+ Konuyu Cevapla
Toplam 3 Sayfadan 3. Sayfa
BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 58 sonuçtan 41 ile 58 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: İzmir İmza Günümüz

Sadık Üye kaktüs çölde su gibi maşallah kaktüs çölde su gibi maşallah kaktüs çölde su gibi maşallah kaktüs çölde su gibi maşallah kaktüs çölde su gibi maşallah kaktüs çölde su gibi maşallah kaktüs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    172

arkadaşlar herkes anlat anlat bitiremiyor... ve anlatmakla bitecek gibi bir gezi değildi de doğrusu:)
    *istanbul daki arkadaşlarımızın bizi taksim den uğurlamaları,(ve arkamızda gelmek isteyen o kadar çok arkadaşımızı bırakmaktaki burukluğumuz ve izmir sevincimiz) hepsi bir arada yaşandı anlayacağınız:)
    *izmir yolculuğumuzun süper eğlencesi
    *ninyo nun elinde kocamanClick here to enlarge bir sopayla benzinciden arabaya binişi
    *ve inanılmaz yanımızda bulunan kocaman bir pano(unutmadım yaptıklarını elbais) o arkadan itiyor panoyu biz ön taraftan:)( bir ara boğuluyorum dedim havasızlıktanClick here to enlarge) morci nin unutulmaz sabrı ile panoyu tutuşu:)
    *benim demeti(renkahenk) tren geçerken foto çekmeye çalışmamız (tabi olmadı biz hazırlanana kadar)
    *demetçiğim elif in bebklert gibi uyuyuşunun fotosu (yok eklememişsin:))
    *izmir e geldiğimizde izmirin o sıcacık havası
    *canlarım benim (hülya&cem) uçankurbağa ve eşinin bizi ağırlamaları(süperdi herşey yeniden sağolun)
    *akşama kadar hiç yerimizde durmamamız... demet in izmir i gezme sevdasıyla hiç yorulmayışı, ve bizi de ayaklandırması
    *parkataki ben için dehşet an; bir an bacağımı hissetmedimClick here to enlarge
    *parkta demet in trenden iniş hali(nasıl tutunduysa kolları hala ağrıyordu)
    *BARNY BLUE eğlencemiz (sonsuz teşekkürler kendilerine süpppeeeerrrrr bir yer)
    *Biz eğlenirken (görevdeki) askerlerin gemiden bizi izleyerek iç geçirmeleri
    *ayakkabılarımızın gazabına uğramamız
    *ve nereye dönsem her taraftan flaşların patlaması(ama fotoların çoğu yok arkadaşlar)kendimi birden hollywood yıldızı gibi hissettimClick here to enlarge uhahahaa
    *fuar sonrası herkesin ağzının suları akarken beklenilen müthiş sandviçler
    ve istanbul yolculuğumuz

ALTUR ve REMZİ ABİ ÇOK SAOLUN:)
    HERŞEY SÜPERDİ ARKADAŞLAR ...
    İYİKİ VARSINIZ VE BERABERİZ...
    ORGANİZASYONDA EMEĞİ GEÇEN HERKESE VE ÇAĞATAY ŞAHİN (ne desek az kalır)ÇOK TEŞEKKÜRLER.

Gökçe / Senarist-Mizah yazarı Misia herkes onun adını bilir Misia herkes onun adını bilir Misia herkes onun adını bilir Misia herkes onun adını bilir Misia herkes onun adını bilir Misia herkes onun adını bilir Misia herkes onun adını bilir Misia herkes onun adını bilir Misia herkes onun adını bilir Misia herkes onun adını bilir Misia herkes onun adını bilir Misia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    6
    2 Mesajına 9 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    192

Muhteşem gezimizin perde arkası Click here to enlarge

*Akm'nin önünden sanki uzun bir süre görüşemeyecekmişiz gibi İstanbulda kalan arkadaşlarla salyalı sarılmalı ayrılığımız yaklaşık 25 dk Click here to enlarge

