+ Konuyu Cevapla
Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa
1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 21 sonuçtan 1 ile 20 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Kadir'in Ağaç Evleri

Çağatay Şahin *Çağatay* nickli üye rep puanını kapatmıştır. *Çağatay* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    17,090
    1,572 Mesajına 18,208 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    200

Standart Kadir'in Ağaç Evleri

Bu sayfada ki CEVAP YAZ butonuna basarak KADİR'İN AĞAÇ EVLERİ yazısıyla ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

YAZI ANASAYFADA BU LİNKTEDİR.

http://www.cagatayyolda.net/yazilar/kadir.gif

A
    Konu Misia tarafından (14-03-2008 Saat 00:08 ) değiştirilmiştir.

Hira
    Misafir Hira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Valla bencede süper bir yer anlatım mükemmel her zaman olduğu gibi...
    Doğayla iç içe süper ve yeri yerinde söylenecek bişi yok...

Paylaşımın için çok teşekkürler Çağatayyy...

Sezen / Radyoterapist sezuu ünlü olmasına az kaldı sezuu ünlü olmasına az kaldı sezuu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    17 Mesajına 18 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    188

Şehirin gürültüsünden,trafikten,eksoz kokusundan,bağıran insan seslerinden,kalabalıktan sıkılan,kafa dinlemek isteyen herkesssssss

İşte sizler için Olimpos'ta muhteşem yerler var.Ağaç evlerde kalarak,hamaklarda sallanarak,çardaklarda muhteşem yemekleri yiyerek,etrafta sizden korkmayan,sizi korkutmayan kedileri,köpekleri,atları,tavukları,tavuskuşlarını severek muhteşem günler geçirmek, isteyenlerrrrr
    İster kaya tırmanışı,ister rafting,ister dalış,ister treking,ister bisiklet,ya da kanyonda buz gibi suya dalmak,ya da enfes antik kent içinden geçerek gideceğiniz harika denizin sularında serinlemek,ata binmek...
    Hepsini istiyorum da diyebilirsiniz,o zaman Olimpos'a gideceksiniz...

Seda / MBA Öğrencisi Seda çölde su gibi maşallah Seda çölde su gibi maşallah Seda çölde su gibi maşallah Seda çölde su gibi maşallah Seda çölde su gibi maşallah Seda çölde su gibi maşallah Seda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    2 Mesajına 2 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    195

Doğayla başbaşa tatil geçirmek isteyenler için süper bir mekan...

devhippy
    Misafir devhippy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

OOoooo çok üzüldüm hakikaten bu habere...Ben gitmedim ama çok duydum yer hakkında bilgiler övgüler...Bu yaz kafamda orası ilk sırada idi umarım bu bir yeni bir başlangıç ve daha güvenli bir ortam yaratır...Geçmişş olsun...

Emekli Yönetici Emekli Yönetici bilinmeyene doğru yelken açıyor Emekli Yönetici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    4 Mesajına 15 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    194

ŞİMDİ hABERLERDE İZLEDİM İNANILMAZ DERECE DE ÜZÜLDÜM ..
    Zarar gören ağaçlar ve 20 Yıllık bir tesisin kül olması fazlasıtyla CAN YAKICI

Çağatay Yolda Ailesi Gectıgımız yaz oradaydı ..

Gerıye Albumlerde kalan fotograflar ve oraya gıtmıs olan kişilerin hafızalarında ki anıları Kaldı ..

Click here to enlarge

Click here to enlarge

Click here to enlarge

Click here to enlarge

Click here to enlarge

Serap / Jeofizik Mühendisi Serap çölde su gibi maşallah Serap çölde su gibi maşallah Serap çölde su gibi maşallah Serap çölde su gibi maşallah Serap çölde su gibi maşallah Serap çölde su gibi maşallah Serap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    16
    9 Mesajına 48 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    191

Bugun haberlerde izledim. Gitmek istedigim hayran oldugum bir yerdi. Cok uzuldum. Neden hep ovulmeye deger doga harikalarimizi ve benliigimizi kaybediyoruz?

