+ Konuyu Cevapla
Toplam 5 Sayfadan 5. Sayfa
BirinciBirinci ... 3 4 5
Toplam 94 sonuçtan 81 ile 94 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Bursa Tüyap İmza Günü

Betül / Ofis Koordinatörü Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Blah
    Teşekkür
    5,623
    363 Mesajına 2,962 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    207

resimler eklenmeye devam ediyor ve ben neler kaçırdığıma daha çok hayıflanıyorum of ya offfff Click here to enlarge Click here to enlarge(

Burcu / Klinik Araştırma Uzmanı çokşeker bilinmeyene doğru yelken açıyor çokşeker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    171

selam umarım geç olmamıştır:)gerçekten herşey çok güzeldi.sabah 9 da balıkesirden koyulduk yollara.çağatay abinin yüzündeki o sıcak gülümsemeyi gördüğümüz an bu ilk imza gününde yanında olduğumuz için çok mutlu oldum ve yorgunluk falan kalmadı o anda.bursada ki üyelerle de olmak ayrı bi zevkti.ne anlatılabilir ki bu konuda!gerçekten o gün bir kez daha gurur duyduk çağatay şahin'le ve ailemizle.her zaman yanındayız abi.hep birlikte daha nice güzel günlere.yolun açık olsun.iyiler her zaman kazanır...

Hakan / Başka Bi Mod
    2007 Özel Ödülü & En Sevilen Üye 2.si 2008 En Sevilen Bay & En Komik Üye 2.si.
    Hakan afferin iyi işler yapıyor Hakan afferin iyi işler yapıyor Hakan afferin iyi işler yapıyor Hakan afferin iyi işler yapıyor Hakan afferin iyi işler yapıyor Hakan afferin iyi işler yapıyor Hakan afferin iyi işler yapıyor Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    2 Mesajına 8 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    196

Kafkafın selamı var :) arkadaşlar

Herşeyden önce Çağatay için çok özel olan bu günde oraya gelen ve emeği geçen herkese teşekkürler..

Yine çok keyifli bir otobüs yolculuğu .. klasik :)
    Yeni üye arkadaşlarla tanışmak ve onların da çok tatlı insanlar olması
    Bursadaki arkadaşların da güzel katılımı ve onlarla da tanışmamız
    Ankara'dan sabahın köründe gelen tehlikeli ikili :) tşk. ler alpin ve vtorcu

Maskotumuz tatlı Melis' le karşılaşmak ve onun tatlı çirkin :) arkadaşıyla tanışmamız :)
    Sahra'dan çirkin olmayı öğrenmek ve birlikte çirkinleşmek :)Çirkin olmak güzeldir Click here to enlarge :)
    Yoldaki denss , fasıllar , şiir dinletileri :) ve web fıkraları
    Webman' in parfümünün medyaya yansıması :) SNOB ... SNOBWEB :)
    Canım şalgamım :)
    Daha aklıma gelmeyen 2500 ekstra olay daha Click here to enlarge
    CAN Tur' a da teşekkürler .. daha nice birlikteliklere

Gelen herkese tekrar teşekkürler , koçum sana da nice mutlu yollar ve o yolların kitapları Click here to enlarge
    İnsan ne zaman anlatılabilmiş ki ... kısa kısa ..... kolay kolay ...........

Belgün / Gıda Mühendisi peri çölde su gibi maşallah peri çölde su gibi maşallah peri çölde su gibi maşallah peri çölde su gibi maşallah peri çölde su gibi maşallah peri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Angelic
    Teşekkür
    0
    5 Mesajına 6 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    182

çok ama çok güzelmişşş..malesef gelemedim ama bu ilk imza gününün süper geçtiğini gördüm duydum okuydum...Çağatay abi herşeyin en güzeline en iyisine layıksın sen...İstanbuldaki imza gününü sabırsızlıkla bekliyorum...

arzubuse
    Misafir arzubuse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

çok faideli bir buluşma olmuş, bir dahakine biz de geliriz inşallah .

Habil / Makine Müh. abel afferin iyi işler yapıyor abel afferin iyi işler yapıyor abel afferin iyi işler yapıyor abel afferin iyi işler yapıyor abel afferin iyi işler yapıyor abel afferin iyi işler yapıyor abel afferin iyi işler yapıyor abel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Bashful
    Teşekkür
    2
    Rep Puanı
    175

herkesi bekliyoruz bir dahaki sefere...

