+ Konuyu Cevapla
Toplam 3 Sayfadan 1. Sayfa
1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 57 sonuçtan 1 ile 20 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: İstanbul Tüyap İmza Günümüz...

Threaded View

Serpil / Gezi Koordinatörü Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    2,743
    750 Mesajına 12,401 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    200

İşte Akis kitap standı Click here to enlarge

Salon 2 - AKİS KİTAP - 613 B

Click here to enlarge

Buradan da bakabilirsiniz...

Arkadaşlar Pazar Günü yol durumu nedeniyle
    Otobüsümüz saat 11:30'da Beşiktaş'da Üsküdar Vapur İskelesi önünden kalkacaktır.
    Bu sayede karşıdan gelecek olan arkadaşlarımız da deniz yolunu kullanarak aracımıza rahatlıkla ulaşabilirler.

Saadet / Öğretmen Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Happy
    Teşekkür
    6
    22 Mesajına 43 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    202

Click here to enlarge

İşte Çağatay Yolda İstanbul Kitap Fuarında.............

Güray / Gümrük soul ünlü olmasına az kaldı soul ünlü olmasına az kaldı soul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    168

Ewet fuardan döndük yine herzamanki gibi cok güzel ve eylenceli bi buluşma oldu koskoca fuaar alanı ailemizin farkını yaşadı ve gördü diğer standlardakilerin bize bakışlarını görmeliydiniz :) teşekkürler çağatay abi bu anlamlı gününde bizlerede yanında olma şansı verdiğin için..

Murat / Yönetici / SPOR
    2008 En İyi Yardımcı, 2010 En İyi Yönetici 3.sü
    Murats değerli bir mücevher o Murats değerli bir mücevher o Murats değerli bir mücevher o Murats değerli bir mücevher o Murats değerli bir mücevher o Murats değerli bir mücevher o Murats değerli bir mücevher o Murats değerli bir mücevher o Murats değerli bir mücevher o Murats değerli bir mücevher o Murats değerli bir mücevher o Murats - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    1
    440 Mesajına 3,527 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

Geçekten Çok Özel Bir Gündü.Çok Eğlendim.Emeği Geçen Herkese Teşekkür Ederim...

Unutmadan Sevgili Öğretmenizmiz Saadet Hanıma da Teşekkür Ederim.Bize Bilet Sağladı.Tabe Nurseli Hanımın Nefis Dolmalarını Unutmayalım Click here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlarge Gerçi Tüm Pastayı Kendisi Yedi Click here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlarge

Mert / Jeofizik mühendisi jeomert etrafına ışık saçıyor jeomert etrafına ışık saçıyor jeomert etrafına ışık saçıyor jeomert etrafına ışık saçıyor jeomert etrafına ışık saçıyor jeomert etrafına ışık saçıyor jeomert etrafına ışık saçıyor jeomert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    167

Click here to enlarge
    Bugün gerçekten benim için çok güzel bir gündü. Çağatay abi televizyonda gördüğüm gibi sempatik,sıcak ve neşeli biri.Çağatay yolda ailesindeki tüm arkadaşlar ve ortam da çok sıcaktı.İyi ki bu aileye katılmışım,iyi ki bugün fuara gelmişim,ne mutlu bana ki sizleri ve Çağatay abiyi tanıdım. Tek üzüntüm foruma geç üye olmam ve yaptığınız bir sürü etkinliği kaçırmam oldu umarım bundan sonra hepsine katılarak telafi edeceğim. Ama bu akşamki kutlamaya katılamıyorum ,Beylikdüzü'nde oturduğum için dönüş sorun oluyor.Click here to enlarge

Çağatay Şahin *Çağatay* nickli üye rep puanını kapatmıştır. *Çağatay* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    17,090
    1,572 Mesajına 18,208 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    200

