+ Konuyu Cevapla
Toplam 3 Sayfadan 1. Sayfa
1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 58 sonuçtan 1 ile 20 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: İzmir İmza Günümüz

Çağatay Şahin *Çağatay* nickli üye rep puanını kapatmıştır. *Çağatay* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    17,090
    1,572 Mesajına 18,208 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    200

Standart İzmir İmza Günümüz

Click here to enlarge
    Click here to enlarge
    Arkadaşlar iyiler her zaman kazanır kuralımız her zaman kendini gösteriyor ve göstermeye devam edecek!!!
    Beni İzmir'de desteklemek üzere, bu yolculuğa katılan arkadaşlarıma nasıl bir hediye verebilirim diye düşündüm.
    Ve İZMİR'in en bomba kop kop kop mekanı Barny Blue'ye ailemiz için ücretsiz giriş imkanı sağladık.
    Ve ilk içkilerinizde şirketten ücretsiz:) Mekan sahibimiz bizleri en iyi şekilde ağırlamak istediğini belirtti. Bu davranışları için onlara hepimiz adına teşekkür ediyorum..
    Click here to enlarge
    İşin daha da keyifli yanı, Alsancak limanındaki Körfez manzaralı bu harika mekanda,
    o gece İzmir'li mankenlerin doğumgünü varmış.
    Ne üzüldük, ne üzüldük.
    Kaderin işine bakın. Napalım katlanacağız artık:)
    Az sonra bu bomba mekanın fotoğraflarını buraya ekleyeceğiz gözünüz buralarda olsun!!!!
    Click here to enlarge
    KAÇIRANLAR PROGRAMDA İZLER ARTIK

Ersan / Öğrenci ersanbey bilinmeyene doğru yelken açıyor ersanbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    8 Mesajına 8 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    187

Yaw çok eğlenceliydi vallahi. Gelemeyenler çok şeyler kaçırdı. Gerçi ben de Barny'e gidemedim ama. Zaman meselesi işte...

Kubilay / Sistem Altyapı Uzmanı yolcu herkes onun adını bilir yolcu herkes onun adını bilir yolcu herkes onun adını bilir yolcu herkes onun adını bilir yolcu herkes onun adını bilir yolcu herkes onun adını bilir yolcu herkes onun adını bilir yolcu herkes onun adını bilir yolcu herkes onun adını bilir yolcu herkes onun adını bilir yolcu herkes onun adını bilir yolcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Happy
    Teşekkür
    2
    8 Mesajına 17 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    184

Günaydın diyelim bâri. Ancak ayılabildik :) :) parti muhteşemdi, yine koptuk. Resimleri bizde bekliyoruz 4 gözle ...

Saadet / Öğretmen Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Happy
    Teşekkür
    6
    22 Mesajına 43 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    202

harika bir kop kop partisiydi. ve bugünde çağatayımızın imza gününe gideceğiz. gece çok güzel eğlendik. gelemeyenler fotoğraflara bakınca üzülecek ama artık bir dahaki kop koppppa katılırlar ehü ehü...:) herşey için teşekkürler çağataycım. iyiki varsın............
    Click here to enlarge Click here to enlarge Click here to enlarge Click here to enlarge Click here to enlarge
    Click here to enlarge Click here to enlarge Click here to enlarge

Özel last minute yolun daha çok başında last minute - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

İzmir'e yakışır ve İzmir'i sallayan bi partiydi. hepimizde fecisallandık. nasıl bir kop kop tu ben anlamadım. kop kop bzim bu eğlenceden sonra hikaye kalır, başka bi isim bulmak lazım bu eğlenceye :) Başta Çağatay abi olmak üzere emeği geçen,o ortamı paylaşan,paylaşamayan herkese teşekkürler...

Serap / Jeofizik Mühendisi Serap çölde su gibi maşallah Serap çölde su gibi maşallah Serap çölde su gibi maşallah Serap çölde su gibi maşallah Serap çölde su gibi maşallah Serap çölde su gibi maşallah Serap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    16
    9 Mesajına 48 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    192

hosgeldiniz arkadaslar.:)

Belgün / Gıda Mühendisi peri çölde su gibi maşallah peri çölde su gibi maşallah peri çölde su gibi maşallah peri çölde su gibi maşallah peri çölde su gibi maşallah peri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Angelic
    Teşekkür
    0
    5 Mesajına 6 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    182

bol boll eğlenmişsiniz arkadaşlarrr ne güzellll hepiniz hoşgeldinizzzzzzzz İzmire gelemedik ama hep sizlerleydik:)resimler süper:)

Serpil / Gezi Koordinatörü Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    2,743
    750 Mesajına 12,401 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    200

