+ Konuyu Cevapla
Toplam 6 Sayfadan 2. Sayfa
BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 104 sonuçtan 21 ile 40 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Uğur Dündar'a Kitabımızı Takdim Ettik. (ARŞİV)

fujya
    Misafir fujya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Uğur Dündar'ın gazeteci kimliğini ve başarısını gözardı etmek imkansız.. Şüphesiz ki üstünlüğü tartışılmaz... Uğur Dündar'ın olduğu bir kareye BİZİM ÇAĞATAY da katılınca tadına doyum olmamış.. Çağatay'ın yüreği ve kıvrak zekası ile Uğur Dündar'ın duruşu..
    GERÇEKTEN ENFES... YÜREĞİNİZE SAĞLIK.. KUTLUYORUMMM

Özel madame butterfly bilinmeyene doğru yelken açıyor madame butterfly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

Bu ülkede birşeylerin iyi yapılabileceğini hepimize gösteren, değerli şahsiyettir Uğur Dündar...
    İyi ki Çağatay'ı keşfetmiş ve ona el vermiş.
    Uğur Dündar'ın ona yakışan öğrencisi Çağatay, umarım yolun hep açık olur. Umarım nice başarıları karşılamaya devam edersin, uzun bir ömürle.

Viyana coskun bilinmeyene doğru yelken açıyor coskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Amused
    Teşekkür
    0
    3 Mesajına 13 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    185

Bir elin nesi var iki elin sesi var,,, kii bu kadar ses getirdiler,,,

Nurgül / Öğretmen euridike yolun daha çok başında euridike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    1 Mesajına 2 kez Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    188

Uğur DündarClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlarge bu ya onu anlatmaya kelimeler yetmez hele onun yanında yetişmiş onun ağzından Çağatay için böyle sözler duymak eminim çok etkileyicidir. Her kula nasip olmaz yaniClick here to enlargedeğerini kıymetini bil çağatay bak biz daha fazla biliyoruz.Click here to enlargeeline emeğine sağlık tekrar :alkış::alkış:
    Bu arada Uğur Abi hayatımızda görmesekte :) Daha geçenlerde dersahanemizde konusu geçti Efsunlu Hoca Programı:)Artık sokmuyo akrep Uğur'u dedi hocamız:) Ben çok şaşırdım nasıl oluyor bu olay diye. Uzun uzun konuştuk o programı. Anlayacağınız "O" öyle büyük bir programcı ve tecrübe sahibi ki heryerde herzaman aklımızda dilimizdeClick here to enlarge Allah ona da uzun ömürler nasip etsin. Bunu içten olarak diliyorumClick here to enlarge
    Konu euridike tarafından (18-12-2006 Saat 21:42 ) değiştirilmiştir.

Hira
    Misafir Hira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Uğur Dündar için söylenecek pek bir şey yok yaptığı kaliteli işler zaten ortada..
    Ama Çağatay'a güvendiği için ve kendisini bizlere kazandırdığı için ben binlerce kez teşekkür ediyorum...
    İki büyük insan yanyana gelince zaten ortaya çıkan görüntü ortada..
    Sizleri seviyoruz...

Seda / MBA Öğrencisi Seda çölde su gibi maşallah Seda çölde su gibi maşallah Seda çölde su gibi maşallah Seda çölde su gibi maşallah Seda çölde su gibi maşallah Seda çölde su gibi maşallah Seda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    2 Mesajına 2 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    195

Uğur Dündar gerçekten mesleğini en iyi şekilde icra eden, başarılı bir gazeteci...
    Yaptığı işlerin kalitesi zaten herkes tarafından görülüyor...

Çağatay Abi, harika bir ikili oluşturmuşsunuz...

Özel nalann bilinmeyene doğru yelken açıyor nalann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    1 Mesajına 2 kez Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    187

buluşmayaa bak yaaa yeminleee başarı senin adın ...
    herşey sana yakışıyorrr mutlulukların en iyisiini hakediyorsun .....
    uğur dündarla buluşmada tam süper olmuşş....

