+ Konuyu Cevapla
Toplam 5 Sayfadan 3. Sayfa
BirinciBirinci 1 2 3 4 5 SonuncuSonuncu
Toplam 89 sonuçtan 41 ile 60 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: İstek Vakfı 2008 EN İYİ GEZİ PROGRAMI

Magosa Temsilcimiz Burak Kaya çölde su gibi maşallah Burak Kaya çölde su gibi maşallah Burak Kaya çölde su gibi maşallah Burak Kaya çölde su gibi maşallah Burak Kaya çölde su gibi maşallah Burak Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    Rep Puanı
    171

Ohooo bi kere başladık ya artık çorap söküğü gibi gelir arkası şaka bi yana gururlandık başarılarının aynen böyle devam etmesini diliyorum sevgili Çağatay
    İYİLER HER ZAMAN KAZANIR!

Admin Elbais nickli üye rep puanını kapatmıştır. Elbais - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Devilish
    Teşekkür
    15
    57 Mesajına 237 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    200

Şu canına yandığımın medyası anlamasa da iyi işten (aslında anlarlar da işlerine gelmez) bak halk nasılda tık tık ayırıyor iyiyi kötüyüClick here to enlarge

İyiler her zaman kazanır Çağatayım, yola devamClick here to enlarge

Özel mervep üstün bir duruşu var mervep üstün bir duruşu var mervep üstün bir duruşu var mervep üstün bir duruşu var mervep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    2 Mesajına 2 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    178

Tebriklerrr Click here to enlarge

Biz teşekkür ederizz...Click here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlarge

Hoşgeldim üye Nevzat bilinmeyene doğru yelken açıyor Nevzat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

tebrikler :)

Gökhan / Bireysel Güvence Danışmanı Gökhan herkes onun adını bilir Gökhan herkes onun adını bilir Gökhan herkes onun adını bilir Gökhan herkes onun adını bilir Gökhan herkes onun adını bilir Gökhan herkes onun adını bilir Gökhan herkes onun adını bilir Gökhan herkes onun adını bilir Gökhan herkes onun adını bilir Gökhan herkes onun adını bilir Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    11
    7 Mesajına 15 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    179

Tebrikler...

napolyon ne demişşş... ödüll ödülll ödülll Click here to enlarge

birde yetmez beş tane beş de yetmez on tane ver Allahım ver... Click here to enlargeClick here to enlarge

Mehmet / Prova Mankeni
    2010 En Süslü Üye 2.si
    Güven herkes onun adını bilir Güven herkes onun adını bilir Güven herkes onun adını bilir Güven herkes onun adını bilir Güven herkes onun adını bilir Güven herkes onun adını bilir Güven herkes onun adını bilir Güven herkes onun adını bilir Güven herkes onun adını bilir Güven herkes onun adını bilir Güven herkes onun adını bilir Güven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Angelic
    Teşekkür
    196
    50 Mesajına 409 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    188

Tebrikler,

Hayat bize övgüler sunar. Çağatay Ağabey şimdide sana sundu. Bu bir başarıdır ve başarı tebrik edilir. Aslında burda yüreği atan çok sayıda insan sana ödül veren insanlar gibi seni izleyip senden tv de o elektriği aldığı için şu anda yanında
    ama bunun olmasında ki en büyük imkan bu sitenin kurulması bu site olmasaydı insanlar sana olan yakınlıklarını gösteremeyeceklerdi
    ve bunun bir adım ötesine geçildi ve sevdiği programda yer alıp mutlu oldu bu insanlar, kaç kişiye bu fırsat sunuluyordu ki, rolünü kapan orda senin yanında olmaktan gurur duyuyordu. Sen insanları mutlu ediyorsun ve senin mutlu olman ve bu güzelliklerle mukafatlandırılman çok güzel bir durum.
    Sen her zaman ödüllere layıksın ve biliniyor ki canlı ve cansız ödüllerle her zaman mukafatlandırılıyorsun. Senin için atan her her yürek senin bir ödülün ve bu ödüller gün geçtikçe artacak bu çok doğal.

Ben Çağatay Ağabey seni ödül aldığın için tebrik ediyorum ve sana teşekkür etmek istiyorum bana bu GÜZEL arkadaşlarla tanışma fırsatı da sunduğun için. Hayat herkese hediyelerini veriyor. Benimde gülüp eğlendiğim ve inandığım bir ailem olduğu için. Birbirine gülümseyen her meleğe teşekkürler.

Birbirine güzellik katan herkese teşekkürler.