*Otobüs menümüz Click here to enlarge börekler kurabiyeler... ve selenin yaptığı PERİŞAN Click here to enlarge

*Sportsman'in eşortmanının dayanılmaz hafifliği Click here to enlarge

*morcivertin pano ile yıldırım aşkı Click here to enlarge

*bizim ileri görüşlülüğümüz ve ileri arkadaşlar daima ileri diyerekten .... Click here to enlarge ( siz anladınız onu Click here to enlarge )

*olcumun otobüste üzerine pano düşmüş bir halde haykırarak uyanması Click here to enlarge ahah

*kameramanımız canimiz ciğerimiz zaferin vip yatağı Click here to enlarge Click here to enlarge

*feribotta tost ve ayran hayallerimizin yolun kapalı olmasıyla birlikte yıkılması Click here to enlarge

* susurlukta keyifff Click here to enlarge

*Atak dinamik bitanecik soforümüzün izmire 10 saatte varması ve bizim izmire girişimizde ki sevinç çığlıklarımız Click here to enlarge ( ağlayanları gördüm mutluluktan Click here to enlarge Click here to enlarge)

*lunaparkta ki imdat çığlıklarım

*çarpışan arabalarda amyynin çığlıkları ve en zayıf halka oluşu Click here to enlarge

*yine çarpışan arabalarda Çağatayın çektiği resim :) ( bknz amyy fotoğraf) ferrari kullanır gibim mübarek insan hahaha öle havalı kullanırsın sağdan soldan çarpan çok olurr kuşumm Click here to enlarge

*lunapark çıkışında yaralı arkadaşlarımıza ilgi Click here to enlarge

*elif ve benim lunaparktaki trende kafayı sağa sola vuruşumuz Click here to enlarge haha

*korku tüneliiii aman yarabbi Click here to enlarge hiç bu kadar korkmamıştım Click here to enlarge

*o meshuurrr 3 dk 5 dk mesafe yürüyüşlerimiz Click here to enlarge Click here to enlarge

*ayaklarımın su toplaması Click here to enlarge

*lotinin 5 kg et yemesi Click here to enlarge Click here to enlarge

*voyager ve arkadaşının masada ilaç pazarlama teknikleri Click here to enlarge

*hummalı çalışmalar sonucunda voyagerin arkadaşına voyagerin arkadaşı dışında bir nick bulmuş olmamız Click here to enlarge ahah

*elbais ve shizofrenin alışverişi ( izlenmeye değerdi özellikle shizofrenin kot şovu Click here to enlarge ) Click here to enlarge

*cumartesi gecesi barny blue ya 3 dk lık yürüyüşümüz Click here to enlarge Click here to enlarge

*yolda herkesin ayakkabılarını fora etmesi Kertenkelenin 135465461 km yi sürünerek yürümesi ama bardan içeri dansederek girmesi Click here to enlarge ahhaha

*çağatayın bize elleriyle kumru pişirmesi Click here to enlarge Click here to enlarge

*kumrucunun çağataydan reklam ücreti istemesi hahaha Click here to enlarge

*alpinica ve zaferin kola kutuları ile yaptığı büyük gösteri Click here to enlarge

*voyagerin iki adet kumru yiyebilmesi Click here to enlarge

*moral abinin her daim bize moral vermesi Click here to enlarge

*serpilin telefon potu Click here to enlarge **ramazan kim yaaa Click here to enlarge demesi ve sonra şoka girmesi Click here to enlarge Click here to enlarge

*otobüsümüzü kullanan şoforümüzün havalandırmayla arasındaki ilişkiyi çok düşünüp çözememiş olmamız Click here to enlarge

*cumartesi gecesi otobüse binerken bizi özledin mi abi diye şofore sormam onunda yaa ne demessin çok özledim demesi hahaha Click here to enlarge

*voyager , arkadaşı, ben ve elbaisin ilaç pazarlığı Click here to enlarge Click here to enlarge heuaeh

