+ Konuyu Cevapla
Toplam 4 Sayfadan 3. Sayfa
BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 72 sonuçtan 41 ile 60 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Uğur Dündar'dan Önemli Açıklama! (ARŞİV)

Nurgül / Öğretmen euridike yolun daha çok başında euridike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    1 Mesajına 2 kez Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    190

Güzel bir haber olmuş cidden Uğur Dündar'a yakışır ve duygularını açıkca ifade ettiği bir haber olmuşClick here to enlarge Elinize sağlık..

Özel gamzee bilinmeyene doğru yelken açıyor gamzee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

Çağatay sen bizim herşeyimizsin..!

Özel cervezas bilinmeyene doğru yelken açıyor cervezas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

Click here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlarge Çağatay Şahin Click here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlarge
    Click here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlarge Büyüksün Click here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlarge

Burak / Satış Müdür Yrd. Burak Elma ünlü olmasına az kaldı Burak Elma ünlü olmasına az kaldı Burak Elma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    Rep Puanı
    189

Olay Budur NOKTA

Özel secel bilinmeyene doğru yelken açıyor secel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

dogru soze ne denir, tebrikler cagatay

melody
    Misafir melody - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Click here to enlarge Onur verici bi durum , Çağatay abi tebrik ediyorum böyle büyük işleri, saygın ve işinin ehli olan bi insanla, Uğur Dündar'la başardığın için ....

İdris / Site Emekli Yöneticisi
    2007 En Komik Üye 2.si
    Idris herkes onun adını bilir Idris herkes onun adını bilir Idris herkes onun adını bilir Idris herkes onun adını bilir Idris herkes onun adını bilir Idris herkes onun adını bilir Idris herkes onun adını bilir Idris herkes onun adını bilir Idris herkes onun adını bilir Idris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    In Love
    Teşekkür
    8
    1 Mesajına 17 kez Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    196

Yapılan her iyi işin bir gün birileri tarafından görüleceğinden eminim. Er ya da geç. Çağatay Abi bunu çoktan haketti.

O'nun dediği gibi: "İyiler her zaman kazanır."

Özel simarik bilinmeyene doğru yelken açıyor simarik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    179

yeni yılda siteye girdiğimde okuduğum ilk haber buydu bu yeni yılda aldığım en iyi ve en güzel haber tebrik ederim çağatay abi
    Konu simarik tarafından (22-02-2007 Saat 11:23 ) değiştirilmiştir.

Hira
    Misafir Hira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Okurken çok gururlandım çokda mutlu oldum...
    O büyük ustanın Uğur Dündar'ın bu güzel yazısı bizim o koca yürekli, çalışkan, adamımıza Çağatayımıza o kadar çok yakıştıki...
    Çok güzel bir haber burdan o büyük ustaya bir kez daha teşekkür ediyoruz...

Özel Ulaş bilinmeyene doğru yelken açıyor Ulaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    186

iki süper insanın buluması
    dün ben programı seyrederken hakketen UĞUR DÜNDAR'ın nasıl gözyaşlarına hakim olamadığını gördüm
    demek ki ÇAĞATAY ŞAHİN o kadar vefalı ki UĞUR DÜNDAR'ı bile gözyaşartacak kadar sevindirmiş
    şunu sölüyom o anda kendime iyi ki bende bu ailenin bir üyesiyim ve iyi ki güzel şeyleri ÇAĞATAYYOLDA ailesi ile birlikte yaşıyorum

Hatice / Öğrenci hati üstün bir duruşu var hati üstün bir duruşu var hati üstün bir duruşu var hati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Cool
    Teşekkür
    0
    2 Mesajına 3 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    192

Çok gurur verici birşey süphesiz.Bunları gordukce biz de seninle gurur duyuyoruz çağatay abi :) Yola devam :)

Özel istanblue bilinmeyene doğru yelken açıyor istanblue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

bence olayda son nokta budur. gercekten tebrık edıyorum. cok erdemli ve vefalı bır davranıs.

Uğur / İşletme Mezunu
    2008, 2009 En Mızmız Üye, 2010 En Mızmız Üye 2.si
    piramit01 görkemli bir geleceği var piramit01 görkemli bir geleceği var piramit01 görkemli bir geleceği var piramit01 görkemli bir geleceği var piramit01 görkemli bir geleceği var piramit01 görkemli bir geleceği var piramit01 görkemli bir geleceği var piramit01 görkemli bir geleceği var piramit01 görkemli bir geleceği var piramit01 görkemli bir geleceği var piramit01 görkemli bir geleceği var piramit01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    In Love
    Teşekkür
    1
    6 Mesajına 6 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    205

azim, çalışma, güven ve başarı tebrikler çağataycımmm..

