geleceği var Betül Enüstün görkemli bir geleceği var Betül Enüstün görkemli bir geleceği var Betül Enüstün görkemli bir geleceği var Betül Enüstün görkemli bir geleceği var Betül Enüstün görkemli bir geleceği var Betül Enüstün görkemli bir geleceği var Betül Enüstün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    12,209
    527 Mesajına 4,437 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    133

Emeğinize sağlık sevgili Çağatay ve sevgili Serpil..Program süper olmuş.. Özellikle sondaki kolaja bayıldım.
    Yine her zamanki gibi çok şey kaçırmışım.Sene başından beri en çok istediğim gezilerden biriydi .
    Umarım bir daha ki sefere birlikte gidebiliriz.

Şebnem / Yönetici / EDEBİYAT
    2010 En İyi Yardımcı 2.si
    Şebnem Çakır popülerliği nirvanaya ulaştı. Şebnem Çakır popülerliği nirvanaya ulaştı. Şebnem Çakır popülerliği nirvanaya ulaştı. Şebnem Çakır popülerliği nirvanaya ulaştı. Şebnem Çakır popülerliği nirvanaya ulaştı. Şebnem Çakır popülerliği nirvanaya ulaştı. Şebnem Çakır popülerliği nirvanaya ulaştı. Şebnem Çakır popülerliği nirvanaya ulaştı. Şebnem Çakır popülerliği nirvanaya ulaştı. Şebnem Çakır popülerliği nirvanaya ulaştı. Şebnem Çakır popülerliği nirvanaya ulaştı. Şebnem Çakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    In Love
    Teşekkür
    5,492
    971 Mesajına 6,242 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    199

Click here to enlarge *Çağatay* Nickli Üyeden Alıntı Click here to enlarge
    Sevgili Demre, o kadar içten yazmışsın ki çok teşekkürler.
    Bizler gerçekten biraradayken çok mutlu olan bir aileyiz, bu da sözlerine yansımış..
    Ama bence üzme kendini çünkü siz bu yıl yakışıklımızla baya bir masraf yaptınız, herşeyin zamanı var, sırası var.. Bizlerin birlikteliği böylesine güçlü temellere oturduğu sürece, şimdi olmasa da bir sonrakinde yine beraberiz nasıl olsa.
    Sadece bir bayrak yarışı gibi, her zaman her yarışta olamıyoruz ama hepimiz pistlerdeyiz:)

Ailemiz herşeyin en güzelini hak ediyor, sen ve senin gibi dostların içtenliği ve samimiyeti bize çok şey kazandırıyor,
    Birileri sadece foruma girip bakıyor da bakıyor, okuyor da okuyor... Birileri ise Aileyi ayakta tutuyor, ama bu Ailenin mutluluğundan, var olmasının getirdiği nimetlerden herkes faydalanıyor.

Umarız sadece kenardan köşeden katılıp, bireysel mutluluğu için değil bu topluluğu daha iyi bir yere getirmek için katkıda bulunan dostlarımızın sayısı artar..

Aslında işin özü şu; Bugün burada paylaşım yapanlara, Ailemizi ayakta tutanlara, birilerinin aslında çok ama çok teşekkür borcu var..
    Pişmiş yemekten kaşıklamayı bırakıp, sofrayı hazırlamaya yardım etme zamanı bazıları için geldi de geçiyor bile:)

Kutsal'ı mı da çok sevdiğimizi bir ara hatırlatıver:) Görüşmek üzere
    Bu ara işlerde yoğun şu an muratcan'nın sonuclarına adapte olduk umarım bir üniversiteye yerleşir.
    Sonra diğer işlemlere devam. Kutsal'ında sizlere cok selamı var herkesi çok özledik.

Teşekkür ederiz aileyi ayakta tutan herkese. Öncelikle sizlere tabiki bize bu güzel ortamı sunduğunuz yaşattığınız için.
    Kenardan köşeden bakan belki de çekinip katılmayan yazmayan çizmeyen herkese sesleniyorum
    çok şey kaçırıyorsunuz :) kendi adıma konuşursam çok güzel kazanımlarım oldu tüm dostlara ve sizlere çok teşekkürler.