*oteldeki enfes kahvaltı... mmmm Click here to enlarge

*morcivertin lobide konaklama yapması Click here to enlarge Click here to enlarge

*zardak arkadaşımızın kendini Finansbankın sahibi ilan etmesi Click here to enlarge

* dönüş yolunda Ninyonun garsonla 6565351saat süren ayran pazarlığı ve Ninyonun sinir krizleri Click here to enlarge

Her zamanki gibi muhteşem bir geziydi ufak tefek aksaklıklarda olsa birlikte olmamız büyük ve güzel bir aile olmamız bütün eksileri artılara dönüştürdü... Katılan bütün arkadaşlar yeni tanıştıklarım kaynaştıklarım hepinize çok teşekkür ederim geziyi keyifli kıldığınız için...Serpilin emeğine ve çabasına sağlık... Elif ve İlkere zaten teşekküre gerek yok her zaman süperler Click here to enlarge ve tabiki Çağatay... herşey için çok çok teşekkürler...
    Konu Misia tarafından (25-04-2007 Saat 11:04 ) değiştirilmiştir.

Ziraat Mühendisi / Ankara Alpin Zaralıoğlu üstün bir duruşu var Alpin Zaralıoğlu üstün bir duruşu var Alpin Zaralıoğlu üstün bir duruşu var Alpin Zaralıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Lonely
    Teşekkür
    0
    3 Mesajına 3 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    187

1- Ankaradan izmire girişte aklımdan ohh be geldik deyişim ama şimdi geldikya lastik patlar dememin ardından 5 dakika sonra oturduğum yerin altından lastik patlama sesini duymam:)
    2-İzmire iner inmez saat 4 sularında kadın görünümlü erkeğin bize sabah tarifi uygulamak istediği ve bizim acil olrak kendimizi taksiye atışımız otele doğru kaçışımız...:)
    3-Afyon Cumhuriyet tesislerindeki moladan sonra otobusun sucuk kokusuClick here to enlarge
    4-Fuar alanında çarpışan otolarda herkesi telef edişim:)
    5-Korku tüneline girerken ultra ulrta primalarımı neden unuttuğum:)
    6-Bar ny blue gibi mükemmel bir yerin niye o kadar saklandığı ...Ama çağatay yolda ekibinden kaçamayıcağı belliydi nerde olsa biz onu bulur çıkartırız...
    7-Zardak kardeşimle halkacıya verdiğimiz zarar...
    8-Her gördüğümüze çekirge gibi istila edişimiz..
    9-bar ny e giderken 2 paket sigara alma aptallığım halbuki orada satılıyormuş Click here to enlarge
    10-Bitmez bilmek bar ny e 3 dakika kaldılar ne 3 dakikaymış beeeee......
    11-Velinin göksu gölü için feribotlardan birini paketlemek istmesi..
    12-Patlayan flaşlar ve kamera ışıkları...
    13-Limon kafa....o çok şeker yaaaa....
    14-kertenkele nin kuyruğunun kordonda bar ny dönüşü koptuğu..ama sabah dinlendikten sonra daha yenisi ve tazesinin çıkdığı...
    15-levis 501 den daha karizma modeller olduğu 401:):)) (anlayan anlandı...)
    16-Slyvestar ın aslında kötü bir kedi olmadığı....:) bize tv da hep kötü imajı verdiği gerçek slyvıstrın ne kadar sıcak ve cana yakın bir dost olduğu..
    17-İzmirli kardeşlerimizin misafirpervirliği ve dostlukları ve sıcaklıkları hepsine ayrı ayrı gocaman teşekkür ediyorum.
    18-Buluşmadaki temsilci popülasyonunun çokluğu..Bir oturup toplantı yapamadık amaClick here to enlarge
    19-Topçuların ne kadar dürüst bir mekan olduğu Click here to enlarge bundan sonra inanın herkese çok iyi reklamını yapacağım bilhasa buradaki maliyeci arkadaşlarıma....Click here to enlarge
    20-Sevdamevsimi ilkerimize çağatay abimizin mutlaka maaş + fazla mesai vermesi gerektiğine..
    21-Her ne kadar vtorcu ve kertenkele beni alemin kralı ilan ettilersede alemin kralı onların olduğu....:)
    22-dans modları arkadaşlarımızın litaratüre veliefendi stilini eklemeleri gerektiği...Yüzük kardeşiğinden sonra Kırmızı kardeşliğinin de var olduğuClick here to enlarge
    23-İzmire gidildiğinde mutlaka kömürde sandviç yemeden gelinmeyeceği.....
    24- İstanbuldan gelen arkadaşları yolcu ettikten sonra sahilde çimlerin üzerinde yediğimiz kütür kütür erikler:)
    VEEEE ÇAĞATAY ABİMİZİN YİNE SÜPER GEÇEN İMZA GÜNÜ.....

