+ Konuyu Cevapla
Toplam 2 Sayfadan 2. Sayfa
BirinciBirinci 1 2
Toplam 25 sonuçtan 21 ile 25 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Evlenmek Yada Evlenmemek İçin Bir Neden?

Evde / İstanbul Nagehan Çakım herkes onun adını bilir Nagehan Çakım herkes onun adını bilir Nagehan Çakım herkes onun adını bilir Nagehan Çakım herkes onun adını bilir Nagehan Çakım herkes onun adını bilir Nagehan Çakım herkes onun adını bilir Nagehan Çakım herkes onun adını bilir Nagehan Çakım herkes onun adını bilir Nagehan Çakım herkes onun adını bilir Nagehan Çakım herkes onun adını bilir Nagehan Çakım herkes onun adını bilir Nagehan Çakım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Angelic
    Teşekkür
    2,987
    1,016 Mesajına 2,916 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    123

Evlenmek için neden;
    Sevdiğiniz insan olması,bıkmadan usanmadan bri ömür beraber geçirebileceğiniz düşüncesi,onunla yaşlanabilme isteği Click here to enlarge,huzurunuz olduğunuzu hissettiğiniz için,güven duyduğunuz için...e birde ne yalan söyleyeyim Allah verirse çocuk sahibi olmak için :):icon_redface: Bir eve iki melek yeter Click here to enlargeClick here to enlarge

Evlenmemek için neden;Hayırsız bir evlilik olacaksa hiç olmasın çok çok iyi!!!
    Evlenmemek için başka neden yok sanırım...En önemli unsur bu....
    Bekarlık sultanlıksa bence evlilik saltanat Click here to enlarge

Bankacı / İstanbul Semiha İnceoğlu görkemli bir geleceği var Semiha İnceoğlu görkemli bir geleceği var Semiha İnceoğlu görkemli bir geleceği var Semiha İnceoğlu görkemli bir geleceği var Semiha İnceoğlu görkemli bir geleceği var Semiha İnceoğlu görkemli bir geleceği var Semiha İnceoğlu görkemli bir geleceği var Semiha İnceoğlu görkemli bir geleceği var Semiha İnceoğlu görkemli bir geleceği var Semiha İnceoğlu görkemli bir geleceği var Semiha İnceoğlu görkemli bir geleceği var Semiha İnceoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Cheeky
    Teşekkür
    7,174
    2,641 Mesajına 7,790 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    161

Yaşlılık ve yalnız kalmak : Bu durumda ilerleyen yaşta evlilik güzel olabilir.

Ama özgürlüğüne düşkün ve kısıtlamaya gelemeyen kişiler için genç yaşta evlilik bir süre sonra ıztırap verebilir. YE İÇ GEZ GÖR EĞLEN-SONRA EVLEN

Muhasebe / İstanbul Cihan Çakım görkemli bir geleceği var Cihan Çakım görkemli bir geleceği var Cihan Çakım görkemli bir geleceği var Cihan Çakım görkemli bir geleceği var Cihan Çakım görkemli bir geleceği var Cihan Çakım görkemli bir geleceği var Cihan Çakım görkemli bir geleceği var Cihan Çakım görkemli bir geleceği var Cihan Çakım görkemli bir geleceği var Cihan Çakım görkemli bir geleceği var Cihan Çakım görkemli bir geleceği var Cihan Çakım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Happy
    Teşekkür
    2,618
    1,857 Mesajına 4,100 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    152

Evli olsam sanırım bu saatte pc başında kulağımda kulaklıklar yan gelip yatamazdım :)

Gerçekten anlaşıp aynı düşünceleri paylaşabildiğin yanında kendini güvende hissetiğin seneler sonrada hastalıkta ve sağlıkta dendiği gibi bir eşin olacaksa ve dünyaya güzel insanlar yetiştirme şansına erişeceksen geç kalmasın evlilik :)

Binnur / Emekli Devlet Memuru Binnur Yegin herkes onun adını bilir Binnur Yegin herkes onun adını bilir Binnur Yegin herkes onun adını bilir Binnur Yegin herkes onun adını bilir Binnur Yegin herkes onun adını bilir Binnur Yegin herkes onun adını bilir Binnur Yegin herkes onun adını bilir Binnur Yegin herkes onun adını bilir Binnur Yegin herkes onun adını bilir Binnur Yegin herkes onun adını bilir Binnur Yegin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    3,945
    501 Mesajına 2,608 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    109

GENÇKEN

Niçin ölümden bahsediyorsun
    Bu sevda nerden esti
    Şairler yazmadan önce
    Kimse ölümü sevmezdi
    Sen onlara bakma
    Geldin gidiyorsun
    Kimin var seni düşünür
    Bu yol deli dolu yürünür
    Yakındır iki büklüm
    Ararsın gençliğini
    Elinde fırsat varken
    Beğen beğendiğini!

Behçet NECATİGİL
    Ben bu şiirle cevap vermek istiyorum

Gülzade / Mali Müşavir gulzadetas yolun daha çok başında gulzadetas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Angelic
    Teşekkür
    0
    6 Mesajına 21 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

Hayatımın geri kalanını keyifle geçirebileceğim, bana EŞ olabilecek hayatın her gününü paylaşabileceğim, üzüldüğümde ya da sevindiğimde ilk aklıma gelen kişi olacak DOST olabilecek, canımız sıkıldığında anı yaşayabilmek adına çılgınlıklar yapabileceğim, hayatımda var olduğu için Tanriya her gün "Allahım ben ne yaptım da bana bu kulunu nasip etsin , sana sonsuz şükürler" diyebileceğim, gözlerinde ,teninde, ruhunda kendimi görebileceğim ama aynı zamanda beni tamama erdiren biri yol arkadaşının eksikliğini hissettiğim için evlenmek isterim. Mutluyum elbette ama tamam değilim...

+ Konuyu Cevapla
Toplam 2 Sayfadan 2. Sayfa
BirinciBirinci 1 2