+ Konuyu Cevapla
Toplam 5 Sayfadan 4. Sayfa
BirinciBirinci ... 2 3 4 5 SonuncuSonuncu
Toplam 94 sonuçtan 61 ile 80 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Bursa Tüyap İmza Günü

Demet / Finans
    2007 En Güzel Üye 2.si 2008 En İyi Kullanıcı Adı
    renkahenk etrafına ışık saçıyor renkahenk etrafına ışık saçıyor renkahenk etrafına ışık saçıyor renkahenk etrafına ışık saçıyor renkahenk etrafına ışık saçıyor renkahenk etrafına ışık saçıyor renkahenk etrafına ışık saçıyor renkahenk etrafına ışık saçıyor renkahenk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    177

Evet geziden aklımda yer edinenleri (hiçbirini unutmadım ama!) bende biraz yazayım.
    Önce bu aileye dahil olmak süper herkes harikaydı sıcak kanlı,içten,samimi... Söylenecek çok şey var sizler için.
    Yol boyu espriler birbirini kovaladı durdu. Bursa sınırında Loti'nin pozunu unutamam (sanırım resme sansür geldi Click here to enlarge )
    Çay kahve servisinde yanmaktan kurtulanlar kek börek kovalayanlar..... Click here to enlarge
    Bana göre günün esprisi Sedef abladan geldi 'DEVE KUŞU KOVALASIN SENİ HAKAANN Click here to enlarge'
    Hakan abinin güzel şiirleri, Orhan abinin fikraları...(gobalak-gobalak Click here to enlarge)
    Binnurcuğumun anaç hali Adana-Urfa kola-ayran köfte-iskender.... Hepimizle tek tek ilgilendi sağolsun.
    Minik Sahramızın ve Berilimizin çirkincik halleri Click here to enlarge maskotumuz oldular resmen Click here to enlarge
    Webabi'nin maceradan maceraya koşan gezi anıları Click here to enlarge
    Kumtansei ' ne gelen gizemli mesaj Click here to enlarge 'KIZIM KALK ÇABUK YERDEN!' Click here to enlarge Click here to enlarge Click here to enlarge
    Hakan abi ile özdeşleşen şalgam suyu şişesi
    Kafkafı Click here to enlarge istila etmemiz :)
    Dönüşte ayvayı yemiş vapur beklememiz Click here to enlarge (anladınız siz onu Click here to enlarge)
    Ve giderkenki mahsun bakışlarımızın (yeni üye olarak) kelimelerimizin dönüşte şen kahkahalara dönüşmesi benim unutamadıklarım.
    Çağatayın bu özel gününde orada olmak çok keyifliydi bizlere bu imkanı sağlayan arkadaşlara teşekkürü borç bilirim ekip başlarımıza amirlerine ve memurlarına :) bizi bıkmadan saydıkları için...
    Ve bizlerin sağsağlim, güvenle ve konforlu! bir şekilde yolculuk etmesini sağlayan CAN turizme teşekkürler Click here to enlarge

VE VE VE unutuyorum aklıma yavaş yavaş geliyo Click here to enlarge

SARILMANDAN BELLİ KIRICANMI BELİMİ - İDRİİS
    ÇOK CANIM ACIDI ÇEKSENE ELİNİ - İDRİİS....

Süper bi şarkı oldu çok gülmüştüm Click here to enlarge
    Konu renkahenk tarafından (05-03-2007 Saat 17:22 ) değiştirilmiştir.

Selçuk / Ekonomist sedik nickli üye rep puanını kapatmıştır. sedik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    1 Mesajına 7 kez Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

*Rıhtımda bana mendil salladın" " benzemez kimse sana" ile "1-2-3-senden çok var" a uzanan bir şenlik :-)

* Sedef hnm sizinle yolculuk ömre bedel :-) iyiki varsınız ve iyiki aynı ailedeyiz.

*Tanıştığım yeni arkadaşlar iyiki bir aileyiz.