BAŞTA ÇAĞATAY ABİMİZE VE BU ORGANİZASYONDA EMEĞİ GEÇEN TÜM ARKADAŞLARIMIZA TEŞEKKÜRLERİMİ BORÇ BİLİRİM....

IYILER HER ZAMAN KAZANIR........

Click here to enlarge Click here to enlarge Click here to enlarge Click here to enlarge Click here to enlarge Click here to enlarge Click here to enlarge Click here to enlarge Click here to enlarge Click here to enlarge Click here to enlarge Click here to enlarge Click here to enlarge
    Konu Alpin Zaralıoğlu tarafından (26-04-2007 Saat 21:43 ) değiştirilmiştir.

Kubilay / Sistem Altyapı Uzmanı yolcu herkes onun adını bilir yolcu herkes onun adını bilir yolcu herkes onun adını bilir yolcu herkes onun adını bilir yolcu herkes onun adını bilir yolcu herkes onun adını bilir yolcu herkes onun adını bilir yolcu herkes onun adını bilir yolcu herkes onun adını bilir yolcu herkes onun adını bilir yolcu herkes onun adını bilir yolcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Happy
    Teşekkür
    2
    8 Mesajına 17 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    183

Click here to enlarge voyagerinarkadaşı Nickli Üyeden Alıntı Click here to enlarge
    renkahenk uyurken yakalayamadın.Kız sonunda uyru gibi yapıp poz verdi.Gerçek budur herkese slm
    Polemiklere son noktayı koymanın zamanı geldi. Arkadaş dedik bağrımıza bastık arkadaşımız bile çektiğimiz resime feyk diyor Click here to enlarge Click here to enlarge Click here to enlarge Click here to enlarge

Bu resim numaradan gözler kapalıymış gibi çıkan. Bunu kabul ediyorum, tamamen FEYK Click here to enlarge Click here to enlarge Click here to enlarge

Click here to enlarge

Ama bu uykuya yenik düştüğü saatlerden görüntü. Bu da mı FEYK Click here to enlarge

Click here to enlarge

Hadi bu feyk diyelimki değil. Bu da mı FEYK ? Bu işte kellemi koyarım ben... :) :) :) :) İşte arkadaşıyla başbaşa vermiş uyuyorlar...

Click here to enlarge

Belgelerle konuşurum benn ... Arkadaşlar en kısa zamanda hepinize ilgili fotoları e-mail ile ileteceğim. Grup resimlerinide toptan admin arkadaşlara ileteceğim siteye koymaları için.

Saygılarımla.