Standart İzmir'den Bizde Kalanlar

Elif'le yanyana geldimmi gülmekten ölüyorum resmen , gülerken bütün sıkıntı ve dertlerimi unutuyorum Click here to enlarge

Bende ve muhabbetinin geçtiği herkeste ; eveeettt üveettttt dimedinmüüüü , kardeşünn demedüümü muhabbeti kaldı.
    Hemü de şişünennn Click here to enlarge

Elif'in aklına uyup lunaparkta o dehşet trene binmek Click here to enlarge

Remzi Bey'i uyandırmak için odasına gidildiğinde bize kapıyı açışı :icon_redface: ve sonra üst kata çıkışı

Ctesi meşhur öğle yemeğinin ardından Elifle birlikte herkesin gerisinde kalarak otele gitmeye çalışıp kaybolmamız ve sonra Çağatay'ın nerdesiniz diye arayışı üzerine Elifin çok biliyomuş gibi ;
    - Biz şuan Namık Kemal Lisesi'nin önündeyiz demesi Click here to enlarge

Sportsman'in zıplaması ve dikkatsiz oynayışı sonucu kolumu cırmalaması Click here to enlarge

Elifle kaybolduğumuzda hiç umursamadan birde üstüne üstlük kuaförlere girip kaça kadar açık olacaklarını sorduğumuzda kuaförün biri Elife hayırdır ne yapılacaktı deyince bizim Elifin sanki manken - fotomodel havasıyla çekimimiz varda saçımızı yaptırcaz işte deyişi çok süperdiii.

Gezinin dönüşünde dizimden sakatlanışım ve topal kalışım, topal topal feribotun üst katına çıkışım.

Sevgili Elbais-Göktuğ a dönüşte elif ve bana ısmarladığı dondurma için tşk. ediyoruz tekrar Click here to enlarge

Loti'cim sanada feribotta benim gibi bir topal kıza çay ısmarladığın için tşk. ediyomm Click here to enlarge
    Konu Serpil tarafından (24-04-2007 Saat 12:16 ) değiştirilmiştir.

Saadet / Öğretmen Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Happy
    Teşekkür
    6
    22 Mesajına 43 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    202

izmir'e giderken zafer'in otobüsün koridorunda yatışı. ve üzerine bıçak koymamız. (tüyler ürpertici. şakası bile korkunç :) )

sürekli bir şeyler yememiz. bir an patlıycaz diye korktum. tatlı komasına girecektik :)

hele birde petite ile yola çıkış maceramız.. bizi taksime bırakacak tanıdığımızın acemi şöför ile bizi alması, (ya böylemi araç kullanılır çok feciydi ama) ve güneş'le arka koltukta ecel terleri dökmemiz ve 'biz otobüsle gideriz zahmet olmasın' deyip arabadan inişimiz ve o saattede otobüs bulamayıp taksime taksi tutup gidişimiz. Click here to enlarge Click here to enlarge Click here to enlarge

Emre / Öğrenci emregalatasaray üstün bir duruşu var emregalatasaray üstün bir duruşu var emregalatasaray üstün bir duruşu var emregalatasaray üstün bir duruşu var emregalatasaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

çok güzel iki gün geçirdim çağatay abi ve arkadaşlarla.yeni arkadaşlarda tanıma fırsatını buldum.herşey çok güzeldi. emeği geçen herkese çok teşekürler...

Özel last minute yolun daha çok başında last minute - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

Vtorcu veliabimiz kordonda havalı tüfekle balon patlacak,
    tüfeği bir suikastçi edasıyla alıyor eline dayıyor omuzuna ve nişan alıyor ama birde duraksayıp
    - bu tüfeğin ayarı bozuk. diyor bir usta edasıyla :)
    tüfeğin sahibi
    - yok abi herşey normal. deyip yanına yaklaşıyor
    - abi sen sağ omuzuna dayayıp sağ gözünü kapatıp nişan almaya çalıyorsun ters gözü kapatmışsın
    diyor ve orda hepimiz kopuyoruzClick here to enlargeClick here to enlarge

Ruh Halim
    Happy
    Teşekkür
    6
    22 Mesajına 43 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    202

bu arada görmeyenlere duyurulur.
    rezil olmayayım diye 2 atış hakkı aldım balonlar için
    2 de iki patlattım ehü ehü.
    hedef atmada iyiyimdir ehü ehü....

