+ Konuyu Cevapla
Toplam 5 Sayfadan 2. Sayfa
BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 89 sonuçtan 21 ile 40 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: İstek Vakfı 2008 EN İYİ GEZİ PROGRAMI

Remziye / Bankacı ekonomist herkes onun adını bilir ekonomist herkes onun adını bilir ekonomist herkes onun adını bilir ekonomist herkes onun adını bilir ekonomist herkes onun adını bilir ekonomist herkes onun adını bilir ekonomist herkes onun adını bilir ekonomist herkes onun adını bilir ekonomist herkes onun adını bilir ekonomist herkes onun adını bilir ekonomist herkes onun adını bilir ekonomist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    1
    5 Mesajına 5 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    189

iyi olmak böyle bir şey...
    devamını bekliyoruzClick here to enlargeClick here to enlarge

Murat / Yönetici / SPOR
    2008 En İyi Yardımcı, 2010 En İyi Yönetici 3.sü
    Murats değerli bir mücevher o Murats değerli bir mücevher o Murats değerli bir mücevher o Murats değerli bir mücevher o Murats değerli bir mücevher o Murats değerli bir mücevher o Murats değerli bir mücevher o Murats değerli bir mücevher o Murats değerli bir mücevher o Murats değerli bir mücevher o Murats değerli bir mücevher o Murats - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    1
    440 Mesajına 3,527 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

Tebrikler.Alışmaya Başladık Ödüllere.Gerisinin Devamını Bekliyoruz Artık.Başarılar Çağatay Usta Ve Tüm Ekibine...

Doktor Fizyoterapist / İstanbul demeter herkes onun adını bilir demeter herkes onun adını bilir demeter herkes onun adını bilir demeter herkes onun adını bilir demeter herkes onun adını bilir demeter herkes onun adını bilir demeter herkes onun adını bilir demeter herkes onun adını bilir demeter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    42
    4 Mesajına 14 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    166

Tebrikler Çağatay ben hissetmiştim devamının geleceğini bitmeyen enerjin ve zekanla daha çok ödülleri hak ediyorsun seninle gurur duyuyoruz

Ayhan / İnşaat Mühendisi Ayhan Karaağaç üstün bir duruşu var Ayhan Karaağaç üstün bir duruşu var Ayhan Karaağaç üstün bir duruşu var Ayhan Karaağaç üstün bir duruşu var Ayhan Karaağaç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    1 Mesajına 0 kez Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    172

her zamanki gibii yine tebrikler çağatay abi...

Muhasebe Uzmanı / İstanbul yasemin değerli bir mücevher o yasemin değerli bir mücevher o yasemin değerli bir mücevher o yasemin değerli bir mücevher o yasemin değerli bir mücevher o yasemin değerli bir mücevher o yasemin değerli bir mücevher o yasemin değerli bir mücevher o yasemin değerli bir mücevher o yasemin değerli bir mücevher o yasemin değerli bir mücevher o yasemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    586
    80 Mesajına 463 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    199

Gurur duyuyoruz seninle...
    Gurur duyuyorum bu ailenin bir ferdi olduğum için...
    Allah seni nazarlardan korusun...
    Başarıların daim olsun...

Dinçer / Elektronik ve Haberleşme Mühendisi dinçeryıldız23 üstün bir duruşu var dinçeryıldız23 üstün bir duruşu var dinçeryıldız23 üstün bir duruşu var dinçeryıldız23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    42
    2 Mesajına 2 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    172

Cool

Çağatay Abim eminim bu ödüler sadece 2008 için başlangıç niteliğindedir bu yıl ve bundan sonraki yıllarda da nice ödüllere... Bu kadar kaliteli , başarılı , eğitsel , ... bir iş çıkaracak başka biri daha var mı ki Click here to enlarge Ben göremiyorum! (Gerçi gözümüz senden başkasını zaten görmez ) Tekrar tebrikler Çağatay Abim başarılarının yeni meyvalarını ailece toplamamız dileğiyle...

