+ Konuyu Cevapla
Toplam 3 Sayfadan 2. Sayfa
BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 58 sonuçtan 21 ile 40 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: İzmir İmza Günümüz

Ufuk Koldaş
    Misafir Ufuk Koldaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart gezinin en güzel eğlencesiydi...

gerçketen işte en çok koptuğumuzClick here to enlarge yerdi tek kelime ile süperdi..
    herkes kopmuştu içkilerin dibine vurulmuştuClick here to enlarge eğlence had safhadaydı, çünkü çok yorulmuştuk ve tek dinlence yerimiz kop koptu...ve koptukk.. Click here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlarge daha fazla ne denirki..Click here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlarge

emeği geçen herkese teşekkürden başkaClick here to enlarge

Click here to enlarge Click here to enlarge Click here to enlarge

Alev / Güzellik Uzmanı
    2008 Bayanlar Go-kart 2.si
    amyy çölde su gibi maşallah amyy çölde su gibi maşallah amyy çölde su gibi maşallah amyy çölde su gibi maşallah amyy çölde su gibi maşallah amyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    Rep Puanı
    176

izmir,izmir Click here to enlarge geri dönmek kötü oldu ama bana kalanlar okadar güzelki burda anlatmak zor biraz

çağatay ailesiyle bir hafta sonunu bukadar güzel ve dolu dolu bir gün geçirmek kimseye nasip olmaz diye düşünüyorum.Bunun için ilk önce Çağataya ve çağatay ailesine çok teşekkür ederim iyikide varsınız Click here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlarge

ilk önce Otobüsten başlayalım Click here to enlarge ee otobüse bindik ve yola koyulduk tabi bizimkiler yemekten eksikmi kalırlar neler yoktukki, böreklermi,kurabiyelermi kim dayanırki Click here to enlarge

Neyse ondan sonra ve ve tabikide lüna park maceralarımız trendeki heyecanımız,çarpışan arabalar (tabi en çok darbeyi alan ben oldum yaaa)Click here to enlarge....ve korku tüneli ama ne korkunçtu yawwwww dilim tutuldu sandım bir an Click here to enlarge Click here to enlarge
    ve sahilde yürümemiz .......
    yüz yüze görmediğim arkadaşlarımı gördüm herpside bir birinden mükemmel insanlarmış.zaferrrrrrrr Click here to enlarge
    ve gece kopmamız çok güzeldi mertin zıpppzıp dans etmesi Click here to enlarge
    veee kitap fuarında Çağatayın yanında olamamız

Çağatay herşey için çok Teşekkürederim....
    Konu amyy tarafından (24-04-2007 Saat 09:47 ) değiştirilmiştir.

Özel linkın afferin iyi işler yapıyor linkın afferin iyi işler yapıyor linkın afferin iyi işler yapıyor linkın afferin iyi işler yapıyor linkın afferin iyi işler yapıyor linkın afferin iyi işler yapıyor linkın afferin iyi işler yapıyor linkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    1 Mesajına 4 kez Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    174

mrb arkadaşlar yeni tanışmamıza rağmen bence bir aile sıcaklığı vardı herkese tşk ederim ....

Demet / Finans
    2007 En Güzel Üye 2.si 2008 En İyi Kullanıcı Adı
    renkahenk etrafına ışık saçıyor renkahenk etrafına ışık saçıyor renkahenk etrafına ışık saçıyor renkahenk etrafına ışık saçıyor renkahenk etrafına ışık saçıyor renkahenk etrafına ışık saçıyor renkahenk etrafına ışık saçıyor renkahenk etrafına ışık saçıyor renkahenk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    176

Geride bıraktığım 2 günün bilançosu (muhasebeci olmak böyle bişey kanımca Click here to enlarge)

Çok geyik bir yazı yazıcam nereden başlasam bilmiyorum ama herşey tek kelime ile muhteşemdi.
    Bir EN'ler listesi yaparsam hoş olur gibi;

