+ Konuyu Cevapla
Toplam 3 Sayfadan 2. Sayfa
BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 57 sonuçtan 21 ile 40 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: İstanbul Tüyap İmza Günümüz...

Fatih / TRT Türk Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay herkes onun adını bilir Fatih Turgay Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Cool
    Teşekkür
    109
    26 Mesajına 137 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    217

Çok güzel bir gündü. Başta Çağatay Ağabey olmak üzere,katılan tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Sıcağı sıcağına fotoğraflarımızı eklemiş. Click here to enlarge

Özel pascal çölde su gibi maşallah pascal çölde su gibi maşallah pascal çölde su gibi maşallah pascal çölde su gibi maşallah pascal çölde su gibi maşallah pascal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    1 Mesajına 2 kez Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    171

Katılamayı gerçekten çok isterdim ama dil kursum daha bu hafta yeni başladı. Süper eğlendiğiniz her halinizden belli. Japon arkadaşlar standı ele geçirmişlerdi Click here to enlarge

Özel sevdacan üstün bir duruşu var sevdacan üstün bir duruşu var sevdacan üstün bir duruşu var sevdacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    2 Mesajına 2 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    185

çok güzel bir gündü benim için de. Beni kendime getirdi diyebilirim. Anında eklenen fotoğraflar için de çok teşekkür.

Tüyap sonrası Taksim'e uğradım. Arkadaşların yanında fazla kalamadım ama hepsini gördüğüme sevindim.

Belgün / Gıda Mühendisi peri çölde su gibi maşallah peri çölde su gibi maşallah peri çölde su gibi maşallah peri çölde su gibi maşallah peri çölde su gibi maşallah peri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Angelic
    Teşekkür
    0
    5 Mesajına 6 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    181

çok özel ve çok güzel bir gündü..Çok keyifli geçti günüm hernekadar başım ağrısada ben yılmadım ailemin ve abimin yanından ayrılmayı bir an bile düşünmeden sonuna kadar tadını çıkarmaya baktım..Kitap çıktığından bu yana kitabı bilerek almamıştım sırf gidip imza gününde kitabımı alabilmek için ve kitabımı aldım imzamı attırdım çok ama çok mutlu oldum keyif aldım Tüyap Tüyap olalı böyle birşey görmemiştir bence..farkımız orada bile ortadaydı tüm gözler standımızdaydı üzerimizdeki tşörtlerimizden dolayı tüm güvenlikler bizi stand görevlisi sandı:)İlk fuardan girip standa yaklaştığımda Çağatay abinin yüzündeki gözlerindeki gülüş mutluluk gerçekten herşeye bedeldi..sırf o gülüş için o mutluluğu görebilmek için destek için sevgimiz için oradaydık hepimiz..Çok eğlendik çok hoş vakit geçirdik...bu arada Çağatay abi baya kilo vermiş...orada olan herkesin yüzlerindeki ifade mutluluk gözlerdeki anlamlar gerçekten görülmeye değer oldu..Akşam kutlama partisindede tekrardan beraber olduk keyif aldık kitabımızın ilk sayfasını coşku ile açtık..Herkese tekrardan çok teşekkürler..Çağatay Abi ve Çağatay yolda ailemiz ile geçirdiğimiz en sıcak günlerden biriydi..

Hoşgeldim üye meliko bilinmeyene doğru yelken açıyor meliko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

aaaah ah orda olmak varedı

Özel kızılyıldız bilinmeyene doğru yelken açıyor kızılyıldız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    179

Yollar kapalı olduğu için Sirkeciden Beşiktaşa yürüdüm ama değdi.
    Konu kızılyıldız tarafından (28-10-2007 Saat 23:26 ) değiştirilmiştir. Sebep: İmla hatasi.