Bugün orada olan arkadaşlara sonsuz teşekkürler... Dönüş yolunda ailemle arabadayken laf açıldı, anne, babama dedim ki, bakın bugün burada olan arkadaşların hiç bir menfaati yoktu. O kadar yolu sadece beni desteklemek için geldi arkadaşlarım.. Ne bir gokart turnuvasıydı ne de bir geziydi bu.. Ama son dönemde hep yanımda görmeye alıştığım klasik yüzler yine aynıydı.. İnsan dostlarını zamanla anlıyor.. Yapmacık dostluklara ihtiyacımız yok.. Buluşmalarda kanka diye sarılanlara ihtiyacımız yok.. Gerçek dostlara ihtiyacımız var. Menfaatsizce, olması gerektiği anda orada olacaklara ihtiyacımız var. Sadece ben mi hayır! Senin de, onun da. Hepimizin sadece buna ihtiyacı var!.. Gerçek dostluklar zaten gözle görülür. Kelimelerle değil.. SEVGİLİ GERÇEK DOSTLAR ben her zaman yanınızdayım...

Ve bir ricam var, kimse beni bir gezide veya buluşmada gördüğünde yanıma hey kanka diye gelmesin.. Benim bu sitede hiç bir kankam yok. Tek bir kankam vardı, o da üniversite yıllarındaki arkadaşım Şükrü.. Burada sadece dostlarım var hem iyi gün hem de kötü gün dostlarım. Onlarda zaten göz göze geldiğimizde onlara duyduğum farklı sevgiyi çok iyi biliyorlar...

Sonuç bugün yine harika bir gündü, o harika duyguyu yine yeni arkadaşlarımızla yaşadık. İyi ki varız, güzel günler bizimle olsun arkadaşlar..
    Sevgiyle kalın...

Ömer Faruk / Dişçi faruktani üstün bir duruşu var faruktani üstün bir duruşu var faruktani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    164

ÇAğatay abi iki günde gelemediğim için çok özür dilerim ilk gün işlerim olduğundan dolayı gelemedim. o akşam sizlerle beraber olabildim ama o tüyapta da olmak istiyordum. o gece hakan abilerle sabahlamamızdan dolayı saat 8 gibi ancak eve gidip uyuyabildim uyandığımda da saat 3 olmuşdu gerçekten çok özür dilerim ÇAĞATAY abi. Click here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlarge
    Click here to enlarge *Çağatay* Nickli Üyeden Alıntı Click here to enlarge
    Bugün orada olan arkadaşlara sonsuz teşekkürler... Dönüş yolunda ailemle arabadayken laf açıldı, anne, babama dedim ki, bakın bugün burada olan arkadaşların hiç bir menfaati yoktu. O kadar yolu sadece beni desteklemek için geldi arkadaşlarım.. Ne bir gokart turnuvasıydı ne de bir geziydi bu.. Ama son dönemde hep yanımda görmeye alıştığım klasik yüzler yine aynıydı.. İnsan dostlarını zamanla anlıyor.. Yapmacık dostluklara ihtiyacımız yok.. Buluşmalarda kanka diye sarılanlara ihtiyacımız yok.. Gerçek dostlara ihtiyacımız var. Menfaatsizce, olması gerektiği anda orada olacaklara ihtiyacımız var. Sadece ben mi hayır! Senin de, onun da. Hepimizin sadece buna ihtiyacı var!.. Gerçek dostluklar zaten gözle görülür. Kelimelerle değil.. SEVGİLİ GERÇEK DOSTLAR ben her zaman yanınızdayım...

Ve bir ricam var, kimse beni bir gezide veya buluşmada gördüğünde yanıma hey kanka diye gelmesin.. Benim bu sitede hiç bir kankam yok. Tek bir kankam vardı, o da üniversite yıllarındaki arkadaşım Şükrü.. Burada sadece dostlarım var hem iyi gün hem de kötü gün dostlarım. Onlarda zaten göz göze geldiğimizde onlara duyduğum farklı sevgiyi çok iyi biliyorlar...

Sonuç bugün yine harika bir gündü, o harika duyguyu yine yeni arkadaşlarımızla yaşadık. İyi ki varız, güzel günler bizimle olsun arkadaşlar..
    Sevgiyle kalın...

