+ Konuyu Cevapla
Toplam 3 Sayfadan 3. Sayfa
BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 57 sonuçtan 41 ile 57 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: İstanbul Tüyap İmza Günümüz...

Birol / Otomotiv dr.asimo çölde su gibi maşallah dr.asimo çölde su gibi maşallah dr.asimo çölde su gibi maşallah dr.asimo çölde su gibi maşallah dr.asimo çölde su gibi maşallah dr.asimo çölde su gibi maşallah dr.asimo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    165

Gün içinde çok koşturmacam vardı, İstanbul trafiği ile mucadele ederek geldim
    Çağatayı bu güzel ve mutlu gününde yanında olmalıydım ve son anda, pazar günü yetişebildim
    Teşekkürler Çağatay
    Teşekkürler Çağatay Yolda :) :) :)

Sadık Üye kaktüs çölde su gibi maşallah kaktüs çölde su gibi maşallah kaktüs çölde su gibi maşallah kaktüs çölde su gibi maşallah kaktüs çölde su gibi maşallah kaktüs çölde su gibi maşallah kaktüs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    174

Ben De Fuara En çok Gelmek Isteyipte GelemeyenlerdenimClick here to enlarge
    Ama Olmadi... Bursa Ve Izmir'deki O Atmosferi Gördükten Sonra Istanbul'daki Standin Da Ne Kadar Güzel Ve Kalabalik Olduğunu Tahmin Edebiliyorum.
    Kalbim Hep Sizinleydi...

Murat / Yönetici / SPOR
    2008 En İyi Yardımcı, 2010 En İyi Yönetici 3.sü
    Murats değerli bir mücevher o Murats değerli bir mücevher o Murats değerli bir mücevher o Murats değerli bir mücevher o Murats değerli bir mücevher o Murats değerli bir mücevher o Murats değerli bir mücevher o Murats değerli bir mücevher o Murats değerli bir mücevher o Murats değerli bir mücevher o Murats değerli bir mücevher o Murats - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    1
    440 Mesajına 3,527 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

Aslında Bir Çok Resim Çekildi Ve Hala Çok Az Resim Ekli Durumda.Çekilen Resimler Nerdeeeeeeeeeeeeeeee Click here to enlargeClick here to enlarge Resim Çeken Arkadaşlar Ekleyiniz Resimleri....

Murat / Yönetici / SPOR
    Murats değerli bir mücevher o Murats değerli bir mücevher o Murats değerli bir mücevher o Murats değerli bir mücevher o Murats değerli bir mücevher o Murats değerli bir mücevher o Murats değerli bir mücevher o Murats değerli bir mücevher o Murats değerli bir mücevher o Murats değerli bir mücevher o Murats değerli bir mücevher o Murats - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    1
    440 Mesajına 3,527 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

Click here to enlarge sirine76 Nickli Üyeden Alıntı Click here to enlarge
    Turnam Pasta olayı için tekrardan kusura bakma oldu mu? Click here to enlarge

iyi ki gelmişsiniz Ankara'dan

Çok güzel bir gün yaşadım, bol bol kitap aldım ( Murats ve Fatih kitap değil tezgahı satın aldın dese de :)) çok eğlenceli bir fuardı

Çağatay Her yıl imza günü yap, Her yıl bir kitap çıkartalım :)

Evet Yeni Bir Kampanya Başlatıyorum Click here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlarge Bundan Sonra Üyeler Bu Site Ve Site İçinde Yaşanan Güzel Olaylar İçin Kitap Yazsın Ne Dersiniz.....

