+ Konuyu Cevapla
Toplam 4 Sayfadan 4. Sayfa
BirinciBirinci ... 2 3 4
Toplam 72 sonuçtan 61 ile 72 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Uğur Dündar'dan Önemli Açıklama! (ARŞİV)

Mine / Tercüman - İsviçre Mine görkemli bir geleceği var Mine görkemli bir geleceği var Mine görkemli bir geleceği var Mine görkemli bir geleceği var Mine görkemli bir geleceği var Mine görkemli bir geleceği var Mine görkemli bir geleceği var Mine görkemli bir geleceği var Mine görkemli bir geleceği var Mine görkemli bir geleceği var Mine görkemli bir geleceği var Mine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    2
    25 Mesajına 59 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    192

Okurken insanın tüyleri diken diken oluyor...Çağatay abinin göstermiş olduğu gayret ve başarıda büyük pay sahibi olan, büyük usta saygıdeğer insan sayın Uğur Dündar'a sonsuz teşekkürlerimizi sunarız...Uğur Dündar bize bir Çağatay Şahin kazandırdı...Çağatay abinin göstermiş olduğu gayret ve başarıda gurur verici..
    İyiler her zaman kazanır = Çağatay Şahin...sen bunu hakketin Çağatay abi ve bundan sonrada başarıların devamını dileriz...
    Click here to enlarge Click here to enlarge Click here to enlarge

cicisporcu
    Misafir cicisporcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Doğru zamanda doğru insanın yanında yürümenin gururunu duymaya devam ediyoruz:)

Özel crayzibeybi bilinmeyene doğru yelken açıyor crayzibeybi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    185

süper bişey ya süper kelimeye dökmek imkansız bi duygu bu :)

Huriye / Mali Müşavir huris herkes onun adını bilir huris herkes onun adını bilir huris herkes onun adını bilir huris herkes onun adını bilir huris herkes onun adını bilir huris herkes onun adını bilir huris herkes onun adını bilir huris herkes onun adını bilir huris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Happy
    Teşekkür
    0
    4 Mesajına 18 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    173

merhaba Çağatay bey;
    okuduklarım inanılmaz güzel şeyler kimin söylediğini şuan hatırlamıyorum ama ''Nereye gideceğini bilen insanların önünden dünya kenara çekilirmiş'' Siz nereye gideceğinizi biliyosunuz yolunuz açık olsun....

Sevgilerimle;

Huriye

Özel selvi18 ünlü olmasına az kaldı selvi18 ünlü olmasına az kaldı selvi18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    1 Mesajına 2 kez Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    176

çağatay abi bu büyük bir başarı inşallah sen daha da büyük başarılara imza atıcaksın seni canı yürekten kutluyorum abiciğimClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlarge

Belgün / Gıda Mühendisi peri çölde su gibi maşallah peri çölde su gibi maşallah peri çölde su gibi maşallah peri çölde su gibi maşallah peri çölde su gibi maşallah peri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Angelic
    Teşekkür
    0
    5 Mesajına 6 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    181

Sevgi

Saygı

Emek

Özgüven

Çalışmak

Çabalamak

Başarı

Ve

Başarının arkasından Gelen Kalite...

İşte bunların Hepsi Çağatay ABİDE...

Saygıdeğer Uğur DÜNDAR İyi ki keşfetmiş Çağatay ŞAHİN'i İlk önce Türkiye hatta ve hatta dünya yollarına kazandırdı Abimizi ve BİZLERE...

Söylemek istediğim o kadar çok şey var ki ama kelimelere cümlelere nasıl sığdırılabilinir bilemiyorum...Yazıyı okuduğumda tüylerim diken diken oldu...Çağatay Şahin ne kadar örnek biri ve ne kadar başarılı mütevazi çalışkan yardımsever biri yine ve her zaman görüyoruz...Ve nerelerden nasıl geldiğini ne şekilde bu yolları tırmandığını ve buralara kadar geldiğini ve daha bir çok adımının ve yaşadıklarının farkında olan ve asla unutmamış vefalı biri... Sayın Uğur DÜNDAR SENİ BİZLERE VE BU KADAR İNSANA KAZANDIRDI VE Sende bizlere saymakla bitiremeyeeğimiz bir çok şey kazandırdın.. Herşeyden ÖNCE Belki de kolay kolay ve başka hiçbir yerde bulunamayacak bu güzel ve kaliteli aileyi... Dürüstlüğün saygının sevginin ve Kalitenin asla bitmediğini her zaman herkese göstermeye devam ediyorsun... Sen Sayın Uğur DÜNDAR'ı örnek aldın bizler de seni örnek alıyoruz abi.. Yaptıkların tartışılamaz derecede çok başarılı ve güzel iyi işler... Senden öğreneceğimiz daha çok şey var.. ve seninle paylaşacağımız....