Çağatay Şahin *Çağatay* nickli üye rep puanını kapatmıştır. *Çağatay* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    17,090
    1,572 Mesajına 18,208 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    200

Click here to enlarge Sedef Nickli Üyeden Alıntı Click here to enlarge
    Click here to enlarge

Bence bu fotoğraf bizlerin hiç düşünmeden neden Bursa'ya gittiğimizi çook güzel anlatıyor.

Sedef'cim bu mesajına bakınca, Standta sizleri birarada görünce, nasıl tarifsiz bir duygu yaşadığımı bir kez daha anladım.. Ve dün bu mesajına bakarken ağlamaklı oldum.. Çok duygusal bir adam değilim, herşeye ağlamamaya alıştırdım kendimi ben. O yüzden dün bakıp kapattım bu mesajı. Ancak şimdi yazmak istedim ve gerçekten yine gözlerim doldu.. Ne mutlu bana, sizler gibi insanlar çıkardı allah karşıma..
    Önemli olan ne biliyor musunuz, karşılıksız, menfaatsiz birliktelikler, tıpkı bizim doya doya yaşadığımız tarifsiz bu duygu gibi...
    Hepinize çok seviyorummm....

Serap / Tekstil
    2007 En Güzel Üye 2008 En Süslü Üye & En Sevilen Bayan 2.si.
    Serap Yaşar herkes onun adını bilir Serap Yaşar herkes onun adını bilir Serap Yaşar herkes onun adını bilir Serap Yaşar herkes onun adını bilir Serap Yaşar herkes onun adını bilir Serap Yaşar herkes onun adını bilir Serap Yaşar herkes onun adını bilir Serap Yaşar herkes onun adını bilir Serap Yaşar herkes onun adını bilir Serap Yaşar herkes onun adını bilir Serap Yaşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    9
    3 Mesajına 19 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    200

Fotoğraflara bakınca şöyle bir iç geçirdim valla aranızda olmayı çok istemiştim elde olmayan sebepler çıkmasaydı gerçi aklım ve gönlüm sizinleydi genede ama herşeyin başı sağlık maalesef. Git gide büyüyen bir aile olduk bu çok güzel gerçektende Allah bozmasın...
    Çağatay'cım sen sonuna kadar hak ediyorsun bunları cnm. Click here to enlarge İyi ki varsın ve seninle birlikte böyle güzel insanlar iyi ki bir aradayızClick here to enlarge

Saadet / Öğretmen Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Happy
    Teşekkür
    6
    22 Mesajına 43 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    202

Click here to enlarge

Bence bu fotoğraf bizlerin hiç düşünmeden neden Bursa'ya gittiğimizi çook güzel anlatıyor.

Benimde amacım çağatay' ın o mutlu olduğu anı objektifime yansıtmaktı.
    Başarmışım buda beni mutlu etti. :)
    çağatay yolda ailesindeki saadet (mutluluk) :) olarak bende her zaman yanındayım çağataycım. Daima böyle mutlu olman dileğiyle...
    Konu sevdamevsimi tarafından (07-03-2007 Saat 13:51 ) değiştirilmiştir.

Özel selvi18 ünlü olmasına az kaldı selvi18 ünlü olmasına az kaldı selvi18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    1 Mesajına 2 kez Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    178

çağatay biz senin resmen yanındayız bunu sakın unutma

Yasemin / Muhasebe Yasemin Kurt üstün bir duruşu var Yasemin Kurt üstün bir duruşu var Yasemin Kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Cheeky
    Teşekkür
    0
    Rep Puanı
    170

Bende imza gününde yanınızdaydım. Okadar içten görünüyordunuzki aranıza katılmaya o zaman karar verdim. Çağatay abi çok iyi bir insansın.

Kemal / Tesis Müdürü Bay problem nickli üye rep puanını kapatmıştır. Bay problem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Cold
    Teşekkür
    144
    55 Mesajına 171 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    232

Yapılan her güzel şey gibi, imza günüde harika olduğu belli. Önemli olan karşılıklı değerleri bilmek ve onu göstermek. Çağatay bize olan değerini bir kitapla sizlerde ona olan değerinizi imza gününe katılmak ile göstermiş bulunmaktasınız.

Katılan herkese teşekkürler

Ufuk Koldaş
    Misafir Ufuk Koldaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

harika bir imza günü olmuş, keşke bende oralarda olsayadım; ama izmirde kesin olucamClick here to enlarge

çağatay abi her zaman arkanda ve yanında olucazClick here to enlarge

Özel maral üstün bir duruşu var maral üstün bir duruşu var maral üstün bir duruşu var maral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    169

Trabzon'a da bekleriz...