Burak / Öğrenci buraq bilinmeyene doğru yelken açıyor buraq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

bnde ordaydm ama 1 tane fotoda varım hıhClick here to enlarge

Özel albay yolun daha çok başında albay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    1
    2 Mesajına 4 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    183

Süperdi ya.Başta Çağatay Abi olmak üzere herkese çok çok teşekkür ederim.
    18. Yaşımı barda sevdiklerimle :) ve mankenlerle eğlenerek kutlamak ne güzel.

Gökçe / Senarist-Mizah yazarı Misia herkes onun adını bilir Misia herkes onun adını bilir Misia herkes onun adını bilir Misia herkes onun adını bilir Misia herkes onun adını bilir Misia herkes onun adını bilir Misia herkes onun adını bilir Misia herkes onun adını bilir Misia herkes onun adını bilir Misia herkes onun adını bilir Misia herkes onun adını bilir Misia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    6
    2 Mesajına 9 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    193

Mekanın yeri muhteşemdi!
    mekan müzikler ortam ve biz herşey süperdi..
    Öylesine kaliteli bir mekana ücretsiz giriş ayarlayan ve ilk içeceklerimizi ücretsiz almamızı sağlayan Çağatay ve Serpil'e ( bilmediğim gizli bir isim varsa ona da ) çooooooooook teşekkür ediyorum ayrıca bizlere gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı eksiksiz servislerinden dolayı BARNY BLUE 'ya da cok teşekkür etmek istiyorum benn... İzmirli arkadaşlar yada izmire yolu düşenler bizle birlikte orada olamayanlar mutlaka gidin görün eğleninn Click here to enlarge

Ersan / Öğrenci ersanbey bilinmeyene doğru yelken açıyor ersanbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    8 Mesajına 8 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    187

Alpin abi ile korku tüneli maceralarımız :):) Cumartesi günkü yemek yediğimiz sırada (hani meşhur olan) kendilerini ayakta alkışladığım arkadaşların yürümek istememeleri üzerine yemeğe faytonla gelmeleri :) :) Barny'e gitmek için arabayı beklerken Olçum'un cazibesine kapılan iki İzmirlinin arkadaşımıza bakışları :):)

Teşekkür
    1
    2 Mesajına 4 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    183

Click here to enlarge adrenaline Nickli Üyeden Alıntı Click here to enlarge
    harbi ama manken falan görmedim ben Click here to enlarge
    Abi ben o gün mankenleri takipteydim :) resimlerini ekliyeyim görürsünüz.:):):)

Teşekkür
    1
    2 Mesajına 4 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    183

Click here to enlarge adrenaline Nickli Üyeden Alıntı Click here to enlarge
    bende diyorum nereye kayboluyor iki dakika da bir Click here to enlarge
    Elimde fotoğraf makinası onları gizliden takip ediyordum :)

Selis / Anne selis üstün bir duruşu var selis üstün bir duruşu var selis üstün bir duruşu var selis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    4,294,967,295
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    181

morciwert demiş ya '' 29 harf yetersiz kalır.Çin harfleri gerekli '' aynen öyle.

Görmek, konuşmak istediğim herkesle zaman geçirdim..
    İyi ki gelmişim çok hoş dakikalarım anlarım anılarım oldu.

Bu sanal ortamı yaşamlarımızın bir parçası haline getiren emeği geçen herkese teşekkür edirim..

Üzüldüğüm tek nokta fuardan çıkış zamanında nereye gidilmesi konusunda kararsız kalınması. En son Bornova diye konuşulup sonradan vaz geçilmesi. Sevdiğim arkadaşlarıma son kez hoşçakalın diyemedim.. Demiş kabul edin.. Sizi seviyorum ..

Ufuk Koldaş
    Misafir Ufuk Koldaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart her şey süperdiii.....

-herşey çok ama çooookk güzeldi..
    -yeni yeni arkadaşlarla tanışma fırsatı buldum ve bir kez daha bu ailede olduğum için guru duydum..
    - kop kop ta gerçketen uzun zamandır, bu kadar eğlendiğimi ve koptuğumu hatırlamıyorumm.. müthiş bir geceydi..
    -ve lunaparkıda unutmayalımClick here to enlarge oda müthiştti özelikle trene kesin binin gittiğinizde.. binmezseniz çok üzülürüsünüz vallaClick here to enlarge
    -kısacası kaçıranlar çok şey kaçırdı... artık fotolara bakar bakar üzülürüsünüzClick here to enlarge

ve özellikle bu organizasyonu yapan *çağatay*,elmaripossa, serpil...

çok çok teşekkür ediyorum herkesin emeklerine sağlık..... alkışlar herkeseClick here to enlarge

Click here to enlarge Click here to enlarge Click here to enlarge Click here to enlarge Click here to enlarge Click here to enlarge Click here to enlarge Click here to enlarge Click here to enlarge