+ Konuyu Cevapla
Toplam 7 Sayfadan 7. Sayfa
BirinciBirinci ... 5 6 7
Toplam 122 sonuçtan 121 ile 122 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: İstanbul Aydın Üni. 2008 EN İYİ GEZİ PROGRAMI

Celal / Yönetici / Sinema & TV
    2010 En İyi Yönetici
    Celal Anlaş nickli üye rep puanını kapatmıştır. Celal Anlaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Cool
    Teşekkür
    348
    76 Mesajına 813 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    461

Programı izledim mükemmel olmuş. Karnaval, Karizma show (basketbol görüntüleri), you are my africa queen düeti Click here to enlarge tezahüratlar, robotlar, Moğolların konser hazırlıkları ve söyleşi, Ceza, Hande Yener, Vokaliz grubundan montajlamalar, sambalar, halktan görüntüler herşey çok güzeldi.

Çağatay'ın ödülünü bir anlamda Uğur Dündar'a ithaf etmesi çok hoş ve anlamlıydı. Ne diyeyim bilmiyorum çok gururlandım. Ayrıca tarafsızca FB-GS başarılarını överek birleştirici tavır sergilemesi ve bunun mesajını halka güzel bir şekilde yorumlamasıda çok anlamlıydıClick here to enlarge. Bu ailede olmaktan çok mutluyum.

Çağatay'a, Serpil'e, Montajda Director'a, Kameraman Zafer'e, site yöneticilerine kısaca emeği geçen herkese ve bu ödülü programa layık gören İstanbul Aydın Üniversitesindeki arkadaşlarımıza çoooook teşekkürler.

Hoşgeldim üye dexter bilinmeyene doğru yelken açıyor dexter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

Hayırlı uğurlu olsun..

kendı okulum odul verıyor ama ben katılamadım Click here to enlargeClick here to enlarge

+ Konuyu Cevapla