-En oburiks oburumuz Çağatay Şahin
    -En uykucu Ahmet (zamanıntanığı nicki değişmiş sanırım ama ben onu zamanıntanığı olarak biliyorumClick here to enlarge )
    -En ağzı açık uyuyanı puhahaha Erdemm (morcivert)
    -En kat kat giyinip kurdaşen dökeni İlker (sevdamevsimi)
    -En aşık aşıklar Gökçe&Göktuğ (misia&elbais) aynı zamanda en ilerici şahsiyetler anladınız siz onu Click here to enlarge
    -En melek şeytanı,oynağı,en sexy poz vereni Click here to enlarge Güneş (petite)
    -En foto model ve gazi (çarpışan arabada dizini bir elma büyüklüğünde şişirip morartan) Banu (kaktüs)
    -En varoşu Olçum
    -En bebbekler gibi bebeği Elif Click here to enlarge
    -En yeni üyeler çok sevgili (ablam ve eniştem olur kendileri) Hülya&Cem (Uçankurbaa)
    -En gelirim deyipte gelmeyeni BELLE ESMERALDA (çok kırıldım çok hayalkırıklığı ve kuşkular oluştu bende ailemizi yakından tanımak simayen görmek bu sanallığı reğele vurmak hepimizin gayesi güzel dostluklarımıza yenilerini eklemekti neyse sağlık olsun ama söylemedem geçemedim...)
    -En sinsi hayin planci uyku düşmanı şipşakcı boyacı değil voyagermiş Click here to enlarge
    -En mola yerinde unutulan arkadaş koşturulan zıp zıp Mert ver Yaşar (sportsman ve loti)
    -En banyoda basılanı hamam sefası yapanı Cahit abi (aquarium)
    -En arabeks fantazi oynak beyimiz ninyo Click here to enlarge
    Şuan için bunlar aklıma geldikce ekleyeceğim takipte kalın Click here to enlarge

eee ben en neydim acaba onuda ben yazarsam olmaz kanımca bekliyorum Click here to enlarge

-İzmir de EN iyi eğlence Barny Blue'da
    -İzmir'e En iyi yolculuk Altur'la
    Konu renkahenk tarafından (24-04-2007 Saat 00:27 ) değiştirilmiştir.

Özel Başar bilinmeyene doğru yelken açıyor Başar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

Her keze çok çok çok teşekkür ediyorum ve özellikle Saadet abla sayende geçirdiğim keyifli yolculuğu hiç unutmayacam ...Teşekkürler..
    Ben hala uyuyamadığımdan hislerimi kelimelere dökecek sözcükleri bir araya getiremiyorum.
    Şu an adına Elif ve serpili takip ederken onların ardından kuaföre dalışımızı ,barny blue da mankenin ayağıma basışını ve gecen yolculuğun ardından bir deli misali ayakta gelmeme sebep olan mantık dışı halimin getirisi ayaklarımın acısı hariç sanırım yorgunluğun getirisi bir durum geri kalan herşeyi hayal meyal hatırlıyorum...
    Ama Topçu olayı adına bir başlık açılırsa bu halimle dahi yazmaktan beni hiç bir güç alıkoyamaz.....
    Çağatay abi sinirlendiğin anın ardından hırsımdan ağlayasım geldi benimde bu kadar olur şimdi bir şey yazmayacam başlığı bekliyorum...
    Elif her durumda tam bir neşe kaynağısın teşekkür ediyorum ..
    Serpil biraz kafanı şişirdim sanırım ama herşey için sagol, harika vakit geçirmemize olanak sağladığın bu organizasyon için, içtenliğin için...
    Çağatay abi ailenin bir parçası olmaktan çok ama çok mutluyum, sigara içmesek tanışabilirmiydik bilmiyorum ama bir çakmak sayesinde harika bir dünyanın içine girdim ..harika bir tesadüftü...Senin adınla başladığım her yazının ardına nokta koymaya içim el vermiyor sürekli bir şeyler yazmak istiyor insan............Çok teşekkürler.......