Özel sevdacan üstün bir duruşu var sevdacan üstün bir duruşu var sevdacan üstün bir duruşu var sevdacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    2 Mesajına 2 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    187

bende yarın yanınızda olacağım.
    :)

Oya / Ulus. Deniz Nakliye oya bagci çölde su gibi maşallah oya bagci çölde su gibi maşallah oya bagci çölde su gibi maşallah oya bagci çölde su gibi maşallah oya bagci çölde su gibi maşallah oya bagci çölde su gibi maşallah oya bagci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    186
    4 Mesajına 17 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    165

Gerçekten çok özel ve anlamlı bir gündü.
    Tüyap Tüyap olalı böyle imza günü görmemiştir :) :) :) En kalabalık ve eğlenceli stand bizim standımızdı :)
    Emeği geçen herkese çok teşekkürler

Gökçe / PPL Lisanslı Pilot - Gazeteci Gökçe herkes onun adını bilir Gökçe herkes onun adını bilir Gökçe herkes onun adını bilir Gökçe herkes onun adını bilir Gökçe herkes onun adını bilir Gökçe herkes onun adını bilir Gökçe herkes onun adını bilir Gökçe herkes onun adını bilir Gökçe herkes onun adını bilir Gökçe herkes onun adını bilir Gökçe herkes onun adını bilir Gökçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    4
    14 Mesajına 51 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    189

Bu anlamlı günde çağatay beyin yanında bu kadar çok aile üyemizin olması çok güzel keşke bende orda olsaydım. Aramızda çok uzun mesafeler olmasına karşın ben her zaman ailemizin tüm yaptığı işleri sonuna kadar destekliyorum Çağatay beyin bu güzel anlamlı kitabının satış rekorları kırmasını dilerim...

Reyhan / Takı Tasarımcısı
    2008 En Sevilen Bayan
    Reyhan Uğurata herkes onun adını bilir Reyhan Uğurata herkes onun adını bilir Reyhan Uğurata herkes onun adını bilir Reyhan Uğurata herkes onun adını bilir Reyhan Uğurata herkes onun adını bilir Reyhan Uğurata herkes onun adını bilir Reyhan Uğurata herkes onun adını bilir Reyhan Uğurata herkes onun adını bilir Reyhan Uğurata herkes onun adını bilir Reyhan Uğurata herkes onun adını bilir Reyhan Uğurata herkes onun adını bilir Reyhan Uğurata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    5
    0 Mesajına 5 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    188

Harika bi gündü... Bu kadar çok kahkahayı..bu kadar gülen yüzü Tüyap Tüyap olalı görmemiştir... Yine şunu gördüm ki hep birlikte yanyana olduktan sonra yer zaman mekan hiç farketmiyor her yeri kendi enerjimizle dolduruyoruz...Çağatay.. Seni gördüğümde gözlerime inanamadım.. Azmin için Tekrar tekrar tebrik ediyorum seni harika görünüyordun...ailemiz olarak yine yanında olmaktan dolayı çok mutluyum.. bugün gelen bütün arkadaşlarıma çook ama çok teşekkür ederim..Ayrıca Nurselimin harika sarmaları içinde.. yanyana çook güldüğüm bütün dostlara da... yine iki kişi resim çektirmeyi beceremedik bi türlüClick here to enlarge nerde bi makina var orda en az 20 kişiydik...her anından feci şekilde keyif aldım.. aramıza yeni katılan yada benim yeni tanıştığım bütün arkadaşlarıma da güler yüzleri için ayrıca teşekkür ederim...kısacası..
    Çağatay yoldaaaaaa.....:)
    Konu Reyhan Uğurata tarafından (27-10-2007 Saat 23:29 ) değiştirilmiştir.

Site Emekli Yöneticisi
    2007 En Yardımsever Üye 3.sü
    Salih herkes onun adını bilir Salih herkes onun adını bilir Salih herkes onun adını bilir Salih herkes onun adını bilir Salih herkes onun adını bilir Salih herkes onun adını bilir Salih herkes onun adını bilir Salih herkes onun adını bilir Salih herkes onun adını bilir Salih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Sleepy
    Teşekkür
    4
    4 Mesajına 26 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    201

Bu güne şahit olmak, orada olabilmek isterdim.. Bazı şeyler uzaktanda anlatılabilir belki en azından anlatmaya çalışacağım.. Yarının daha güzel bir gün olmasını diliyorum..