Çağatay Ağabey sen daha bir çok ödüle (canlı ve cansız), güzelliğe layık olacaksın. Başarılarının devamını dilerim.

Celal / Yönetici / Sinema & TV
    2010 En İyi Yönetici
    Celal Anlaş nickli üye rep puanını kapatmıştır. Celal Anlaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Cool
    Teşekkür
    348
    76 Mesajına 813 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    461

Bir önceki ödül töreni ile ilgili yazımda bu ödül diğer ödüllerinde habercisi gibi demiştim Click here to enlarge Tekrar tekrar tebrikler. Ne yazsak çizsekde mutluluğumuzu anlatabilsek, inanın az gelir. İnsanlık duygularının en zirvesinde gerçekleştirilen aktivite ve programların karşılığını daha ilerleyen zamanlarda çokca alacağınıza yürekten inanıyorum. Menfaat güdülmeden yapılan her iyiliğin, güzelliğin, neşenin altında Çağatay ve ekibinin imzasını daha çok göreceğiz.
    Sağlık, Mutluluk, Başarıının getireceği Nice Ödüllere diyorum.

Zeynep / Yönetici Asistanı
    2008 En İyi Avatar 2.si.
    twettywoman forum seninle gurur duyuyor twettywoman forum seninle gurur duyuyor twettywoman forum seninle gurur duyuyor twettywoman forum seninle gurur duyuyor twettywoman forum seninle gurur duyuyor twettywoman forum seninle gurur duyuyor twettywoman forum seninle gurur duyuyor twettywoman forum seninle gurur duyuyor twettywoman forum seninle gurur duyuyor twettywoman forum seninle gurur duyuyor twettywoman forum seninle gurur duyuyor twettywoman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    Rep Puanı
    197

tebrikler......

Heval / Hollanda hewicim etrafına ışık saçıyor hewicim etrafına ışık saçıyor hewicim etrafına ışık saçıyor hewicim etrafına ışık saçıyor hewicim etrafına ışık saçıyor hewicim etrafına ışık saçıyor hewicim etrafına ışık saçıyor hewicim etrafına ışık saçıyor hewicim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    5
    7 Mesajına 58 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    192

süperr :)

tekrar cok cok tebrikler
    cok daha fazlasini hakediyorsun.. daha nicelerini bekliyoruz..

Özel cenk bagci çölde su gibi maşallah cenk bagci çölde su gibi maşallah cenk bagci çölde su gibi maşallah cenk bagci çölde su gibi maşallah cenk bagci çölde su gibi maşallah cenk bagci çölde su gibi maşallah cenk bagci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    3
    3 Mesajına 10 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    168

Çağatay Aydın Üniversitesinden sonra İstek vakfı Kartal Uluğbey okulu öğrencileri de" Çağatay yolda programı "yılın en iyi gezi programı seçmesi senin ne kadar doğru işler yaptığının kanıtıdır.Yolun açık olsun Tebrikler Click here to enlarge

İbrahim / Makina Mühendisi
    2008 En Sevilen Bay Üye 2.si
    flashback herkes onun adını bilir flashback herkes onun adını bilir flashback herkes onun adını bilir flashback herkes onun adını bilir flashback herkes onun adını bilir flashback herkes onun adını bilir flashback herkes onun adını bilir flashback herkes onun adını bilir flashback herkes onun adını bilir flashback herkes onun adını bilir flashback herkes onun adını bilir flashback - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    11 Mesajına 11 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    179

Tebrikler ...:)

Özel sarayka üstün bir duruşu var sarayka üstün bir duruşu var sarayka üstün bir duruşu var sarayka üstün bir duruşu var sarayka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    Rep Puanı
    0

Daha nice ödüllere inşallah.

Huriye / Mali Müşavir huris herkes onun adını bilir huris herkes onun adını bilir huris herkes onun adını bilir huris herkes onun adını bilir huris herkes onun adını bilir huris herkes onun adını bilir huris herkes onun adını bilir huris herkes onun adını bilir huris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Happy
    Teşekkür
    0
    4 Mesajına 18 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    177

Sevgili Çağatay,
    Hiç bir şey sebebsiz değildir...
    İşine verdiğin emek, duyduğun saygı bu ödüllere layık olduğunun hakkettiğinin göstergesi...
    Yeter ki iste başaramayacağın bir konu olmadığından hiç şüphem yok. Daha nice ödüllerin sevincini birlikte paylaşmak dileğiyle...
    Sevgilerimle..