Açelya
    Misafir Açelya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aynen ya ben de izledim çok üzüldüm daha geçen sene burdan gidelim dioduk ya ne duyarsız bi milletiz yaa..valla gıcık oluorum.....

Muhammed / Radius Comminication mugo bilinmeyene doğru yelken açıyor mugo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    Rep Puanı
    186

ewet çok üzücü bir olay neredeyse hepsi yanmış öküz bar muhabbetleri çok güzel geçmişti geçen sene şimdi yok artık ama eminim kadir abi yeniden hepsinin en güzelini yapar geçmiş olsun diliyorum.

Çağatay Şahin *Çağatay* nickli üye rep puanını kapatmıştır. *Çağatay* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    17,090
    1,572 Mesajına 18,208 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    200

Kadir ağbi az önce aradı beni.. Sesi iyi geliyordu.. Konuştuk. Yakında İstanbul'da yapılacak Turizm Fuarına geliyormuş... Orada uğrarız yanına.. Yenisi yapar kesin adım gibi eminim ben... O yılların turizmcisi...

Emekli Yönetici Emekli Yönetici bilinmeyene doğru yelken açıyor Emekli Yönetici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    4 Mesajına 15 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    194

Hayırlısı İnşallah en kısa zamanda yaparlar ve tabii ki ailece yine ziyaret gideriz :)

Hira
    Misafir Hira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bende izlediğimde çok üzülmüştüm en çok gitmek istediğim yerlerin başında geliyordu..
    Büyük geçmiş olsun yenisi gelsin bizde gidelim :)

Özel Meltem bilinmeyene doğru yelken açıyor Meltem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    176

Unhappy

mükemmel bir ortam ama nazar değdi..
    ben haberlerde izlemiştim yangın olayını. gerçekten içim gitti yaa.. ne yazık ki elden gelen bişey yok Click here to enlarge gerçekten çok güzel, çok doğal bir ortamdı ama nazar değdi diyelim.. umarım en kısa zamanda toparlanırlar ve bu zararın altından da kalkarlar..

İdris / Site Emekli Yöneticisi
    2007 En Komik Üye 2.si
    Idris herkes onun adını bilir Idris herkes onun adını bilir Idris herkes onun adını bilir Idris herkes onun adını bilir Idris herkes onun adını bilir Idris herkes onun adını bilir Idris herkes onun adını bilir Idris herkes onun adını bilir Idris herkes onun adını bilir Idris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    In Love
    Teşekkür
    8
    1 Mesajına 17 kez Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    194

Nisan ayında daha iyi, yepyeni bir tesisle hizmete başlayacaklarmış. Şimdiden rezervasyonlar dolmuş :) Tebrikler..

Özel xeeinep bilinmeyene doğru yelken açıyor xeeinep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

4 kişi gittik kasım ayında 3gün kaldık çok keyifli ve samimi bir ortamdı.Doğayla içiçe, kafa dinlemek şehir ortamından biraz olsun uzaklaşabilmek için süper bir fırsat olmuştu bizim için.Haberlerde yandığını duyunca arkadaşlarla çok üzüldük umarım biranönce yeniden yapılır..

Reyhan / Takı Tasarımcısı
    2008 En Sevilen Bayan
    Reyhan Uğurata herkes onun adını bilir Reyhan Uğurata herkes onun adını bilir Reyhan Uğurata herkes onun adını bilir Reyhan Uğurata herkes onun adını bilir Reyhan Uğurata herkes onun adını bilir Reyhan Uğurata herkes onun adını bilir Reyhan Uğurata herkes onun adını bilir Reyhan Uğurata herkes onun adını bilir Reyhan Uğurata herkes onun adını bilir Reyhan Uğurata herkes onun adını bilir Reyhan Uğurata herkes onun adını bilir Reyhan Uğurata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    5
    0 Mesajına 5 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    186

Merhaba...bende bu geçtiğimiz yaz olympos taydım kadirin ağaç evlerinde değil yine ağaç evlerin olduğu başka bi yerde kaldım ama kadirin yerinide görmüştüm gerçekten haberi okuduğumda çok üzüldüm.. ama inanıyorum ki çok daha güzelini yeniden yaparlar...ki yapmışlar..ve buna çok sevindim..