Selçuk / Ekonomist sedik nickli üye rep puanını kapatmıştır. sedik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    1 Mesajına 7 kez Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

Bu güzel dakikaları kaçırdım ya üzüntülüyüm :-( ama haberleri aldım bu sayfadan sanki birlikteymişim gibi mutluyum :-)

Serap / Jeofizik Mühendisi Serap çölde su gibi maşallah Serap çölde su gibi maşallah Serap çölde su gibi maşallah Serap çölde su gibi maşallah Serap çölde su gibi maşallah Serap çölde su gibi maşallah Serap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    16
    9 Mesajına 48 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    191

yazilarinizi okuyorum daa her dakika eglenceli gecmis:)

Cahit / Yönetici / HAYVANLAR ALEMİ
    2008 En Her Yerde 2.si. 2010 En Yardımsever 2.si
    Cahit Uğurata değerli bir mücevher o Cahit Uğurata değerli bir mücevher o Cahit Uğurata değerli bir mücevher o Cahit Uğurata değerli bir mücevher o Cahit Uğurata değerli bir mücevher o Cahit Uğurata değerli bir mücevher o Cahit Uğurata değerli bir mücevher o Cahit Uğurata değerli bir mücevher o Cahit Uğurata değerli bir mücevher o Cahit Uğurata değerli bir mücevher o Cahit Uğurata değerli bir mücevher o Cahit Uğurata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    1,975
    82 Mesajına 696 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    217

İzmir'e imzamızı attık ve döndük!

Çağatay Şahin *Çağatay* nickli üye rep puanını kapatmıştır. *Çağatay* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    17,090
    1,572 Mesajına 18,208 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    200

Click here to enlarge sedik Nickli Üyeden Alıntı Click here to enlarge
    Bu güzel dakikaları kaçırdım ya üzüntülüyüm :-( ama haberleri aldım bu sayfadan sanki birlikteymişim gibi mutluyum :-)

Sevgili Selçuk, aramızda olamasan da inan sadece bir telefon bile açman yeterdi.. Ama sen 2 gün ayrı ayrı bize harika çiçekler göndermişsin.. Tüm ailemiz adına sana teşekkür ederim. Armağanlarınla standımızda çiçekler açtı, rengarenk olduk, misler gibi koktuk:)
    Ve tabi ki en önemlisi uzaklarda bir yerlerde, bizleri düşünen, acaba şimdi ne yapıyorlar diyen arkadaşlarımız olduğunu hatırlattın yine...
    İyi günde kötü günde hep birlikte olmak dileğiye sevgili dostum..
    Çağatay...

Click here to enlarge

Selçuk / Ekonomist sedik nickli üye rep puanını kapatmıştır. sedik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    1 Mesajına 7 kez Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

Sevgili Selçuk, aramızda olamasan da inan sadece bir telefon bile açman yeterdi.. Ama sen 2 gün ayrı ayrı bize harika çiçekler göndermişsin.. Tüm ailemiz adına sana teşekkür ederim. Armağanlarınla standımızda çiçekler açtı, rengarenk olduk, misler gibi koktuk:)
    Ve tabi ki en önemlisi uzaklarda bir yerlerde, bizleri düşünen, acaba şimdi ne yapıyorlar diyen arkadaşlarımız olduğunu hatırlattın yine...
    İyi günde kötü günde hep birlikte olmak dileğiye sevgili dostum..
    Çağatay...

Bütün kalbimle ve içtenliğimle başarılarının devamı için Click here to enlarge
    Dürüst ve Kahraman yüreğin için Click here to enlarge
    İyilerin herzaman kazanacağına olan inancı beslediğin için Click here to enlarge
    ve
    tabiki ailemiz için :-) ...Click here to enlarge

Bu çiçeklerin mavisi henüz üretilmemiş Çağatay ama sipariş verdim..üzerinde çalışacaklar :-)Click here to enlarge

sedik

Cihan kaya üstün bir duruşu var kaya üstün bir duruşu var kaya üstün bir duruşu var kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    167
    5 Mesajına 70 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    170

ÇAĞATAY YOLDA AİLESİ BOMBA GİBİ BİR GEZİYE TEKRAR İMZASINI ATTI

Çağatay Yolda ailesinin birbirine ne kadar yakın ve sıcak olduğunu bir kez daha gördüm ve bu ailenin üyesi olmaktan bir kere daha gurur duydum.