Seneye bu geziyi kaçırmak istemiyorum...

Yönetici Asistanı / İstanbul Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ değerli bir mücevher o Berrin Bayrak Aladağ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Fine
    Teşekkür
    16,537
    3,168 Mesajına 20,261 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    173

Bu yaz henüz ayağımı denize sokmadım diyenlerden biri de benim. İnşallah seneye bende, tabi ki sizlerle beraber olmanın keyfini yaşayabilirim. Gidemeyenler üzülmeyelim, inşallah yine denk gelir güzel tatili birlikte yaşayabiliriz. Yeni dostlar, eski dostlar birarada olmak isterim. Gitmesek de , Görmesek de , her gezi bizim gezimizdir. :))

Cahit / Mali Müşavir gümbetli görkemli bir geleceği var gümbetli görkemli bir geleceği var gümbetli görkemli bir geleceği var gümbetli görkemli bir geleceği var gümbetli görkemli bir geleceği var gümbetli görkemli bir geleceği var gümbetli görkemli bir geleceği var gümbetli görkemli bir geleceği var gümbetli görkemli bir geleceği var gümbetli görkemli bir geleceği var gümbetli görkemli bir geleceği var gümbetli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Relaxed
    Teşekkür
    1,853
    1,476 Mesajına 8,733 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

Çok güzel bir program olmuş
    Ailenin gurur veren bir programını
    THY'de herkes gıpta ile seyredecek

Gitsek de gitmesek de yapılan gezileri
    gururla izlememiz bu Ailenin bir parçası
    olmamızdandır...

Nice yeni gezilere Click here to enlarge

Turgut / Teknik Servis boos bilinmeyene doğru yelken açıyor boos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    19 Mesajına 118 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

Neler yapmışsınız neler insanın içi yanıyor, ben orda yokum diye!! Vay anasını ben seneler önce eşimle gitmiştim bu kadar yer gezmemiştim, bi dahaki sefere beni yaz mutlaka. Yüreğinize sağlık çağatay ekibi.

Cahit / Mali Müşavir gümbetli görkemli bir geleceği var gümbetli görkemli bir geleceği var gümbetli görkemli bir geleceği var gümbetli görkemli bir geleceği var gümbetli görkemli bir geleceği var gümbetli görkemli bir geleceği var gümbetli görkemli bir geleceği var gümbetli görkemli bir geleceği var gümbetli görkemli bir geleceği var gümbetli görkemli bir geleceği var gümbetli görkemli bir geleceği var gümbetli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Relaxed
    Teşekkür
    1,853
    1,476 Mesajına 8,733 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

KÜBA gezisinin videosu

ne zaman gelecek ki Click here to enlarge

19. gümbetli Teşekkürler:

Sibel / Ticaret Sibel inci afferin iyi işler yapıyor Sibel inci afferin iyi işler yapıyor Sibel inci afferin iyi işler yapıyor Sibel inci afferin iyi işler yapıyor Sibel inci afferin iyi işler yapıyor Sibel inci afferin iyi işler yapıyor Sibel inci afferin iyi işler yapıyor Sibel inci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    3,458
    89 Mesajına 1,300 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

Şimdi izliyeceğim eminim çok güzeldir :) THY' da gösterilecek olmasıda ayrı bir güzellik ve gurur .

Sibel / Ticaret Sibel inci afferin iyi işler yapıyor Sibel inci afferin iyi işler yapıyor Sibel inci afferin iyi işler yapıyor Sibel inci afferin iyi işler yapıyor Sibel inci afferin iyi işler yapıyor Sibel inci afferin iyi işler yapıyor Sibel inci afferin iyi işler yapıyor Sibel inci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    3,458
    89 Mesajına 1,300 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

Ayyyyyy ayyyyy ayyyy diyorum Harika cennet yerler :)) Emeklerinize sağlık .