Emin / Kimya eminbayraktar etrafına ışık saçıyor eminbayraktar etrafına ışık saçıyor eminbayraktar etrafına ışık saçıyor eminbayraktar etrafına ışık saçıyor eminbayraktar etrafına ışık saçıyor eminbayraktar etrafına ışık saçıyor eminbayraktar etrafına ışık saçıyor eminbayraktar etrafına ışık saçıyor eminbayraktar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    7
    7 Mesajına 21 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    192

çağatayım sen aslında her hafta değil hergün bir ödül almayı hak ediyorsun
    insanın gezip göremeyeceği yerleri ekrana tüm ayrıntılarıyla taşıyorsun sen değilde benmi ödül alacağım başarılarının sürekliliğini ve devamını dilerim

Özel dilekk üstün bir duruşu var dilekk üstün bir duruşu var dilekk üstün bir duruşu var dilekk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    Rep Puanı
    183

nazar değmesin Click here to enlarge

daha nice ödüllere inş :)

Aygül / Öğrenci - Estetisyen Aygül etrafına ışık saçıyor Aygül etrafına ışık saçıyor Aygül etrafına ışık saçıyor Aygül etrafına ışık saçıyor Aygül etrafına ışık saçıyor Aygül etrafına ışık saçıyor Aygül etrafına ışık saçıyor Aygül etrafına ışık saçıyor Aygül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    8 Mesajına 8 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    192

Maşallah...

Nurseli / Tekstil - Modelist
    2007 En Anlayışlı Üye 3. sü 2008 En Sevilen Bayan 3.sü.
    Nurseli herkes onun adını bilir Nurseli herkes onun adını bilir Nurseli herkes onun adını bilir Nurseli herkes onun adını bilir Nurseli herkes onun adını bilir Nurseli herkes onun adını bilir Nurseli herkes onun adını bilir Nurseli herkes onun adını bilir Nurseli herkes onun adını bilir Nurseli herkes onun adını bilir Nurseli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Daring
    Teşekkür
    23
    5 Mesajına 35 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    180

Ayyyy süper haber yaaaa :figure_skater_spin_ bi kaç gün siteden uzak kaldım daha ilk ödülün programını bile izleyemedim Click here to enlarge(

Siteyi açar açmaz bu güzel haberi almakla inanın çok ama çok sevindim takrar tekrar KIRK BİR KERE MAŞALLAH diyorum ve ödüllerinin sayısını unutacak kadar çok olmasını diliyorum ÇAĞATAY'cım...

Hoşgeldim üye isisss üstün bir duruşu var isisss üstün bir duruşu var isisss üstün bir duruşu var isisss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

Canım tebrik ediyorum ,herşeyin en iyisini hakediyorsunClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlarge

Neslihan / Otomotiv neslihan2008 çölde su gibi maşallah neslihan2008 çölde su gibi maşallah neslihan2008 çölde su gibi maşallah neslihan2008 çölde su gibi maşallah neslihan2008 çölde su gibi maşallah neslihan2008 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Relaxed
    Teşekkür
    9
    1 Mesajına 7 kez Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

tebrik ederim daha nice ödüllere inşallah

Network ve Elektrik Taahhüt / İstanbul Cengiz herkes onun adını bilir Cengiz herkes onun adını bilir Cengiz herkes onun adını bilir Cengiz herkes onun adını bilir Cengiz herkes onun adını bilir Cengiz herkes onun adını bilir Cengiz herkes onun adını bilir Cengiz herkes onun adını bilir Cengiz herkes onun adını bilir Cengiz herkes onun adını bilir Cengiz herkes onun adını bilir Cengiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    191
    16 Mesajına 48 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    197

Bu ödüller tabiri caizse büyük depremin habercisi olan öncü sarsıntılar.
    Yıllardır süregelen sabrın, azmin, dürüstlüğün,özverinin, samimiyetin biriktirdiği enerji açığa çıkmaya başladı.

Gençlerle başlayan bu sarsıntılar yukarılarda oturanlar tarafından da hissedilecek ve birilerinin artık güzelliklerin farkına varmasını sağlayacaktır.

Büyük deprem yakındır, çok şükür ki bu deprem yıkıcılığıyla değil, yapıcılığıyla, tüm halkı kucaklamasıyla, sevgisiyle, sıcaklığıyla,dürüstlüğüyle,kimselere taviz vermedende bu sektörde başarı elde edilebileceğini göstermesiyle kendini hissettirecek.

Tebrikler dostum, seni ve ekibini yürekten kutluyor başarılarının daim olmasını diliyorum.