Veli / Reklamcı vtorcu üstün bir duruşu var vtorcu üstün bir duruşu var vtorcu üstün bir duruşu var vtorcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    4 Mesajına 10 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    174

Bursa 'da da yeni arkadaşlar tanıdım ve zaman çok eğlenceli, güzel geçti. Alpin'le(Alpinica) ile beraber hayatımızın en heyecan verici dürümlerini yedik(Bursa Kitap Fuarın'da olan arkadaşlar siz anladınız :) ). Önceden tanıştığımız arkadaşlarla ve yeni tanıştığımız arkadaşlarla orada olmaktan duyduğum memnuniyeti bir kere daha belirtmek istiyorum. Herşey çok güzeldi. O gün sabah çektiğimiz fotolarda herşey belli zaten. Ayrıca sabah 07:00 de çektiğimiz iki foto herşeyin güzel olacağını belli ediyordu sanırım :)
    Çağatay'a da ayrıca çok teşekkür ediyorum f5 olmadan Safranbolu'ya gelecekler arasında Alpin ve benim ismimizi görmek gururlandırdı, teşekkürler Çağatay...

Hidayet / Öğretmen hidayett bilinmeyene doğru yelken açıyor hidayett - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Chatty
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    170

ya web abi fıkraları zaten bambaşkaydı saolsun burda da paylaşmış Click here to enlargeClick here to enlarge dikiş makinesinden kurtar uehuhauhauh Click here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlarge

Özel
    2007 En Ciddi Üye 2. si
    Loti üstün bir duruşu var Loti üstün bir duruşu var Loti üstün bir duruşu var Loti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    188

Her zaman gezi , buluşma ve organizasyonlara katıldığımızda kenidimiz için giderdik , kendimizi ve geçen güzel anları anlatırdık .
    Burda gezi hakkında bişey anlatmaya gerek yok , çünkü hedefimiz ve gittiğimiz alanda destek olmamız gereken bir adam vardı . Click here to enlarge
    Açıkçası ben çok yorgundum , cuma gününden bu pazar dönüşüne kadar toplamda 7 saate bölünmüş bir uykuyla döndüm , Bursayada gelirken ÇAĞATAY ' a destek vermek ve yanında bulunmanın yanısırada farklı görevler üstlenmiştim , kafamda hep dikkat işareti vardı .
    Beni daha yeni tanıyan yeni üye olan arkadaşlar ve eski üye olmasına rağmen ilk defa karşılaşan arkadaşlara belki fazla ilgi gösteremedim , ilgilenemedim , belkii konuşamadık bile biçoğu ile , kusuruma bakmasınlar ki bir dahaki buluşmalarda acısını çıkarırız .
    Çünkü yukarıdada dediğim gibi Bursa ' ya kendimiz için değil , bizlerden destek bekleyen , yanında olmamızı isteyen bir adam için ordaydık , ÇAĞATAY ŞAHİN için ordaydık . Click here to enlarge
    Bu organizasyonda görevlendirilmiş arkadaşlara ve yardımlarını , desteğini esirgemeyen , ÇAĞATAY ' ıda bu özel , mutlu gününde yalnız bırakmayan arkadaşlara sonsuz TEŞEKKÜRLER ... Click here to enlarge Click here to enlarge

ÇAĞATAY yolun ve bahtın açık olsun , daha nice imza günlerini ve çıkaracak olduğun kitaplarını görmek dileği ile ... Click here to enlarge
    İLK KİTABIN ve İLK İMZA GÜNÜN HAYIRLI OLSUN . Click here to enlarge Click here to enlarge Click here to enlarge
    Konu Loti tarafından (05-03-2007 Saat 19:10 ) değiştirilmiştir.

Hoşgeldim üye siyahperi bilinmeyene doğru yelken açıyor siyahperi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

Ya aniden çıkan nöbetim dolayısıyla gelemedim. Ama sizlerle olmayı çok isterdim...Click here to enlarge(

Sedef / Ziraat Mühendisi Sedef çölde su gibi maşallah Sedef çölde su gibi maşallah Sedef çölde su gibi maşallah Sedef çölde su gibi maşallah Sedef çölde su gibi maşallah Sedef çölde su gibi maşallah Sedef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    7
    7 Mesajına 48 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    187

Smile Bursa Rüyası

Click here to enlarge

Bence bu fotoğraf bizlerin hiç düşünmeden neden Bursa'ya gittiğimizi çook güzel anlatıyor.