Uğur / İşletme Mezunu
    2008, 2009 En Mızmız Üye, 2010 En Mızmız Üye 2.si
    piramit01 görkemli bir geleceği var piramit01 görkemli bir geleceği var piramit01 görkemli bir geleceği var piramit01 görkemli bir geleceği var piramit01 görkemli bir geleceği var piramit01 görkemli bir geleceği var piramit01 görkemli bir geleceği var piramit01 görkemli bir geleceği var piramit01 görkemli bir geleceği var piramit01 görkemli bir geleceği var piramit01 görkemli bir geleceği var piramit01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    In Love
    Teşekkür
    1
    6 Mesajına 6 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    205

Hayatta yalnız kalmak nedir çok iyi bilirim.Hep bir şeyler için çabalarsın ama arkanda en ufak bir destek yoktur.Destek olmayınca yaptığın işten haz almazsın ve o iş olmaktan çıkıp cefa olur. Çağatay işte bu yüzden çok şanslı onun arkasında çok değerli annesi,babası ve abisinin yanında ve çağatay yolda ailesi gibi kocaman bir güç var. Hangi sorun hangi iş dayanır ki bu kadar büyük destek karşısında?İşte bu güzel desteğin nasıl başarılı işlere katkı sağladığını gördük.Tebrikler Çağatay, bu güzel günde yanınızda olmak isterdim :)
    Konu piramit01 tarafından (27-10-2007 Saat 23:41 ) değiştirilmiştir.

Özel anne penguen çölde su gibi maşallah anne penguen çölde su gibi maşallah anne penguen çölde su gibi maşallah anne penguen çölde su gibi maşallah anne penguen çölde su gibi maşallah anne penguen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    Rep Puanı
    186

Üç adamım ve bende ordaydık:)
    Her ne kadar iki küçük adamımın çişş sendromu tutsadaClick here to enlargeClick here to enlarge ailemizin yanında kısacık bir zaman dilimi bulunmuş olmaktan,dostları görmekten,görmemiş olduklarımı tanımaktan ailem ve ben çok keyif aldıkClick here to enlargeClick here to enlarge

Sevgili ÇAĞATAY'IN çok güzel bir iş başardığını birkez daha görmek ve bu işin ucunda kenarında olsakta içinde olmaktan çok büyük onur ve mutluluk duyuyorumClick here to enlarge

Ne kadar tatlı insanlarmış Çağatay'ın anne babasıClick here to enlargeİki dakikalık sohbetle taa memleketime gittim.Anacığının anlattıklarıyla oğullarımı büyütürken daha bir güç aldım...
    Hele babasının benim veletleri işaret edip BAK AYNI ÇAĞATAY'LA HAKAN'IN küçüklüğü demesi çok hoştuClick here to enlarge

Daha nice başarılarında hep beraber olmak dileğimle....

PİNGU AİLESİ ADINA SEVGİLER HEPİNİZEClick here to enlargeClick here to enlarge

Özel gamez üstün bir duruşu var gamez üstün bir duruşu var gamez üstün bir duruşu var gamez üstün bir duruşu var gamez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    188

Buluşmaların en anlamlılarından biriydi. Tekrar Hayırlı , Uğurlu olsun
    Daha nice başarılı işlere, kitaplara :) imza atman dileğiyle

Sevgilerimle

Serap / Jeofizik Mühendisi Serap çölde su gibi maşallah Serap çölde su gibi maşallah Serap çölde su gibi maşallah Serap çölde su gibi maşallah Serap çölde su gibi maşallah Serap çölde su gibi maşallah Serap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    16
    9 Mesajına 48 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    192

Ne diyebilirim ki, gercekten cikarsiz birbirini sevmek bu iste...
    Cagatay sayende okadar guzel insanlarla tanistim ki cok yasa emi:)
    Verdigin kilolar sana genclik iksiri olarak geri donmus bunu soyleyebilirim.