Esra / Mimari Restorasyon bıcıyık üstün bir duruşu var bıcıyık üstün bir duruşu var bıcıyık üstün bir duruşu var bıcıyık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    Rep Puanı
    177

Muhteşem ikiliiii:) Süper bi buluşmaa olmuş sankiiimm :) Geçen gün Uğur Dündar'ın bir söyleşisi vardı Caddebostan Kültür Merkezinde, onu dinlemeye gitmiştim... Orada da çok başarılıydııı... İki böyle mükemmel insanın yan yana gelip bir şeyler yapmasıııı harikuladeee.......Click here to enlargeClick here to enlarge
    Konu bıcıyık tarafından (18-12-2006 Saat 21:51 ) değiştirilmiştir.

cicisporcu
    Misafir cicisporcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mesleğinde en zirvede olmak mükemel bir duygu olsa gerek ...
    Tabi bu duyguyu yaşayabilmek için de yıllarca , durmadan, doğru yolda ilerlemek gerekli diye düşünüyorum ben ...
    Ne mutlu bize ki önümüzde inanılmaz iyi örnekler var...
    Biri yıllardır mesleğinin zirvesinde , inanılmaz başarılı ve asla duruşundan ve doğru yolundan ödün vermemiş, her zaman çalıştığı her alanda takdir görmüş ve en önemlisi de bu takdiri kendi bileğiyle azmi ve çalışmasıyla kazanmış bir usta... Sayın Uğur Dündar
    ve diğeri ; durmadan çalışmayı hayat felsefesi haline getirmiş , yıllardır yaptığı çalışmalar ile kendini kanıtlamış , bizler için elinden geldiğince çabalayan her gün daha iyisi olabileceğini düşünen hep daha fazlasını isteyen kocaman yürekli
    Çağatayımız...
    Evet ben bu nedenle bizleri çokk ama çok şanslı
    görüyorum...Önümüzde örnek alabileceğimiz çok değerli insanlar var...
    Bence ;
    Bizler de Çağatay gibi doğru zamanda doğru yerdeyiz ve Çağatay 'ın kocaman yüreğiyle bu kocaman aileyi oluşturduk ve hep daha iyiye doğru ilerliyoruz...

Teşekkürler Sayın
    Uğur Dündar ve Çağatay Şahin
    Konu cicisporcu tarafından (18-12-2006 Saat 21:36 ) değiştirilmiştir.

Özel kazakistanbul bilinmeyene doğru yelken açıyor kazakistanbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

çok güzel bir buluşma olmus. çağatay abi başarılarının devamı dilerim. herşey gönlünce olsun...

Burak / Satış Müdür Yrd. Burak Elma ünlü olmasına az kaldı Burak Elma ünlü olmasına az kaldı Burak Elma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    Rep Puanı
    188

Vay vay vay.. Click here to enlarge Mükemmel bir buluşma olduğu kesin Biri Türkiye nin diğeri Yollar ın devi Click here to enlarge

Uğur Dündar la olan ağabey kardeş ilişkisini zaten biliyorum seninle de konuşmuştuk geçmişte vallahi ne diim bu yollar sana helal :) canım kankam benim tekrardan hayırlı ve de uğurlu olsun Click here to enlarge

Kemal / Tesis Müdürü Bay problem nickli üye rep puanını kapatmıştır. Bay problem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Cold
    Teşekkür
    144
    55 Mesajına 171 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    231

Uğur Dündar araştırmacı haber programı yapanlar içerisinde lider olan bir duayendir. Yıllardır yapmış olduğu programları büyük bir zevkle izledim ve izlemeye devam edeceğim. Yıllar önce rahmetli Bülent Ecevit başbakan olduğu bir zaman Sivas'a miting için gelmişti ve Sn. Uğur Dündar'da o an ordaydı ve kendisini yakından görme şerefine nail olmuştum.

Babam da kendisini çok sever ve her programını bir haber olarak algılar ve bize başka bir şey izletmezdi :) hatta Tv. yi açın ajansları dinliyeceğim diyerek onun programını zevkle izlerdi.

Başarılarının her zaman devamını dilerim. Bu ülke onun gibi haber duayenlerine ihtiyacı var. Böyle değerli bir şahsiyeti sitemizde ve aramızda görmekten büyük onur duyarız.

Bu iki güzel insanı bir arada görmek bizler için çok mutlu edici bir olay. İşlerinde başaralı bu değerli insanları tanıdığım için çok mutluyum.

