+ Konuyu Cevapla
Toplam 6 Sayfadan 6. Sayfa
BirinciBirinci ... 4 5 6
Toplam 104 sonuçtan 101 ile 104 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Uğur Dündar'a Kitabımızı Takdim Ettik. (ARŞİV)

Şenay / Bankacı trinityy çölde su gibi maşallah trinityy çölde su gibi maşallah trinityy çölde su gibi maşallah trinityy çölde su gibi maşallah trinityy çölde su gibi maşallah trinityy çölde su gibi maşallah trinityy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    181

Harika bir haber bu Uğur Dündar'la buluşmak!! iyi ki Ağva programınızdan sonra üye olmaya karar vermişim o sıcak arkadaşlık ortamıydı beni cezbeden ve haksız çıkmadığıma sevindim...Harika dostlarım var hoş sohbetler edebildiğim,canım sıkılınca derdimi anlatabildiğim ve siteye girmeyince merak edildiğim acaba kötü bişeymi var diye.. Siteden öte bir aileyiz diye boşuna söylemiyoruz özellikle Çağatay sana sonsuz teşekkürler pozitif enerjin ve güler yüzün için bu kadar insanı bir araya getirmek kolay birşey değil...Enerjin hiç bitmesin biz hep arkanda olucaz bu arada listede adımı görmek beni çok çok mutlu ettiClick here to enlarge bu Uğur Dündar'la buluşmak olunca x2 oldu ...

İdris / Site Emekli Yöneticisi
    2007 En Komik Üye 2.si
    Idris herkes onun adını bilir Idris herkes onun adını bilir Idris herkes onun adını bilir Idris herkes onun adını bilir Idris herkes onun adını bilir Idris herkes onun adını bilir Idris herkes onun adını bilir Idris herkes onun adını bilir Idris herkes onun adını bilir Idris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    In Love
    Teşekkür
    8
    1 Mesajına 17 kez Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    195

Uğur Dündarla olan programı ilk kez bugün izleme fırsatı bulabildim. Ve sanırım programın tamamı değildi çünkü 2006'dan seçmeler içerisinde izledim.
    İyi ki Çağatay Abi Uğur Dündarla tanışmış, iyi ki ben Çağatay Abi'yi tanımışım, iyi ki hepinizi tanımışım. Birisi gelip Çağatay Yolda hayatını değiştirecek deseydi güler geçersim sanırım. Ama şimdi hayatıma yön veren en büyük şey bu site oldu. Tatillerimi ona göre ayarlıyorum, haftasonlarımda buraya göre bişeyler yapıyorum. İyi ki burdayım.. Ve çok mutluyum..

Tuttum burayı üye meloş13 bilinmeyene doğru yelken açıyor meloş13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    176

çok güzle bir çalışma.teşekkür ederiz

Sinem
    Misafir Sinem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

muhteşem bir buluşma çok güzel yaa
    iyi ki uğur dündar çağatay abiye güvenmiş ve onun yolunu açmış yoksa biz böyle bir ortamda buluşamayacaktık ve çağatay abiyi de muhtemelen pek azımız tanımıyor olacaktı teşekkürler uğur dündar :)