Liege betull üstün bir duruşu var betull üstün bir duruşu var betull üstün bir duruşu var betull üstün bir duruşu var betull - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    5 Mesajına 5 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

Tebrikler Cagatay abi,daha nice guzel odullere insallah :)

director
    Misafir director - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İnsanlar vardır birşeyler yapar, insanlar vardır doğduğu günden itibaren birşeyleri hak eder, insanlar vardır hayatın onlarla çok daha güzel olduğunu anlarız...

İşte ÇAĞATAY abicim sen bu insanlardansın birşeyler yapıyorsun, başarılarının karşısında bu ödülleri hak ediyorsun... Ve kendi adıma eklemek istiyorum ki hayat seninle daha güzelleşiyor....

Şimdi ne denir? ne söylenir?
    Sadece,
    "biz bunu hakettik mi?"
    "Ödüllerin devamını bekliyoruz mu?"
    "sadece tebrikler mi?"
    Ben bunlar söylemeyeceğim.
    Programın her bir saniyesinin güzel olması için günlerce sabahlayan, çekimlerde gözüne takılan güzel kareleri çekebilmek için omzuna kamerayı alan, üyelerinin mutluluğu için organizasyonları yapabilmek adına saatlerce telefonda dil döken, İzleyicilere "faydalı" şeyler verebilmek ve Türkiye'de yaşanılan tüm sıkıntıları o 28' dakikada da olsa unutturabilmek adına çaba gösteren bir abisin sen, şunu da belirtmeden geçmeyeceğim.

Herkes senin güler yüzünü, sıcaklığını, samimiyetini, doğallığını, dürüstlüğünü ekranalardaki gerçekçiliğini seviyor. Tamam ben de bunları çok seviyorum ve bunları yanında çalışan birisi olarak bire bir yaşıyorum ancak ben senin işindeki EN ZOR yanlarını da seviyorum..

Evet ödüller bizi kesmez, kesmiyecek.
    Nice onlarca ödüllere hep birlikte inşallah canım abim...

TEBRİKLER....
    Konu director tarafından (01-06-2008 Saat 04:46 ) değiştirilmiştir.

Serap / Jeofizik Mühendisi Serap çölde su gibi maşallah Serap çölde su gibi maşallah Serap çölde su gibi maşallah Serap çölde su gibi maşallah Serap çölde su gibi maşallah Serap çölde su gibi maşallah Serap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    16
    9 Mesajına 48 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    195

Yolun acik olsun, tekrar tebrikler...

Mehmet / Mühendis mbayraktar nickli üye rep puanını kapatmıştır. mbayraktar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    49
    0 Mesajına 3 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    175

Click here to enlarge Click here to enlarge Click here to enlarge Click here to enlarge Click here to enlarge Click here to enlarge Click here to enlarge Click here to enlarge
    Tebrikler,Tebrikler,Tebrikler,......

Emekli Öğretmen / İstanbul Ali Serdar popülerliği nirvanaya ulaştı. Ali Serdar popülerliği nirvanaya ulaştı. Ali Serdar popülerliği nirvanaya ulaştı. Ali Serdar popülerliği nirvanaya ulaştı. Ali Serdar popülerliği nirvanaya ulaştı. Ali Serdar popülerliği nirvanaya ulaştı. Ali Serdar popülerliği nirvanaya ulaştı. Ali Serdar popülerliği nirvanaya ulaştı. Ali Serdar popülerliği nirvanaya ulaştı. Ali Serdar popülerliği nirvanaya ulaştı. Ali Serdar popülerliği nirvanaya ulaştı. Ali Serdar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    687
    311 Mesajına 1,063 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    224

Click here to enlarge

Ardı arkası kesilmez demiştim. Bir kez önü açıldı mı dur durak bilinmez. Çağatay sabırla koruğu pekmez etti. Yakında televizyonlardan transfer teklifleri de gelecek. Böyle güzel proğramı herkes seyretmek isteyecektir. Başarılarına yenileri eklensin.