Özel cervezas bilinmeyene doğru yelken açıyor cervezas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

Click here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlarge
    Click here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlarge

YClick here to enlargeoClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargerClick here to enlargeClick here to enlargeuClick here to enlargeClick here to enlargemClick here to enlargeClick here to enlargesClick here to enlargeClick here to enlargeuClick here to enlargeClick here to enlargez

arzubuse
    Misafir arzubuse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yıllardır çizgisini bozmadan devam eden örnek insan uğur dündar , çağatay'ın yolunu da çizmesine sebep olmuş, destek olmuş, yönlendirmiş .
    kitapta da dediğin gibi çağatay hiç bir başarı tesadüf değildir... sen doğru zaman ve doğru yerde doğru insanla karşılaşmışsın.
    umarım bundan sonra da hep doğrularla karşılaşırsın ...

surisuri
    Misafir surisuri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hayat sana ve sana yol gösteren kişiye böyle bir gün gösterecekmiş :) bu anlamda bence iki taraf açısından güzel bir kare :) Mesaji doğru zamanda aldiğının bir işareti ve uğraşıların sonuçsuz kalmaması :) Yol gösteren doğru işler yapan Uğur Dündar'a da ; bu noktayı algıladığın ve Uğur beyin emeğini unutmadığın için Çağatay sana da tebriklerrr :)

Ali / Site Emekli Yönetici
    2010 En Yardımsever Üye 2.si
    romantik77 görkemli bir geleceği var romantik77 görkemli bir geleceği var romantik77 görkemli bir geleceği var romantik77 görkemli bir geleceği var romantik77 görkemli bir geleceği var romantik77 görkemli bir geleceği var romantik77 görkemli bir geleceği var romantik77 görkemli bir geleceği var romantik77 görkemli bir geleceği var romantik77 görkemli bir geleceği var romantik77 görkemli bir geleceği var romantik77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    1
    1 Mesajına 4,294,967,257 kez Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    212

Uğur Dündar'ı Hodri Meydan programından beri beğenerek izlerim bence başarılı bir gazeteci ve televizyoncu. Çağatayyolda programının doğuşuna vesile olması çok güzel.

Şenay / Bankacı trinityy çölde su gibi maşallah trinityy çölde su gibi maşallah trinityy çölde su gibi maşallah trinityy çölde su gibi maşallah trinityy çölde su gibi maşallah trinityy çölde su gibi maşallah trinityy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    181

Türkiyede soruşturmacı gazetecilik ve Arena denince ilk akla gelen dürüst, başarılı yılların yıpratamadığı Uğur Dündar ve öğrencisi Çağatay Şahin... İşte dinlenmek nedir bilmeyen devamlı azimle çalışan iki örnek insan...
    İyiki yollarınız kesişmiş ve iyiki Uğur Dündar seni yollara çıkarmış Çağatay yoksa biz senin izini nasıl bulurduk... İyiler mutlaka kazanır ve hep kazanacakta sen bunun bir örneği olarak karşımızdasın!!!

(Uğur Dündar'ında katıldığı bir etkinlikte olup onu tanımak çok güzel olurdu umarım gerçekleşir...)

alfa
    Misafir alfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Uğur DÜNDAR ve Çağatay ŞAHİN için söylenebilecek çok şey var ama benim şu an aklıma gelen ilk şey; "Aynası iştir kişinin lafa bakılmaz" oldu.
    Konu alfa tarafından (20-12-2006 Saat 01:45 ) değiştirilmiştir.

Hatice / Öğrenci hati üstün bir duruşu var hati üstün bir duruşu var hati üstün bir duruşu var hati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Cool
    Teşekkür
    0
    2 Mesajına 3 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    191

Ben Uğur Bey`i Beyazın programında canlı görme fırsatını bulmuştum. Stüdyoya girince ben dahil oradaki tüm insanların etkilendigine adım gibi eminim. Çünkü ben hayatımda insanları bu kadar etkileyen, güven veren çok az insan gördüm. Yaptığı işlerlede güvenilir olduğunu kanıtlamıştır. Bugün sitemiz sayesinde güzel dostluklar edindiysek bunuda Uğur Dündar'ın kitabın önsözünden anlıyoruz :)
    teşekkürler Click here to enlarge

Serap / Jeofizik Mühendisi Serap çölde su gibi maşallah Serap çölde su gibi maşallah Serap çölde su gibi maşallah Serap çölde su gibi maşallah Serap çölde su gibi maşallah Serap çölde su gibi maşallah Serap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    16
    9 Mesajına 48 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    191

Başarının sırrı anlaşıldı :)