Yolculuk sırasında unutamadıklarım :
    Taksimden otobüse binişimizi, herkesin neşe içinde oluşunu, Zafer Abi’nin koridorda MUMYA gibi yatışını, koltuk arkadaşım Kamil’in yol boyu uyumasından sohbetine doyamadığımı Click here to enlarge, Otobüste CD çalar olmadığını son dakika öğrendiğimizde benim telefonumun CD çalar olarak kullanılışını, ÇAĞATAY ABİ’nin sürekli bir şeyler atıştırması unutulmazlardandı.

İzmir maceralarına gelince :
    Odalara yerleşmemiz, oda paylaşımımız mükemmeldi Click here to enlarge
    Kaptanımız Remzi Abiyi apar topar iç gıcıklayıcı kostümüyle diğer odaya almamız görülmeye değerdi.
    Ve KOP KOP Partimizi gerçekleştirdiğimiz (Barny Blue) mekan gerçekten harikaydı.
    Sportsman’nin mükemmel dans figürleri görülmeye değerdi.
    Tüm aile o gece Barny Blue’ya ışık saçtı.
    Barny Blue çıkışında Elif’in çizmelerini çıkartıp yol boyu çoraplarıyla otele yürümesi güzeldi.
    İmza gününde ÇAĞATAY ABİ’nin Annesi ve Babası ile tanışmaktan mutluluk duydum.

Anlatılacaklar yazmakla bitmez, yaşamak lazım.

Bu gezide emeği geçen herkese çok teşekkürler.Bize çok güzel bir haftasonu yaşattınız.

ÇAĞATAY YOLDA AİLESİ ÜYESİ OLMAK AYRICALIKTIR.

Özel coldfiré bilinmeyene doğru yelken açıyor coldfiré - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    Rep Puanı
    175

- Öncelikle Remzi ağabey'e her türlü haytalığımıza katlandığı, uyum gösterdiği ve güzel bir yolculuk yaşattığı için çok teşekkürler.
    - Barny Blue da çok güzel bir misafirperverlik göstererek bizleri çok şık bir biçimde ağırladı bir alkış ve teşekkürde BARNY BLUE'ya...
    - Elif'in bebek gibi diye başlayıp değişik versiyonlardaki cümleleri ve şive konuşmalarıyla "yapcam demedün mü?" tür konuşmaları
    - Serpil'in de Elif bu konuşmalarda ara ara katılması, bacağının robocop'un bacağına dönüşmesi ve Ebru Yaşar'ın en küçük emrah şarkısını bi o kadar yaralı söyleyip, canlandırması Click here to enlarge
    - Ninyo'nun Bursa'dan aramıza dahil olurken elindeki sopa Click here to enlarge
    - Kameraman Zafer abinin mumya yatışı ve bizleri Rusya, Ukranyaya götürme vaadleri uuuuuuuuuuuu Click here to enlarge
    - Yine Zafer abinin Barny Blue'da kopuşu
    - Sportsman (Bu kadarı yeterli herhalde anlayan anladı) Click here to enlarge
    - Renkahenk'in döne döne ve şekilden şekle gire gire arkamdaki koltukta yatışı ve gözlerinin rengi Click here to enlarge
    - Kaktüs'ün renkahenk'in yatışlarında ona destek olması Click here to enlarge
    - Susurluktaki üstünzekalı garsona 3 ayran yerine 2 ayran getirdiğini 20dkda ancak anlatabilmemiz
    - Olçum'un laf yetiştirmeleri, İzmir'in yarısını yemesine rağmen hala karnım acıktı lafları
    - Cahit abinin ince ama damardan esprileri (Ufak ufak duydum abi şşşşş Click here to enlarge)
    - Elif'in lunaparkta sağını solunu morartması
    - Yürü yürü bitmeyen yollar, ulaşamadığımız yerler
    - 1 porsiyonda 15 köfte
    - Kumru