Ömer Faruk / Dişçi faruktani üstün bir duruşu var faruktani üstün bir duruşu var faruktani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    163

ÇAğatay abi iki günde gelemediğim için çok özür dilerim ilk gün işlerim olduğundan dolayı gelemedim. o akşam sizlerle beraber olabildim ama o tüyapta da olmak istiyordum. o gece hakan abilerle sabahlamamızdan dolayı saat 8 gibi ancak eve gidip uyuyabildim uyandığımda da saat 3 olmuşdu gerçekten çok özür dilerim ÇAĞATAY abi. Click here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlarge
    Click here to enlarge *Çağatay* Nickli Üyeden Alıntı Click here to enlarge
    Bugün orada olan arkadaşlara sonsuz teşekkürler... Dönüş yolunda ailemle arabadayken laf açıldı, anne, babama dedim ki, bakın bugün burada olan arkadaşların hiç bir menfaati yoktu. O kadar yolu sadece beni desteklemek için geldi arkadaşlarım.. Ne bir gokart turnuvasıydı ne de bir geziydi bu.. Ama son dönemde hep yanımda görmeye alıştığım klasik yüzler yine aynıydı.. İnsan dostlarını zamanla anlıyor.. Yapmacık dostluklara ihtiyacımız yok.. Buluşmalarda kanka diye sarılanlara ihtiyacımız yok.. Gerçek dostlara ihtiyacımız var. Menfaatsizce, olması gerektiği anda orada olacaklara ihtiyacımız var. Sadece ben mi hayır! Senin de, onun da. Hepimizin sadece buna ihtiyacı var!.. Gerçek dostluklar zaten gözle görülür. Kelimelerle değil.. SEVGİLİ GERÇEK DOSTLAR ben her zaman yanınızdayım...

Ve bir ricam var, kimse beni bir gezide veya buluşmada gördüğünde yanıma hey kanka diye gelmesin.. Benim bu sitede hiç bir kankam yok. Tek bir kankam vardı, o da üniversite yıllarındaki arkadaşım Şükrü.. Burada sadece dostlarım var hem iyi gün hem de kötü gün dostlarım. Onlarda zaten göz göze geldiğimizde onlara duyduğum farklı sevgiyi çok iyi biliyorlar...

Sonuç bugün yine harika bir gündü, o harika duyguyu yine yeni arkadaşlarımızla yaşadık. İyi ki varız, güzel günler bizimle olsun arkadaşlar..
    Sevgiyle kalın...

Ömer Faruk / Dişçi faruktani üstün bir duruşu var faruktani üstün bir duruşu var faruktani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    163

ve hatta gecede konuşup tüyapa nasıl ne zaman geleceğimi de ayarlamıştım Click here to enlarge biz hakan abilerle saat 6da ayrıldık ben apartmana geldiğimde saat 6,50 falandı ama anahtarım olmadığından, zil bozuk olduğundan vede kontorum olmadığından saat 8 de bir komşumuzun apartmandan çıkması ile girebildim içeri Click here to enlarge gerçekten çok üzgünüm ne kadar özür dilesem azdır Click here to enlarge

Doğru o gece çok uykusuz kalmıştın :)

DSC03189.jpg

Bu fotoğraf şimdi yayınlanmayı hak etti :)
    Konu Cahit Uğurata tarafından (29-10-2007 Saat 17:04 ) değiştirilmiştir.

Demet / Finans
    2007 En Güzel Üye 2.si 2008 En İyi Kullanıcı Adı
    renkahenk etrafına ışık saçıyor renkahenk etrafına ışık saçıyor renkahenk etrafına ışık saçıyor renkahenk etrafına ışık saçıyor renkahenk etrafına ışık saçıyor renkahenk etrafına ışık saçıyor renkahenk etrafına ışık saçıyor renkahenk etrafına ışık saçıyor renkahenk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    176

İlk günü bitimesine çok az kala standa vardık ama çok güzel bir atmosfer vardı Çağatayın yüzünde güller açmıştı bir tarafında çok sevgili anne ve babası bir tarafında bizler ve onun eseri muhteşem bir kitap...
    Akşamki eğlencede bir o kadar keyifliydi keşke daha çok kalabilseydik Click here to enlarge
    Bizlerden hiç bir zaman güler yüzünü,2 çift sözünü en yenisinden en eskisine en büyüğünden en küçüğüne hiçbir ayrım gözetmeksizin ilgisini eksik etmeyen Çağatay Şahin sen herşeyin en övgü dolusuna layıksın... İyiki bu aileyle yollardayım Click here to enlarge