Sadık Üye grv04 herkes onun adını bilir grv04 herkes onun adını bilir grv04 herkes onun adını bilir grv04 herkes onun adını bilir grv04 herkes onun adını bilir grv04 herkes onun adını bilir grv04 herkes onun adını bilir grv04 herkes onun adını bilir grv04 herkes onun adını bilir grv04 herkes onun adını bilir grv04 herkes onun adını bilir grv04 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    4 Mesajına 4 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

Üstadım tebrikler....Sabah sabah valla ne yalan söyleyeyim sevinçli haberi okuyunca tüylerim diken diken oldu....Gurur verici..Başarılarınızın devamını diliyorum sevgili dostum..

Zeynep / Bankacı sudamlası78 ünlü olmasına az kaldı sudamlası78 ünlü olmasına az kaldı sudamlası78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Confused
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

Tebrik Ederim

Engin / Lojistik enkazz afferin iyi işler yapıyor enkazz afferin iyi işler yapıyor enkazz afferin iyi işler yapıyor enkazz afferin iyi işler yapıyor enkazz afferin iyi işler yapıyor enkazz afferin iyi işler yapıyor enkazz afferin iyi işler yapıyor enkazz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    3 Mesajına 9 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    181

Alışmamız lazım artık bunlara ya :)

Tebrikler abi.

Kemal / Sistem Destek Uzmanı
    2009 En İyi Yardımcı
    Kemal Borandağ herkes onun adını bilir Kemal Borandağ herkes onun adını bilir Kemal Borandağ herkes onun adını bilir Kemal Borandağ herkes onun adını bilir Kemal Borandağ herkes onun adını bilir Kemal Borandağ herkes onun adını bilir Kemal Borandağ herkes onun adını bilir Kemal Borandağ herkes onun adını bilir Kemal Borandağ herkes onun adını bilir Kemal Borandağ herkes onun adını bilir Kemal Borandağ herkes onun adını bilir Kemal Borandağ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    1
    3 Mesajına 8 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    190

Ödüller son sürat devam he :)
    Tebrikler Çağatay abi Click here to enlarge

Özel vera üstün bir duruşu var vera üstün bir duruşu var vera üstün bir duruşu var vera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    170

tebriklerr....
    kesinlikle iyiler her zaman kazanır inancındayım...
    allahh nice ödüller nasip etsin efenimm

Özel mıstık çölde su gibi maşallah mıstık çölde su gibi maşallah mıstık çölde su gibi maşallah mıstık çölde su gibi maşallah mıstık çölde su gibi maşallah mıstık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

Ödüllendirilmek kadar güzel birşey varmı ?

Kemal / Tesis Müdürü Bay problem nickli üye rep puanını kapatmıştır. Bay problem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Cold
    Teşekkür
    144
    55 Mesajına 171 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    235

Tebrikler Çağatay, başarılarının devamını diliyorum.

Ufuk Koldaş
    Misafir Ufuk Koldaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu kadar çalışmadan sonra, bu kadar emeklerden sonra meyvelerini yeni yeni topluyorsunuz, her ne kadar çok geç olsada Click here to enlargeClick here to enlarge

tebrikler Çağatay Abi ve ekibi harikasınız umarım bunların daha fazlası gelir Click here to enlargeClick here to enlarge

çünkü siz bunların çok daha fazlasını hak ediyorsunuz Click here to enlargeClick here to enlarge:nod[1]:

Site Emekli Yöneticisi
    2007 En Yardımsever Üye 3.sü
    Salih herkes onun adını bilir Salih herkes onun adını bilir Salih herkes onun adını bilir Salih herkes onun adını bilir Salih herkes onun adını bilir Salih herkes onun adını bilir Salih herkes onun adını bilir Salih herkes onun adını bilir Salih herkes onun adını bilir Salih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Sleepy
    Teşekkür
    4
    4 Mesajına 26 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    204

Abicim bakınız ben demiştim ödül töreninden ödül törenine koşmakla geçecek sene çok yorulacaksın abi diye :)

İşte üzerinden çok geçmedi ki bir ödül daha :)

Niceleri gelecektir şüphe yok..

Tebrikler abicim..