Bizler www.cagatayyolda.net sitesinde öncelikli olarak Çağatay Şahin'i sevdiğimiz,takdir ettiğimiz,önemsediğimiz,hayran olduğumuz ve yanında olduğumuzu göstermek için bulunuyoruz.

Yıllarca emek verdiği, kilometrelerce yol teptiği,bilgiler topladığı ve bunu ekran aracılığı ile bizlere taşığı programlarını 157 sayfaya sığdırmaya çalışarak başta onun için sonra biz sevenleri için çok önemli ve değerli olan bu ilk Çağatay Yolda kitabını yazdı.Ve bu zorlu süreç içinde de sitede,buluşmalarda hep yanımızdaydı.

Çağatay için çok önemli olan bu ilk imza gününde onun yanında olmak herşeyden önce bizler için bir borçtu sonra da zevkti.

Akis standı önünde beklerken Çağatay'ın koridorun başında belirmesiyle yükselen sesimiz, " Çağatay sen bizim herşeyimizsin !" sloganımız ve Çağatay'ın yüzündeki o mutlu ifadeyle bizlere koşarak gelmesi ve sarılması unutulacak gibi değil.

Özde herşey mükemmeldi.Yolcuğumuz ki arkadaşlar harika anlatmışlar, fuar ziyaretimiz ve birbirimizle şakalaşmalarımız hepsi ama hepsi harikaydı.

Gerçekten hepinizi ÇOOK SEVİYORUM.İyi ki varım,iyi ki varsınız.

Bu arada o kadar yolu gitmişken Çağatay'dan bir imza almalıydım ama daha önce kitabımı imzalamıştı.Ben de imzalaması için Çağatay'a bakın ne sundum Click here to enlarge

Click here to enlarge
    Konu Sedef tarafından (05-03-2007 Saat 19:21 ) değiştirilmiştir.

Orhan / Yönetici
    2010 En Yardımsever Üye 3.sü
    Orhan Avcu etrafına ışık saçıyor Orhan Avcu etrafına ışık saçıyor Orhan Avcu etrafına ışık saçıyor Orhan Avcu etrafına ışık saçıyor Orhan Avcu etrafına ışık saçıyor Orhan Avcu etrafına ışık saçıyor Orhan Avcu etrafına ışık saçıyor Orhan Avcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    7
    8 Mesajına 60 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    192

Standart Sesli Şiir

Otobüste seslendirdiğim Bak can şiirini dinlemek isterseniz.... İndirin ve Dinleyin :) İndirmek için Tıkla

Bak Can
    Sevgim Bastolunu çikolata değildir...
    Çikoltasını yiyip, bastonunu fırlatamazsın...
    Umutlarım , hayallerim..
    Bir nefeslik balon gibi canın isteyince , patlatamazsın
    Düşlerimi bir uçurtma misali,
    İsteyince, soğuk rüzgarlara kaldırmazsın..
    Bak can
    Kırarım oyuncaklarını
    Bir daha asla onaramazsın...........

Özel simla bilinmeyene doğru yelken açıyor simla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

mrb arkadaşlar gerçekten çok süper bir gündü ben ilk görüşmde bu kadar samimi olunabiliceğini hiç düşünmemiştem gerçekten çok güzeldiiiiiiiii allah tekrarını nasip etsin

Özel deli gece ünlü olmasına az kaldı deli gece ünlü olmasına az kaldı deli gece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    169

mükemmel bir günmüş bir daha ki sefere ailemizin yanında olmaktan mutluluk duyacağım(: izmir imza gününde görüşmek üzere şimdiden hepinizi heyecanla bekliyorumm

Alev / Güzellik Uzmanı
    2008 Bayanlar Go-kart 2.si
    amyy çölde su gibi maşallah amyy çölde su gibi maşallah amyy çölde su gibi maşallah amyy çölde su gibi maşallah amyy çölde su gibi maşallah amyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    Rep Puanı
    177

Ben biraz mesajı geç yazdım ama artık olsun, aslında pazar günü son aylarda geçirdiğin en harika bir pazar geçirdim.
    Çağataya ve arkadaşlara çok teşekkürederim bukadar güzel bir gün için
    Fasılımızı saymıyorum bile
    tek kelimeyle harikaydı
    Click here to enlarge Click here to enlarge Click here to enlarge Click here to enlarge Click here to enlarge Click here to enlarge