Click here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlarge

Dilek / Elektronik Yük. Müh.
    2010 En Süslü Üye 2010 En Heryerde 2.si
    dilekbicki görkemli bir geleceği var dilekbicki görkemli bir geleceği var dilekbicki görkemli bir geleceği var dilekbicki görkemli bir geleceği var dilekbicki görkemli bir geleceği var dilekbicki görkemli bir geleceği var dilekbicki görkemli bir geleceği var dilekbicki görkemli bir geleceği var dilekbicki görkemli bir geleceği var dilekbicki görkemli bir geleceği var dilekbicki görkemli bir geleceği var dilekbicki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Cool
    Teşekkür
    278
    59 Mesajına 575 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    182

Çok anlamlı ve çok güzel bir gündü. Kitabı ilk defa İmza Günü'nde gördüm. Kapak dizaynı ve içeriğiyle çok şık bir kitap. Pazar günü okuyup bitirdim bile. Tabi tekrar tekrar okunup bakılacak bir kitap. Bundan sonraki yurtdışı gezilerimde mutlaka bavulumda olacak. Tebrikler Çağatay. Eline sağlık.

Kitabın kapak resmiyle süslenmiş çikolatalı pasta nefisti. Abatmıyorum hayatımda yediğim en güzel pastaydı. Aynı lezzeti akşamki partide de tatma şansım oldu.

Çok baskı yapması dileğiyle...

Huriye / Mali Müşavir huris herkes onun adını bilir huris herkes onun adını bilir huris herkes onun adını bilir huris herkes onun adını bilir huris herkes onun adını bilir huris herkes onun adını bilir huris herkes onun adını bilir huris herkes onun adını bilir huris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Happy
    Teşekkür
    0
    4 Mesajına 18 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    174

Merhabalar;
    bende sadece cumartesi fuarın 1. günü sizlerle olma fırsatı buldum gerçekten fuarın en renkli standıydık çok güzel bir ekip oluşturmuştuk hepimizi tebrik ediyorum :)
    Başka bir gezi olsaydı belkide bu kadar güzel olmazdı bence bir arada olmak o pastayı keserkenki çağatayın ve ailenin bireylerinin heyecanına ortak olmak en güzeliydi...ayrıca fuarda dolaşırkende çok güzel şeyler paylaştığım arkadaşlarıma da teşekkür ederim. Herşey çok güzeldi, kitap için tekrar kutlarım ailemize hayırlı olsun.. Uzaktan gelen arkadaşlarla ilgilenemedik kusura bakmasınlar lütfen..
    Ben kutlama gecesine kalamadım malum Gebze'ye dönüş problem Click here to enlarge o gecede resimlerden anladığım kadarıyla süpermiş..

Betül / Ofis Koordinatörü Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Blah
    Teşekkür
    5,623
    363 Mesajına 2,962 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    207

Ne söylesem ne yazsam Çağatay'ın ve bu ailenin bana kattıklarını anlatamam.Kitabın ilk imza gününü Ortaköyde yapmıştık ama Tüyap benim için bambaşkaydı.Çağatay'ın yüzündeki gülümse,gözlerindeki mutluluk kelimelerle anlatılmaz o anı yaşamak gerekirdi.
    Böyle güzel ve duyarlı kişilerden oluşan bir aile kurduğun için sonsuz teşekkürler ÇAĞATAY ŞAHİN.

Özel zeki bilinmeyene doğru yelken açıyor zeki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

Bugün sabah döndüm Ankara'ya:) Fuarın ilk gününde Çağatay ve diğer arkadaşlarla tanışma şansım oldu. Benim için çok keyifli bir gündü. Turnam ile de karşılaşmak güzel bir sürprizdi:)

Fotoğraf için ve misafirperverliğiniz için çok teşekkürler. Yollara birlikte düşmek dileğiyle...:)

Özel günışığı2007 bilinmeyene doğru yelken açıyor günışığı2007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

Bende cumartesi orada olan üyelerdenim. Ama ilk tanışmam olduğu için biraz çekindim. Saadet arkadaşımdan başka kimseyi tanımıyordum. Bu çekingenliğimi yenersem bir dahaki etkinlikte tekrar birlikte olmayı isterim... Çağatay'la tanışma şansım olmadı..Çok yoğundu. Rahatsız etmek istemedim. Kitabınız için tebrikler. Başarılarınızın devamını dilerim.