ve gece ninyo ve beni evlerinde ağırlayan bebekom'a, annesine,babasına ve anneannesine, geceki güzel uyku, sabahki enfes kahvaltı ve kahvelerden, güler yüzlerinden ötürü çok teşekkür ederim. Ellerinden öpüyorum. (Hadi uğuray'a da 1-2 kelime yazayım adet yerini bulsun. uuuuuuuu şimdi görsün nasıl sarar bana belli değil Click here to enlarge Ama yiğidi öldür hakkını ver demişler. Sabah kalkıp Muğla'dan İzmir'e gelip bizlere sürpriz yapması bu vesileyle onunla da vakit geçirmemiz, görüşmemiz güzel oldu.)

ve tabi imza gününe bizleride yanında götüren Çağatay Abiye, organizasyonda emeği geçen isimsiz kahramanlara teşekkürü bir borç biliyorum...

Saadet / Öğretmen Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Happy
    Teşekkür
    6
    22 Mesajına 43 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    201

Click here to enlarge Click here to enlarge Click here to enlarge Click here to enlarge
    BARNY BLUE' ya bu güzel geceyi bize yaşattıkları için çok teşekkür ederim. güzel bir mekandı. çok eğlendik. ulaşımımızı sağlayan ALTUR' a da teşekkürler.
    çağataycım herşey sayende çok güzel günler geçiriyoruz.
    iyiki varsın :)

Özel deli gece ünlü olmasına az kaldı deli gece ünlü olmasına az kaldı deli gece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    168

Click here to enlarge morciwert Nickli Üyeden Alıntı Click here to enlarge
    Yalnız bahsetmeden geçemiyeceğim 2 konu var
    1. Çağatay Abi'nin imza gününe İzmir'de olupta 1 Saatini ayıramayanlar'a teessüflerimi sunuyorum
    2. Hele o "Ben Geliyorum" Laf salatasını yapıpta fuzuli yere yaşam savaşı verenleride kınıyorum ...
    Yardımcı olmamız destek vermemız gerekirken neden bu tavır ? ... Çok mu Zor ?

Saygılarımla ... Tabelaya dikkat edin abi Click here to enlarge

üstüme alınarak cevap veriyorum morciwert...herkesin başına her an herşey gelebilir kimseyi kınama gibi bir hakkın yok.istanbulda yanlarındaydım Çağatay Yolda Ailesinin İzmirde olamadım ailevi problemler yüzünden...iki gün boyunca çektiklerimi sadece ben biliyorum.ama yine de İzmirde güzel vakit geçirdiğiniz için seviniyorum...

Sözümde duramadığım doğru ama biliyorum ki bu aile zor zamanlarda herkesin yanında olacaktır...aradaki bağlar herhangi bir site üyeleri arasındaki gibi değil ve asla olmayacak da...

gelemediğim için "kınamayan" "tavır" yaptığımı sanmayan yani biraz olsun beni tanıyanlar için söylüyorum çok üzgünüm ama yapabileceğim hiç bir şey yoktu...

Özel last minute yolun daha çok başında last minute - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

Aileden bir kişi hariç diğer arkadaşlarla ilk kez görüşüp,ilk kez sohbet etmemize rağmen kırk yıllık ahpalar gibi samimi oluşumuz beni gerçekten çok etkiledi. Bir sıcaklık samimiyet bekliyordum ama böyle ilk dakikadan itibaren olacağını hiç beklemiyordum. Başka hiç bir yerde eşine bezine rastlayamayacım bu nezih,kaliteli ve sıcak aile ortamını sağladığınız için başta Çağatay olmak üzere tüm arkadaşlarıma ve beni bu aileye davet eden sevgili ruhum Sylvesterr3'e sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Hafızam malesef çok iyi değildir ama İzmir'den bana kalan herşey kalbimde saklı.hafızamda kalanlarsa;