Ne yaziyim nerden basliyim diyorum, toparlayamiyorum. Ama ayni anlari paylasitigim arkadslarim nedemek istedigimi biliyorlar.

Hersey gonlunce olsun...

Emekli Öğretmen / İstanbul Ali Serdar popülerliği nirvanaya ulaştı. Ali Serdar popülerliği nirvanaya ulaştı. Ali Serdar popülerliği nirvanaya ulaştı. Ali Serdar popülerliği nirvanaya ulaştı. Ali Serdar popülerliği nirvanaya ulaştı. Ali Serdar popülerliği nirvanaya ulaştı. Ali Serdar popülerliği nirvanaya ulaştı. Ali Serdar popülerliği nirvanaya ulaştı. Ali Serdar popülerliği nirvanaya ulaştı. Ali Serdar popülerliği nirvanaya ulaştı. Ali Serdar popülerliği nirvanaya ulaştı. Ali Serdar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    687
    311 Mesajına 1,063 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    221

Tüyap bu gün bir çelebiyi tanıdı.Çağatay'ın kitabıyla bu gün tanıştım.Gezdiği yerleri bende okuyarak gezmiş gibi oluyorum.Bizlere gezginliği yaşatan arkadaşımızın yanında olmaktan çok gurur duydum.İyi ki varsın Çağatay, bizlere böyle güzel dostlukları paylaştırdın.Bu yapı daha da gelişecek.Çağın, Evliya Çelebi'leri gün geçtikçe ülkeyi saracak.Bu ailenin parçası olmaktan çok mutluyum.Birimiz hepimiz için.Hepimiz birimiz için.

Saadet / Öğretmen Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Happy
    Teşekkür
    6
    22 Mesajına 43 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    202

Harika bir gündü.
    Çağatay'cım iyi ya da kötü gününde her zaman yanındayız. (Kötü gün görmemen dileğiyle)
    Nedense bugün kendimi ev sahibi gibi hissettim. (Beylikdüzü'nde oturunca :) )
    Sanki Kitap Fuarına Çağatay Ailesi neşe kattı.
    Diğer stantları hatırlamıyorum bile :)
    Öyle güzel zaman geçirdikki..
    Vakit nasıl geçti yine anlamadık...
    Kitabını alan kişilerin,
    senin sayende belkide göremeyecekleri ülkeleri
    tanıma fırsatları olacak...
    Bu arada verdiğin kilolar için tebrikler..
    Azmin elinden hiçbirşey kurtulmaz...
    Ama çok da zayıf olma yaaaaa...
    Senin bu haline alıştık...
    Ama sağlık herşeyden önemli değilmi?
    Yarın kardeşimin en mutlu günlerinden birini yaşayacağız..
    Bu yüzden yanında olamayacağım..
    Ama kalbim sizin yanınızda... 2.salon 613 de olacak :)
    Konu Saadet tarafından (28-10-2007 Saat 00:47 ) değiştirilmiştir.

Özel kendineözel üstün bir duruşu var kendineözel üstün bir duruşu var kendineözel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    166

Çağatay ve ailemiz ile gene anlamlı bir günde beraber olduk. Sevgili Çağatay,kitabın içeriği ile gezi meraklılarının yanından hiç ayırmıyacağı bir gezi rehberi olmuş. Eline ve yüreğine sağlık, nice baskılara ulaşması dileğiyle...

Esra / Öğretmen lirika herkes onun adını bilir lirika herkes onun adını bilir lirika herkes onun adını bilir lirika herkes onun adını bilir lirika herkes onun adını bilir lirika herkes onun adını bilir lirika herkes onun adını bilir lirika herkes onun adını bilir lirika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    3 Mesajına 3 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    198

İlk gün tüyap fuarına Çağatay'ı ziyarete gidemedik ama 2.gün az ama öz siteden arkadaşlarımla ziyaretine gidebildik.Benim açımdan çok eğlenceli ve bilgi dolu geçti. Seneye görüşmek üzere:))