Tolga / Yönetici / BASKETBOL
    2008 En İyi Yönetici 3.sü.
    dreamlesss üstün bir duruşu var dreamlesss üstün bir duruşu var dreamlesss üstün bir duruşu var dreamlesss üstün bir duruşu var dreamlesss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Bored
    Teşekkür
    72
    14 Mesajına 68 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

Click here to enlarge sylvesterrr3 Nickli Üyeden Alıntı Click here to enlarge
    En güzel ben koptum
    Kırmızı en güzel bana yakışıyor
    :) :)

Ben manken falan göremedim yahu :)
    bizim sitenin güzel hanımefendileri o gece orada olduklarındandır herhalde ben oratalıkta peki bi manken falan görmedim... çekindiler her halde eh ne de olsa ünvanları manken baktılar bizim hanımefendilerden daha güsel deyiller ortalığa çıkamadılar tabiki

Medya / İstanbul Olçum afferin iyi işler yapıyor Olçum afferin iyi işler yapıyor Olçum afferin iyi işler yapıyor Olçum afferin iyi işler yapıyor Olçum afferin iyi işler yapıyor Olçum afferin iyi işler yapıyor Olçum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Amused
    Teşekkür
    9
    2 Mesajına 7 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    176

az sonra yazıyorum..

Serpil / Gezi Koordinatörü Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    2,743
    750 Mesajına 12,401 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    200

Sibelcim cok kordinatör gördüm seni elindeki a4 lerleClick here to enlarge cok cicisin orjinalsin öptüm..

Click here to enlarge orjinaliz de ismmi niye bozdun , gitti orjinalliğimiz
    Serpil...Serpillllll Click here to enlarge

Click here to enlarge

Kubilay / Sistem Altyapı Uzmanı yolcu herkes onun adını bilir yolcu herkes onun adını bilir yolcu herkes onun adını bilir yolcu herkes onun adını bilir yolcu herkes onun adını bilir yolcu herkes onun adını bilir yolcu herkes onun adını bilir yolcu herkes onun adını bilir yolcu herkes onun adını bilir yolcu herkes onun adını bilir yolcu herkes onun adını bilir yolcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Happy
    Teşekkür
    2
    8 Mesajına 17 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    183

Click here to enlarge renkahenk Nickli Üyeden Alıntı Click here to enlarge
    Geride bıraktığım 2 günün bilançosu (muhasebeci olmak böyle bişey kanımca Click here to enlarge)

-En sinsi hayin planci uyku düşmanı şipşakcı boyacı

eee ben en neydim acaba onuda ben yazarsam olmaz kanımca bekliyorum Click here to enlarge
    Ben BOYACI değil VOYAGER'ım Click here to enlarge Click here to enlarge Click here to enlarge Click here to enlarge nick'imi yanlış biliyorsun sanırım.

Bu arada Sen en neyim diye sormuşsun ben sana kendimce cevabımı vereyim...

En uyanık geçinipte gece saat 02:00'de uykuya yenik düşen SEN... Muhahaahaha :) :) :) :) :)

Click here to enlarge

Cihan kaya üstün bir duruşu var kaya üstün bir duruşu var kaya üstün bir duruşu var kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    167
    5 Mesajına 70 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    170

yazıyorum

Demet / Finans
    2007 En Güzel Üye 2.si 2008 En İyi Kullanıcı Adı
    renkahenk etrafına ışık saçıyor renkahenk etrafına ışık saçıyor renkahenk etrafına ışık saçıyor renkahenk etrafına ışık saçıyor renkahenk etrafına ışık saçıyor renkahenk etrafına ışık saçıyor renkahenk etrafına ışık saçıyor renkahenk etrafına ışık saçıyor renkahenk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    176

Click here to enlarge voyager Nickli Üyeden Alıntı Click here to enlarge
    Ben BOYACI değil VOYAGER'ım Click here to enlarge Click here to enlarge Click here to enlarge Click here to enlarge nick'imi yanlış biliyorsun sanırım.