Özel çikonastar yolun daha çok başında çikonastar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

Hani güzel zamanların nasıl geçtiği anlaşılmaz ya, bi geldiniz sonra yok oldunuz sanki...Öylesine güzel ve hızlı gecen Bursa buluşmasında yeni bir üye olarak karşılaştığım sıcaklık o güzel insanların gözlerine yansımıştı adeta...Eskişehir'den Bursa'ya gelmeme, Bursa'da arkadaşlarımla fuara gelirken, bindiğimiz belediye otobüsünün güzargah değiştirdiğini öğrendikten sonra adını bilmediğimiz bir köye kadar gitmemize, bardaktan boşanırcasına yağan yağmurda çamurların içine bata çıka 3 vasıta değiştirerek anca saat 14:00 da aranıza dahil olmama rağmen inanın çok mutlu bir gün geçirdimClick here to enlarge ve her şeye değdi Çağatay ve ailesiyle birlikte olmak; o ruha dahil olmak...
    Bu aileye katılmamda bana önayak olduğu için Siadet'e teşekkürlerimi sunuyorum...
    Eğer bu güzel renk cümbüşüne bir ton da ben katabildiyesem ne mutlu bana...:)
    Ve Epcel'im...Canımdan bi parçasın sen..İyi ki geldin Bursa'ya, özlemimi; bi nebze giderdin sana olan susamışlığımı...Çok seviyorum seni...
    Başka başka, yepyeni buluşmalarda tekrar birlikte olmak dileğiyle...

Özel selvi18 ünlü olmasına az kaldı selvi18 ünlü olmasına az kaldı selvi18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    1 Mesajına 2 kez Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    178

sedef abla koyduğun resim çok güzelmiş çok teşekkürler

Murat / Tekstil muratx afferin iyi işler yapıyor muratx afferin iyi işler yapıyor muratx afferin iyi işler yapıyor muratx afferin iyi işler yapıyor muratx afferin iyi işler yapıyor muratx afferin iyi işler yapıyor muratx afferin iyi işler yapıyor muratx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Amused
    Teşekkür
    1
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

ben dün akşam pek bişey yazamadım malum tatlı bir yorgunluk vardı
    şimdi yazayım bir kaç kelime ...
    Dün çağatay abiye destek için çıktık yola yolda gayet keyifli sohbetler geçti neşemiz süperdi dün benim içinde biraz süprizler le geçti aynı semte oturduğum halde hiç karşılaşmadığım iki arkadaşla tanıştım çok şaşırdım açıkca tabiki onlarda şaşırdı ..tanışmamız iyide oldu çok hoş insanlar ..
    gelelim tekrar gezimize fuara geldik yağmur vardı kim demiş türkler kitap sevmez aksine çok kalbalık bir ortam vardı ..
    biz yerimizi aldık çağatayı bekliyorduk uzaktanda göründü çağatay çok mutlu oldu bizi görünce bursadan arkadaşlar gelmişler bence güzel bir destek oldu ..
    yine güzel bir hafta sonu geçirdim ben kendimce gelen arkadaşlar hepinize teşekürler
    çağatay abi desteğimiz hep sürecek bilesin

Şenay / Bankacı trinityy çölde su gibi maşallah trinityy çölde su gibi maşallah trinityy çölde su gibi maşallah trinityy çölde su gibi maşallah trinityy çölde su gibi maşallah trinityy çölde su gibi maşallah trinityy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    182

Hani en zor,en stresli zamanlarımızda istediğimiz tek şey sadece tanıdık bir yüzdür ve sadece o bizi gülümsetebilir ya... işte Çağatay'ın akis standında bizi farkettiğinde suratındaki ifadede aynı böyleydi.Çağatay için ordaydık ve onun ilk imza günüydü eminim ki nasıl davranacağını bilmiyordu ama bizi görmek onu öyle rahatlatmıştı ki o anı görmenizi isterdim o sıcacık gülümsemesi tüm suratına yayılmıştı Click here to enlarge Biz senin hep yanında olacağız hani derler ya iyi günde kötü günde iyiler hep kazanır sen buna güzel örneksin hep seninleyiz bunu biliyorsun zaten...