- eski nickimi telafuz edemiyişim :)
    -Red stone'un Newyork maceraları,
    -aquarium'un pratik zekasıyla oturduğu yerden telefonu sarj edişi ve red stone'a armağan ettiği kapak :)
    - fuar önündeki kumru sandviçler ve Sylvesterr3'ün 20 yaşındaki simitçiye amca deyişi
    -İlker'in vestiyer halleri (kıyamam sana ben) :)
    - zardak'ın o güneşli sıcak günde marul gibi kat kat giyinişi
    - vtorcu'nun fotograf sevdasından dolayı ekibin çok gerisinde kalışımız ve bu sayede kordonda vtorcu,sylvesterr3 ve benim fayton sefamızfayton sefası
    - fayton ters yönde giderken bir köpeğin havlaması sonu esnaf amcanın "ters yönde gidene köpek bile havlar" yorumu :)
    -ekibimizle yemek yediğimiz mekana faytonla paşalar gibi gelişimiz :)
    -KIRMIZI KARDEŞLİĞİ
    -vtorcu ve alpinica'yla kordonda yaptığımız o tatlı gün batımı sohbeti
    -sylvesterrr3 ile birlikte lunaparkta bindiğimiz ufo'daki ölümle yüzleştiğim,hayatın ve yanımdaki insanın anlamını daha iyi kavradığım dakikalar.
    - hızlı trenin 1. etabı
    - Barny Blue'ya giden 3 dklık!!! mesafe boyunca sylvesterrr3,emregalatasaray ve sugar'ı uyandırıp kop kop'a motive çabalarım
    - Sylvesterrr3 le danslarımız
    -Şizonun dans stili,
    -Aquarium'un sol kolu
    -Sevda mevsimi'nin ben kopmam deyip nirvanada dolaşması
    - morciwert'in standart bezgin bekir bakışları
    -yemesemde sevgili Alpinica'nın annesinin yaptığı nefis su böreği
    -Sylvesterrr3'ün perişanı
    -kertilenkelenin çarpışan gemileri
    -Karşıyaka sokakları, vapur sefası
    - şu an hatırlayamadığım ama kalbimde her dem sıcaklığını koruyacak sizlerle paylaşılan bir çok hatıra kalbimde saklı

Bu Aile'nin bi ferdi olmaktan gurur duyuyorum. herkese çok teşekkür ederim....

Ersan / Öğrenci ersanbey bilinmeyene doğru yelken açıyor ersanbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    8 Mesajına 8 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    186

İzmir'de fuardan çıktım bankaya gidecektim. Adres sorduğum kişi bizim site üyelerinden "Gezgin" çıkmaz mı?... Çok sıcak bir karşılaşma oldu yaw. Başıma ikinci kez geliyor bu şekilde karşılaşma. Birincisi Ankara'da ikincisi İzmir'de, bakalım üçüncüsü nerede olacak :)

Çağatay Şahin *Çağatay* nickli üye rep puanını kapatmıştır. *Çağatay* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    17,090
    1,572 Mesajına 18,208 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    200

Izmir Imza Günümüz 13:15'te Sky'da!

Gökçe / Senarist-Mizah yazarı Misia herkes onun adını bilir Misia herkes onun adını bilir Misia herkes onun adını bilir Misia herkes onun adını bilir Misia herkes onun adını bilir Misia herkes onun adını bilir Misia herkes onun adını bilir Misia herkes onun adını bilir Misia herkes onun adını bilir Misia herkes onun adını bilir Misia herkes onun adını bilir Misia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    6
    2 Mesajına 9 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    192

yaa ama işteyimm Click here to enlarge tekrarı ne zamannn

Habil / Makine Müh. abel afferin iyi işler yapıyor abel afferin iyi işler yapıyor abel afferin iyi işler yapıyor abel afferin iyi işler yapıyor abel afferin iyi işler yapıyor abel afferin iyi işler yapıyor abel afferin iyi işler yapıyor abel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Bashful
    Teşekkür
    2
    Rep Puanı
    174

arkadaşlar netten izleyebiliyoruz...

http://www.skyturk.tv/index.jsp