Bu arada Sen en neyim diye sormuşsun ben sana kendimce cevabımı vereyim...

En uyanık geçinipte gece saat 02:00'de uykuya yenik düşen SEN... Muhahaahaha :) :) :) :) :)
    Click here to enlarge ben orda uyumuyordum elinde makina gözümü kapatmamı beklersen yakalarsın tabi ve uyanıklık yaptığımı sanmıyorum Click here to enlarge

Sezen / Radyoterapist sezuu ünlü olmasına az kaldı sezuu ünlü olmasına az kaldı sezuu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    17 Mesajına 18 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    188

Canım İzmirrrrr,süper eğlendiğinize eminim.Gidenler adına sevinçli,katılamayanlar adına bedbahtım.Artık Ankara imza gününü sabırsızlıkla bekliyoruz bizde

Özel Fatoş bilinmeyene doğru yelken açıyor Fatoş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

süperrdi...
    Konu Fatoş tarafından (24-04-2007 Saat 00:31 ) değiştirilmiştir.

Özel Fatoş bilinmeyene doğru yelken açıyor Fatoş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

her şey muhteşemdi çok eglendim kimseyi tanımamama ragmen çok samimiydi tüm gelenler ve çok mutlu döndüm bodruma herkese teşekkür ederim çagatay ailesine ve sevgilim sanada:)

Mine / Tercüman - İsviçre Mine görkemli bir geleceği var Mine görkemli bir geleceği var Mine görkemli bir geleceği var Mine görkemli bir geleceği var Mine görkemli bir geleceği var Mine görkemli bir geleceği var Mine görkemli bir geleceği var Mine görkemli bir geleceği var Mine görkemli bir geleceği var Mine görkemli bir geleceği var Mine görkemli bir geleceği var Mine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    2
    25 Mesajına 59 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    192

Hoşgeldiniz arkadaşlar..:) Resimler çok güzel ve belli bayağa güzel eğlenmişsiniz Click here to enlarge

Kubilay / Sistem Altyapı Uzmanı yolcu herkes onun adını bilir yolcu herkes onun adını bilir yolcu herkes onun adını bilir yolcu herkes onun adını bilir yolcu herkes onun adını bilir yolcu herkes onun adını bilir yolcu herkes onun adını bilir yolcu herkes onun adını bilir yolcu herkes onun adını bilir yolcu herkes onun adını bilir yolcu herkes onun adını bilir yolcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Happy
    Teşekkür
    2
    8 Mesajına 17 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    183

Click here to enlarge renkahenk Nickli Üyeden Alıntı Click here to enlarge
    Click here to enlarge ben orda uyumuyordum elinde makina gözümü kapatmamı beklersen yakalarsın tabi ve uyanıklık yaptığımı sanmıyorum Click here to enlarge
    O numara yaptığın poz'da mevcut ama buradaki resimde gerçekten uyumuştun Click here to enlarge Click here to enlarge Click here to enlarge :)

Hadi bu değil o değil şu değil hepmi uyanık kaldınız? Ya da ben hiçmi uyumadım? Bende Click here to enlarge tabikide. Ama ben bu gezide nedense makine ile çok haşır neşir oldum ve 250 tane resim çektim (ne gerek vardı ki)

Bu arada birazdan izmirden bende kalanları yazıyor ve buraya aktarıyor olacağım....

Ruh Halim
    Happy
    Teşekkür
    2
    8 Mesajına 17 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    183

İzmir izmir olalı böyle bir aile görmedi...