Ziraat Mühendisi / Ankara Alpin Zaralıoğlu üstün bir duruşu var Alpin Zaralıoğlu üstün bir duruşu var Alpin Zaralıoğlu üstün bir duruşu var Alpin Zaralıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Lonely
    Teşekkür
    0
    3 Mesajına 3 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    188

Uğur Dündar abimizin vefalı dostuna süprizi.. Çağatayım senin doğru yolda olduğunun en güzel örneği işte..İnsan duygulanıyor doğal olarak..Başarıların en güzeli seninle olsun...İyiler kazanacak sen herzaman kazanmaya devam edeceksin...

naraquedad
    Misafir naraquedad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İnsanın belkide hayat çizgisine yön verip onu bambaşka bir geleceğe sürükleyen, hayatında bu denli yeri doldurulmaz öneme sahip birinden böyle bir jest alması inanılmaz bir mutluluk olsa gerek...

Onur / Öğrenci cyrano çölde su gibi maşallah cyrano çölde su gibi maşallah cyrano çölde su gibi maşallah cyrano çölde su gibi maşallah cyrano çölde su gibi maşallah cyrano çölde su gibi maşallah cyrano - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    4 Mesajına 6 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    197

iki insanda kendileriyle ne kadar gurur duysa azdır uğur dündar bu kadar basarılı seviyeli ve işini iyi yapan birinin önünü actıği ıcın cagatay abi de bu desteği sonuna kadar en ıyı sekılde kullanıp kendine duyulan güveni boşa cıkarmadıgı için

Londra Mehmet bilinmeyene doğru yelken açıyor Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

budur abi

Özel pacodehakan bilinmeyene doğru yelken açıyor pacodehakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    179

Yolculukların büyük üstadını yürekten tebrik ediyorum ... Çağatay abi yüreklerimizde geziyorsun bunu bil Click here to enlarge

Saadet / Öğretmen Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet herkes onun adını bilir Saadet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Happy
    Teşekkür
    6
    22 Mesajına 43 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    202

okulu bitirdim üniversiteye gittim. ve mezun oldum. resim öğretmeni olmuştum. tayinim ilk-orta-liseyi bitirdiğim ilçeye çıkmıştı. orada bir okula atandım. ama okuldaki resim öğretmeni benim resim öğretmenimdi ve onu başka okula aldılar. gittim özür diledim. benim yüzümden başka okula gittiniz diye. ama öğretmenim ağlayarak bana dediki 'benim öğrencim büyümüşde öğretmen olmuş, neden üzüleyim tam aksine mutlu oldum' bu duyguyu anlıyorum sanki. iş ne olursa olsun. başarıya ulaşmanız için size yön veren insanlar vardır. onlara minnettarız.....

Uğur Dündar'ın çağatay'ın başarısında çok büyük rolü var...
    kitabını uğur dündar'a ithaf etmesi çok güzel....
    Konu Saadet tarafından (08-05-2007 Saat 21:33 ) değiştirilmiştir.

Mehmet / Prova Mankeni
    2010 En Süslü Üye 2.si
    Güven herkes onun adını bilir Güven herkes onun adını bilir Güven herkes onun adını bilir Güven herkes onun adını bilir Güven herkes onun adını bilir Güven herkes onun adını bilir Güven herkes onun adını bilir Güven herkes onun adını bilir Güven herkes onun adını bilir Güven herkes onun adını bilir Güven herkes onun adını bilir Güven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Angelic
    Teşekkür
    196
    50 Mesajına 409 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    185

Büyük Usta çok güzel konuşmuş. Duruşundaki edayı kalbindeki sevecenliği ve o eşsiz bilgi birikimiyle yazdığı bu kelimeler gerçekten çok önemli. Öğretmenin öğrencisine, öğrencisinin öğretmenine gösterdiği büyük vefayı örnekleyerek görmek insanı mutluluk ve duygu sarmalına sokmakta. Tebrikler Çağatay Ağabey, başarıların hiç bitmeyecek, sen de ustasın çünkü. Büyük Usta Uğur Ağabey'e gönülden sonsuz teşekkürler. Melekler görüyorumClick here to enlarge

Bu Konu İçin Etiketler