Mine / Tercüman - İsviçre Mine görkemli bir geleceği var Mine görkemli bir geleceği var Mine görkemli bir geleceği var Mine görkemli bir geleceği var Mine görkemli bir geleceği var Mine görkemli bir geleceği var Mine görkemli bir geleceği var Mine görkemli bir geleceği var Mine görkemli bir geleceği var Mine görkemli bir geleceği var Mine görkemli bir geleceği var Mine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    2
    25 Mesajına 59 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    193

Resimler çok güzel ve çok doğal resimler :)
    Çağatay abi ilk imza günün hayırlı uğurlu olsun ve başarıların devamını dilerim :)

Gülden / pazarlama-satış temsilcisi Gülden çölde su gibi maşallah Gülden çölde su gibi maşallah Gülden çölde su gibi maşallah Gülden çölde su gibi maşallah Gülden çölde su gibi maşallah Gülden çölde su gibi maşallah Gülden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    1 Mesajına 2 kez Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    175

Resimler çok güzeller ilk imza günümüz hayırlı uğurlu olsun Çağatay abinin mutluğu yüzüne vurmuş daha nice başarılara imza atman dileğiyle Çağatay abi:)

Emekli Yönetici Emekli Yönetici bilinmeyene doğru yelken açıyor Emekli Yönetici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    4 Mesajına 15 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    196

Sevgili Çağatay Şahin'in ilk kitabının ilk fuar deneyiminde birbirine kenetlenmiş muhteşem bir aileyle fuara katılmış olmak harika bir duygu ..

Kitap fuarlarında böylesine renkli, cıvıl cıvıl , sevgı , hayat dolu ve gönül dolu imza günlerine tanık olmak mumkun degıl .. Her şey o kadar güzeldi ki katılan aile bireylerının gözleri ışıl ışıl parlarken yüzler yalnızca gülmüyor bulunduğumuz yerde kahkahalar yükseliyordu ..

Bursa Tuyap Fuarı görmediği belki bir daha göremeyecegi bir imza gününe şahit olduClick here to enlarge ..
    1 daha görebilmesi için Çağatay Şahin'İn orada tekrar bir imza gününe gitmesi gerekClick here to enlarge :)

:)Yolun açık olsun Çağatay :)
    Nice nice kitaplara :)
    Nice Nice imza günlerine
    Click here to enlarge Birlik ve Beraberlik içinde Hep Birlikte Click here to enlarge

Serap / Jeofizik Mühendisi Serap çölde su gibi maşallah Serap çölde su gibi maşallah Serap çölde su gibi maşallah Serap çölde su gibi maşallah Serap çölde su gibi maşallah Serap çölde su gibi maşallah Serap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    16
    9 Mesajına 48 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    192

Click here to enlarge trinityy Nickli Üyeden Alıntı Click here to enlarge
    Hani en zor,en stresli zamanlarımızda istediğimiz tek şey sadece tanıdık bir yüzdür ve sadece o bizi gülümsetebilir ya... işte Çağatay'ın akis standında bizi farkettiğinde suratındaki ifadede aynı böyleydi.Çağatay için ordaydık ve onun ilk imza günüydü eminim ki nasıl davranacağını bilmiyordu ama bizi görmek onu öyle rahatlatmıştı ki o anı görmenizi isterdim o sıcacık gülümsemesi tüm suratına yayılmıştı Click here to enlarge Biz senin hep yanında olacağız hani derler ya iyi günde kötü günde iyiler hep kazanır sen buna güzel örneksin hep seninleyiz bunu biliyorsun zaten...
    Oyle guzel yazmissin ki trinity, o an cekilen fotograflara baktigimda kendimi orada hissettim sanki. Ama canli canli yaninizda olmayi cok isterdim. Umarim sonraki imza gunlerinde birlikte oluruz. Kiskandim yaaa ehüü eühüüü

Özel Ulaş bilinmeyene doğru yelken açıyor Ulaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    186

orada olmak
    o ailenin iiçinde bulunmak başlı başına bir güzellik
    ilk imza günün hayırlı olsun abicim