Bu güzel zamanlarda bende kalanlar;

- Kutu gibi Midi-büsümüz ile yolculuğumuz. Çok sığamasamda ailemle olmam bunu sıkıntı yapmaya değmeyeceğini gösterdi.
    - Siadet’in laz böreği ve diğer marifetli arkadaşların yemek stokları
    - Kameraman Zafer’in koridorda uyuması
    - Morciwert’in tabela aşkı. Ama aquarium abimin parlak fikri ile geri dönüş yolunda bu aşkın bitişi.
    - Moral abimiz Redstone’un arkadaşım Gökhanla (Voyager’ın arkadaşı) kapı komşusu çıkması
    - Olçum’un ezik ve varoş muhabbetleri JJJ
    - Aquarium abimin tüm gece sabaha kadar uyumayıp aracımızdaki canlı hayatı koruma çabası. Özellikle şöförü ayakta tutma çabası takdire şâyân.
    - Gidiş yolundan Feribot kuyruğunun çok uzun olması nedeniyle U dönüşü ve körfezi dolanmamız.
    - Susurluk molası, tost ve ayran
    - Sabah ışığıyla herkesin uyuyor olupta benim ajan gibi herkesi fotolamam. Özellikle morciwert kardeşim ağzına sinek kaçacaktı diye o kadar çok korktumki.
    - O sıcak sıcacık İzmire gelişimiz ve otelimize yerleşmemiz.
    - İzmirli arkadaşlarımızla kucaklaşmamız
    - Fuara gidişimiz, Fuar alanına girerken simitten kumruları mideye indirişimiz
    - Lunaparkta çocuklar gibi eğlenmemiz. Çarpışan otolarda birkaç arkadaş hafif tramva geçirsede çok güzeldi.
    - Korku dolu gözlerin yuvalarından fırlarcasına bitsin diye sabrettiği o hızlı tren. Arkadaşları bu cesaretlerinden dolayı tebrik ediyorum.
    - Birkaç arkadaşında o deli gibi dönen cihaza binmeleri. Neydi adı hatırlamıyorum ama 360 derece döndü durdu. Bu arkadaşları sanırım tren pek kesmezdi. Bu arkadaşları 10 kat daha fazla tebrik ediyorum.
    - Kitap fuarı ve güzel standımız. Unutulmaz Çağatay’ın “erkek yokmu” dediği omuzlarımızda taşıdığımız, ailemizin güzel anılarını sergilediğimiz plazmamız.
    - Fuardan çıkıp Errrkek’lerin plazma taşıması ve İzmir saat kulesi, hükümet konağı ve Kordon gezimiz.
    - Yemeğe gidişimiz ve bazı tembel ve ehli keyif arkadaşların fayton muhabbetleri.
    - Güzel yemekleri mideye indirişimiz.
    - Otele dönüp dinlenmemiz, akşam kop kop için enerji toplayışımız.
    - Herkes enerji toplarken Aquarium abim yine uyumadı geceyede bomba gibiydi genç delikanlı.
    - Bu esnada SIRADAN arkadaşımız bir imdat sinyali bırakmış siteye ve teknolojinin nimetleri sayesinde ona koordinatlarımızı tarif etmemle aramıza katılışı.
    - Gece kop kop kopmaya giderken aracımızı bekleyişimiz ve 2 abinin karşı kaldırımdan gelip yanımızdan geçerken olçuma keskin bakışları dikkatlerden kaçmayışı.
    - SIRADAN arkadaşımızın o zehir gibi yol bilgisini kullanarak aracı beklemeye gerek kalmadan yola düşmemiz ve herkesten 30 dakika önce mekana gelişimiz.
    - Kop kop kop süperdi ve Barny Blue’nun işleticisine sonsuz teşekkür ediyorum. Hem nezih hemde süper bir mekanı yine Çağatay Yolda farkıyla bizlere sundu.
    - Ve otelimize dönüşümüz. Geri dönüş tabikide yürüyerek ve daha kısa sürdü JJJ herkes buna kanaat getirdi bence.
    - Odaya girmemle mülteci kampına adım atmışım hissine kapılmam. Kop kop kopmaya giderken odada 3 kişiyken dönüşte 5 kişi olmuşuz Click here to enlarge J Click here to enlarge
    - Sabah uyandık ve mükellef bir kahvaltı
    - Errrkeklerle plazmayı kaptığımız gibi Fuar alanına gidişimiz.
    - Fuarda güzel vakit geçirdik, gezdik, kitap aldık, imzalattık
    - Fuar kafeteryasında abilerimizin tatlılarla nispet yapmaları ve bizim hain planlarımızla o nispeti çok güzel bir şekilde bastırmamız ( kemalpaşa tatlısı )
    - Sylvesterrr3 ile 5 ytl muhabbetlerimiz. Kız sen ammada rüşvetçiymişsin. Herşeye para kesiyorsun JJJ
    - Geri dönüş hazırlıkları ve errrkeklerin plazmayı göz yaşlarıyla uğurlaması
    - Kumrucudaki kumru partimiz. Çağatay’ın kumru şovu ve Zafer’in kutu kola şovu
    - Yolda benzin istasyonundan çıkışımızda sportman’i unutuşumuz ve onun bizi unutuşu ile aracımıza koşturması.
    - İstasyondan 2 ytl’lik gazete yumağıyla ailemizin kültürel şovunun araçta bir kültür patlamasına yol açması.
    - Araçta kop kop kopmamız. Şarkılar, türküler ve daha neler neler.
    - Feribot kuyruğunda dışarının soğukluğu ve sahibi tarafından terkedilen güzel bir köpeğin Çağatay tarafından sevgiyle kucaklanışı.
    - Ve suratlarımızdaki tatlı tebessümle evlere dağılışımız.