Mine / Tercüman - İsviçre Mine görkemli bir geleceği var Mine görkemli bir geleceği var Mine görkemli bir geleceği var Mine görkemli bir geleceği var Mine görkemli bir geleceği var Mine görkemli bir geleceği var Mine görkemli bir geleceği var Mine görkemli bir geleceği var Mine görkemli bir geleceği var Mine görkemli bir geleceği var Mine görkemli bir geleceği var Mine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    2
    25 Mesajına 59 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    192

Resimlere bakarken gercekden içim gitti...Click here to enlarge ama ne yazık ki bu hafta benim için pek iç acıcı haftalardan değildi...Hastalandım ve bir hafta evde Dr.istirahat etmem gerektiğini söyledi...yoksa gönül isterdiki o güzel günde orada bulunabilmek...Bir dahaki sefere inşallah gelme imkanım olur....Başarıların devamını dilerim Çağatay abi :)

Özel muratpaşa üstün bir duruşu var muratpaşa üstün bir duruşu var muratpaşa üstün bir duruşu var muratpaşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    164

bugün oldukça güzel geçti benim için. ilk kez bir araya geldim arkadaşlarla ve şunu anladım ki bazı şeyler için geç kalmışız. neyse ki bundan sonra bu ortamda olmak güzel olacak.

ayrıca 2 kelimede çağatay abiye söyleyeyim. abi bana sıcak bir ortam dediler ama senin etrafına yaydığın o sıcaklık bambaşka. seninle tanışmak çok güzeldi.

Özel hazan bilinmeyene doğru yelken açıyor hazan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    Rep Puanı
    185

Ben bugün saat 4 gibi gidebildim Tüyap'a ama Çağatay abinin gittiğini söylediler Click here to enlarge Kaçırdım ya çok üzüldüm Click here to enlargeClick here to enlarge Tüyap'ta Çağatay abiyi görmeyi çok istiyodum.. Kısmet olmadı, başka zamana umarım..

Esra / Öğretmen lirika herkes onun adını bilir lirika herkes onun adını bilir lirika herkes onun adını bilir lirika herkes onun adını bilir lirika herkes onun adını bilir lirika herkes onun adını bilir lirika herkes onun adını bilir lirika herkes onun adını bilir lirika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    3 Mesajına 3 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    197

İlk gün tüyap fuarına Çağatay'ı ziyarete gidemedik ama 2.gün az ama öz siteden arkadaşlarımla ziyaretine gidebildik.Benim açımdan çok eğlenceli ve bilgi dolu geçti. Seneye görüşmek üzere:))

Özel bilgeyönel çölde su gibi maşallah bilgeyönel çölde su gibi maşallah bilgeyönel çölde su gibi maşallah bilgeyönel çölde su gibi maşallah bilgeyönel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    162

Bende Gelmek Isterdim.ankaradan Ama Olmadi Malesef.valla Kiskandim Sizleri Arkadaşlar.Click here to enlarge Ankarayada Bekliyoruz çağatay.:)

Turna
    2008 En Çalışkan Temsilci 2.si.
    turnamm forum seninle gurur duyuyor turnamm forum seninle gurur duyuyor turnamm forum seninle gurur duyuyor turnamm forum seninle gurur duyuyor turnamm forum seninle gurur duyuyor turnamm forum seninle gurur duyuyor turnamm forum seninle gurur duyuyor turnamm forum seninle gurur duyuyor turnamm forum seninle gurur duyuyor turnamm forum seninle gurur duyuyor turnamm forum seninle gurur duyuyor turnamm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    4,294,967,291
    7 Mesajına 32 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    198

Merhaba

Süpriz Ankara dan Ben geldimmm

Tüyap fuarına haber vermeden gelip sizleri bulmak görmek tanışmak benim için çok güzeldi .Keşke zaman ve vakit daha fazla olsaydı veya zaman hiç ilerlemeseydi.Günü birlik gelmek Tüyapa ulaşmak Benim gibi İstanbulul bilmeyen bir kişi için bayağı zor oldu ama sizleri görüp o atmosferi yaşamak duyguları paylaşmak çok güzeldi.