Muhasebe Uzmanı / İstanbul yasemin değerli bir mücevher o yasemin değerli bir mücevher o yasemin değerli bir mücevher o yasemin değerli bir mücevher o yasemin değerli bir mücevher o yasemin değerli bir mücevher o yasemin değerli bir mücevher o yasemin değerli bir mücevher o yasemin değerli bir mücevher o yasemin değerli bir mücevher o yasemin değerli bir mücevher o yasemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    586
    80 Mesajına 463 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    196

Çok güzel ve anlamlı bir gündü.. Bu ailenin bir ferdi olarak orada bulunmaktan bir kez daha gurur duydum.. Sevgili Çağatay ellerine ve yüreğine sağlık..
    Kitabınla gezdiğin yerlere bizi götürmüş gibi oldun (ama bunu saymayız Click here to enlarge sahiden gitmek isteriz Click here to enlargeClick here to enlarge)
    "Çağatay Yolda" olduğu sürece kitabın devamı gelecektir.. Nice kitaplara Çağataycım :)

Şenay / Bankacı trinityy çölde su gibi maşallah trinityy çölde su gibi maşallah trinityy çölde su gibi maşallah trinityy çölde su gibi maşallah trinityy çölde su gibi maşallah trinityy çölde su gibi maşallah trinityy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    182

Ne yazık ki bu sefer bazı nedenlerden yanında olamadıkClick here to enlarge sevgili Çağatay ama ben o coşkuyu çok iyi biliyorum hele çağatayın yüzündeki o gülümsemeyi hiç unutmuyorum ilk Bursa kitap fuarında bizleri gördüğündeki şaşkınlık ve sevinç görülmeye değerdi eminim ki o heyecanından hiçbirşey kaybetmemiş aksine sizlerle birlikte orda devleşmiştir yeniden...Umarım yeni kitaplarla başarılarına başarı katarsın başka bir fuarda beraber olmak dileğiyle...

Songül / Kurumsal İletişim sirine76 üstün bir duruşu var sirine76 üstün bir duruşu var sirine76 üstün bir duruşu var sirine76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    166

Click here to enlarge

çok harika değil mi Murat Click here to enlarge

Murat / Yönetici / SPOR
    Teşekkür
    1
    440 Mesajına 3,527 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

Organize,Tüyap Ve Günümüz Çok Güzeldi Songül.Ama En Önemlisi Bu Ailedeki İnsanlar Süper.Burdayım Mutluyum Sevinçliyim.

ÇAğataya Bu Site İçin Songülcüğüm Sana Da Bu Aileye Beni Kazandırdığın İçin Çok Teşekkür Ederim Defalarca...

Dilek
    Misafir Dilek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tüyap'a gelemedim malum uzakta oturmak..Ama bir kez daha tebrik ediyorum sevgili Çağatay emeklerin için..Kitabını ilk alanlardan biri bendim sanırım çıktığında :) Bir kez daha emeğine yüreğine sağlık..Uzun soluklu güzel bir yol öyküsü.Daha nicelerine inşallah...

Özel nağme bilinmeyene doğru yelken açıyor nağme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

pazar günü katıldım, çok da iyi oldu istediğim kitaplara baktım biara kitapların arasında kayboluyordum haha =)) çağatay abiyi de kitabından dolayı kutluorm her sey cok guzeldı cok tesekkurlerrr !!! Click here to enlarge aaa bir de "uykusuz"un takvimleri almaya değerdi

Kadir / Site Emekli Yöneticisi / ONUR ÜYEMİZ jimjudas ünlü olmasına az kaldı jimjudas ünlü olmasına az kaldı jimjudas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    Rep Puanı
    191

Malesef işlerim dolayısıyla gelemedim,ama gelmeyenlerin yokluğu çekilmemiştir ordaki arkadaşlar sallamıştır orayı nice kitap fuarlarına ve yeni kitaplar Çağatay

Emre / Öğrenci emregalatasaray üstün bir duruşu var emregalatasaray üstün bir duruşu var emregalatasaray üstün bir duruşu var emregalatasaray üstün bir duruşu var emregalatasaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

izmirde gelmiştim ama buna gelemedim tekrardan tebrikler abicim....