Amma şey kalmış izmirden bende kalan. Peki size bir sorum olacak. Safranbolu’dan sizde kalanlar hâlâ duruyor mu? Hatırlıyor musunuz? Bende hâlâ taptaze durmakta.

Çağatay iyiki varsın, iyiki tanışmışım seni. Doğum günü hediyeni zamanında veremedim ama çok beğendini gözlerinde gördüm.

Çağatay ailesi iyiki varsınız, hepinizi sevgi ile kucaklıyorum.

hancı
    Misafir hancı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Click here to enlarge misia Nickli Üyeden Alıntı Click here to enlarge
    Mekanın yeri muhteşemdi!
    mekan müzikler ortam ve biz herşey süperdi..
    Öylesine kaliteli bir mekana ücretsiz giriş ayarlayan ve ilk içeceklerimizi ücretsiz almamızı sağlayan Çağatay ve Serpil'e ( bilmediğim gizli bir isim varsa ona da ) çooooooooook teşekkür ediyorum ayrıca bizlere gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı eksiksiz servislerinden dolayı BARNY BLUE 'ya da cok teşekkür etmek istiyorum benn... İzmirli arkadaşlar yada izmire yolu düşenler bizle birlikte orada olamayanlar mutlaka gidin görün eğleninn Click here to enlarge
    kemalpaşa tatlısını unutma

hancı
    Misafir hancı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

renkahenk uyurken yakalayamadın.Kız sonunda uyru gibi yapıp poz verdi.Gerçek budur herkese slm
    Konu Ninyo tarafından (24-04-2007 Saat 20:48 ) değiştirilmiştir. Sebep: çok büyük resim alıntısı

Saadet / Öğretmen Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Happy
    Teşekkür
    6
    22 Mesajına 43 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    201

eveeettt üveettttt dimedinmüüüü , kardeşünn demedüümü.

bebekkkkkkkk gibiyimmmmmmm...Click here to enlarge Click here to enlarge Click here to enlarge Click here to enlarge

canım elifcim harikasın yaaaa.......

Click here to enlarge Click here to enlarge Click here to enlarge Click here to enlarge Click here to enlarge Click here to enlarge