zaman az da olsa önemli olan yaşadığımız coşku ve duygulardı

Dostları görmek güzeldi

Harikaydı

Sevinç ve sevgilerimle

Click here to enlarge

Sadık Üye figo1905 nickli üye rep puanını kapatmıştır. figo1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    173

Ben de orda sizlerle olmak isterdim arkadaşlar..Bu sefer fırsat olmadı,bi dahaki sefere inşallah...

Saadet / Öğretmen Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Happy
    Teşekkür
    6
    22 Mesajına 43 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    201

Arkadaşlar bu arada benim Çağatay ve bize biletleri temin eden öğrencimle bir arkadaşımız fotoğrafımızı çekmişti.Kim çekti hatırlayamıyorum. :) Fotoğraflarda yok. Nasıl alabilirim o resmi. Çeken arkadaşımız bana özelden ulaşırsa sevinirim :)
    Teşekkürler...

Özel tinca bilinmeyene doğru yelken açıyor tinca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

bende 1.günü sizlerle olma fırsatı buldum gerçekten fuarın en renkli standıydı çok güzel bir ekip oluşturmuşsunuz hepinizi tebrik ediyorum arkadaşlar. çağatay abi gerçekten ekranlardan izlediğimiz gibi güler yüzlü sıcak kanlı birisiymiş tanışmaktan ve aranıza katılmaktan inanılmaz mutluyum.burda olmama sebep olduğu için cenker'e çok teşekkür ederim Click here to enlarge

Songül / Kurumsal İletişim sirine76 üstün bir duruşu var sirine76 üstün bir duruşu var sirine76 üstün bir duruşu var sirine76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    164

Click here to enlarge turnamm Nickli Üyeden Alıntı Click here to enlarge
    Merhaba

Süpriz Ankara dan Ben geldimmm

Tüyap fuarına haber vermeden gelip sizleri bulmak görmek tanışmak benim için çok güzeldi .Keşke zaman ve vakit daha fazla olsaydı veya zaman hiç ilerlemeseydi.Günü birlik gelmek Tüyapa ulaşmak Benim gibi İstanbulul bilmeyen bir kişi için bayağı zor oldu ama sizleri görüp o atmosferi yaşamak duyguları paylaşmak çok güzeldi.

zaman az da olsa önemli olan yaşadığımız coşku ve duygulardı

Dostları görmek güzeldi

Harikaydı

Sevinç ve sevgilerimle

Click here to enlarge
    Turnam Pasta olayı için tekrardan kusura bakma oldu mu? Click here to enlarge

iyi ki gelmişsiniz Ankara'dan

Çok güzel bir gün yaşadım, bol bol kitap aldım ( Murats ve Fatih kitap değil tezgahı satın aldın dese de :)) çok eğlenceli bir fuardı

Çağatay Her yıl imza günü yap, Her yıl bir kitap çıkartalım :)

Turna
    2008 En Çalışkan Temsilci 2.si.
    turnamm forum seninle gurur duyuyor turnamm forum seninle gurur duyuyor turnamm forum seninle gurur duyuyor turnamm forum seninle gurur duyuyor turnamm forum seninle gurur duyuyor turnamm forum seninle gurur duyuyor turnamm forum seninle gurur duyuyor turnamm forum seninle gurur duyuyor turnamm forum seninle gurur duyuyor turnamm forum seninle gurur duyuyor turnamm forum seninle gurur duyuyor turnamm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    4,294,967,291
    7 Mesajına 32 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    198

Click here to enlarge sirine76 Nickli Üyeden Alıntı Click here to enlarge
    Turnam Pasta olayı için tekrardan kusura bakma oldu mu? Click here to enlarge

iyi ki gelmişsiniz Ankara'dan
    o kalabalıkta böyle şeyler olması çok normal

rica ederim ....

Click here to enlarge