Senin de Her zaman Dediğin Gibi==>>İYİLER HER ZAMAN KAZANIR...

BAŞARILARININ İDEALLERİNİN EMEKLERİNİN DEVAMINI DİLİYORUM CAN-I GÖNÜLDEN VE KUTLUYORUM BİR KEZ DAHA...Click here to enlarge Click here to enlarge Click here to enlarge

Selis / Anne selis üstün bir duruşu var selis üstün bir duruşu var selis üstün bir duruşu var selis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    4,294,967,295
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    180

Başarının arkasındaki uykusuz gözler, emeğin karşılığını alınca ışıldar..
    O ışıkta yolumuzu bulmak için her zaman yanındayız ... Tek yapacağımız takdir edip alkışlamaktır...
    Tebrikler
    Click here to enlarge

Veli / Reklamcı vtorcu üstün bir duruşu var vtorcu üstün bir duruşu var vtorcu üstün bir duruşu var vtorcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    4 Mesajına 10 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    173

Çağatay, Uğur Dündar ekolünün yanında pişmiş bir haberci olman elbetteki çok artı sağlamıştır. Ancak vefalı olup ustandan böylesi güzel övgülere mazhar olabilmek çok daha önemli. Tebrik ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

Hoşgeldim üye hakanerkan bilinmeyene doğru yelken açıyor hakanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

Uğur dündar gibi bir hocadan yetişmek ayrıca bir o kadarda sorumluluk yükler insana.Aranızda çok yeniyim hem Çağatayı hem sizi tanımaya çalışıyorum ama gördüğüm şudurki ; Çağatay Uğur dündardan yetişmiş olmanın enginliğini içinde hazmedebilmiş ve o yüzden sevilen insan.Kutlarım Çağatay sizi.Keşke Mühendis değilde Haberci olsaydım Uğur dündar üstadın rahlesinden yetişseydim,yada Çağatayın...

Hoşgeldim üye erasmuss bilinmeyene doğru yelken açıyor erasmuss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

umarı bu tür haberleri hep okuruz...başarılarının devamını dileğiyle.....

Özel agülden ünlü olmasına az kaldı agülden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    1 Mesajına 2 kez Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    145

abi senin adına çok sevindim ama benim ugur dündara sormak istediğim çok önemli bi soru var umarım birgün bu soruyu sorma fırasatını bulabilirim

Gülşah / Öğrenci süpürgesiz cadı çölde su gibi maşallah süpürgesiz cadı çölde su gibi maşallah süpürgesiz cadı çölde su gibi maşallah süpürgesiz cadı çölde su gibi maşallah süpürgesiz cadı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    In Love
    Teşekkür
    1
    3 Mesajına 8 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    142

Emeğinin karşılığını zaman içerisinde almışsın Çağatay abi sabretmişsin ve kazanmışsın.Kazandığın sadece kariyer anlamıyla sınırlı değil arkadaşlıklar dostluklar ve En baştada Sn. Uğur Dündar !... Gerçekten yazıyı okurken çok duygulandım.Kimi insanlar bir yerlere geldikten sonra arkasındakileri ya da kendisini yükseğe çıkartan kişileri rahatlıkla unutan yapıya sahiptirler ama sen asla öyle olmamışsın işte en güzeli de bu.Hayatın boyunca başarılarının devamını dilerim. O güzel programlarını ,gülen yüzünü ,neşeni ,insanlığını, alcakgönüllülüğünü , bizlerden esirgememen dileğiyle :)

Bu Konu İçin Etiketler