Teşekkür
    0
    4 Mesajına 15 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    194

Standart Ağaç Evler Yeniden Yapılıyor

Ağaç Evler Yeniden Yapılıyor...

Antalya'nın Kumluca ilçesine bağlı turistik Olimpos beldesinde 7 Şubatta çıkan yangında tamamen yok olduğu için yenilenen 'Kadir'in Ağaç Evleri'nin, 1 Nisanda açılacağı bildirildi.

Ağaç evlerin sahibi Kadir Kaya, yaklaşık 20 yıl önce oluşturduğu ağaç evler konseptiyle turizme öncülük ettiğini, ancak 7 Şubatta elektrik kontağından çıktığı tespit edilen yangınla işletmesinin yüzde 90'ının yandığını belirtti.
    Ağaç evleri yeniden oluşturmak için çalışmaların sürdüğünü ifade eden Kaya, 200 yatak kapasiteli işletmenin, yine aynı yatak kapasitesine sahip olacağını bildirdi.
    Yangından sonra yurt içinden ve yurt dışından birçok kişiden mesaj aldığını ve moral bulduğunu belirten Kaya, şunları söyledi:
    'Yangından sonra gerek yurt içi, gerekse yurt dışından birçok gönül desteği, moral desteği aldım. İnsanların bu kadar duyarlı olmaları beni çok mutlu etti. Benim değil bizim olan bu yeri, küllerinden yeniden meydana getirerek, doğum günüme rastlayan 1 Nisanda açmayı planlıyoruz.' İşletmesini 'çocuğu' gibi tanımlayan Kaya, 20 yıl önce ağaç evlerini oluştururken, doğal ortamı bozmadan turizme değişik ivme kazandırdığını, bundan sonra da ağaç evlerin dünya insanlarının buluşma noktası olmaya devam edeceğini söyledi.

Alıntı:Superonline.com

Ziraat Mühendisi / Ankara Alpin Zaralıoğlu üstün bir duruşu var Alpin Zaralıoğlu üstün bir duruşu var Alpin Zaralıoğlu üstün bir duruşu var Alpin Zaralıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Lonely
    Teşekkür
    0
    3 Mesajına 3 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    187

Evet linkinden baktığım kadarıyla 1 nisanda açılıyormuş haziran ayı başı gibi keşke sitece kalabalık bir ordu rezervasyon yaptırsak..Sanırım tesisin eski güzelliğine kavuşması için desteklere de ihtiyacı var gibi gözüküyor..EH ÇAĞATAY ABİM BUNU DA SEN VE SENİ DESTEKLEYENLER EN İYİ ŞEKİLDE YAPACAĞIMIZA İNANIYORUM...

Gökhan / Bireysel Güvence Danışmanı Gökhan herkes onun adını bilir Gökhan herkes onun adını bilir Gökhan herkes onun adını bilir Gökhan herkes onun adını bilir Gökhan herkes onun adını bilir Gökhan herkes onun adını bilir Gökhan herkes onun adını bilir Gökhan herkes onun adını bilir Gökhan herkes onun adını bilir Gökhan herkes onun adını bilir Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    11
    7 Mesajına 15 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    175

bu sene kesin gidicem kafaya koydum...

Özel value bilinmeyene doğru yelken açıyor value - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

2 gündür olimposta'ydık ;çok güzel yerler ya bayıldık bungalowlar sit alanları içinde baktığınız zaman sanki ormanın içinde deniz nerede ya diyorsunuz kısa bir yürüyüşten sonra ulaşıyorsunuz yeşil mavi içiçe huzur veriyor .Kadirin ağaç evlerini de sitede görmüştüm bu sefer yakından gördük, hava cok güzel olmamasına rağmen kalabalıktı, başka yerde kaldık ama inşallah bidaha ki sefer oradayız tavsiye ederim arkadaşlar!!!