+ Konuyu Cevapla
Toplam 6 Sayfadan 1. Sayfa
1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 104 sonuçtan 1 ile 20 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Uğur Dündar'a Kitabımızı Takdim Ettik. (ARŞİV)

Çağatay Şahin *Çağatay* nickli üye rep puanını kapatmıştır. *Çağatay* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    17,090
    1,572 Mesajına 18,208 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    200

Standart Uğur Dündar'a Kitabımızı Takdim Ettik. (ARŞİV)

Arkadaşlar bugün Uğur Dündar'a kitabımızı götürdüm. Benim için tarif edilmez bir yeri var bu büyük ustanın. Çağatay Yolda'nın yaratıcısı çünkü o.
    Bugün bir ÇAĞATAY YOLDA ailemiz varsa, bu da O'nun eseridir.
    Kitabı alanlar önsözü okuduklarında hayatımda ki değerini çok iyi anlayacaklardır zaten.

Click here to enlarge

Uğur ağabey, kitabı görünce "Hayatımda aldığım en güzel ödüllerden biri" dedi.
    Bu hafta bu anlamlı buluşmamızı Çağatay Yolda programımızda izleyebilirsiniz..

Click here to enlarge

Click here to enlarge

Click here to enlarge

Click here to enlarge

Özel biricik bilinmeyene doğru yelken açıyor biricik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    179

ya iki BAŞARILI insanı yanyana görmek böyle güzel birşey olsa gerekClick here to enlarge
    çağatay abi ya benide götürseydin fotoğraf çekerdimClick here to enlarge ya benim idol'ümdür kendisiClick here to enlarge ya hayatım boyunca kendimi örnek alacağım tek insanClick here to enlarge ama harika bişi ya..çok sevindim..harikasın valla..uğur dündarın takdirini kazanmışsın valla sana kimse bişi diyemez...sen işini çok iyi yapıyorsun zaten..harikasın çağatay abi..seni seviyoruz:)

Serpil / Gezi Koordinatörü Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil görkemli bir geleceği var Serpil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    2,743
    750 Mesajına 12,401 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    200

Ben şu anda hiçbirşey söyliyemiycem , niyeyse resimlere bakınca çok heyecanlandım ve ağlayacağım sankiii.
    Dünden bugüne belgesel izledim şu kadarcık resimde....

Özel Canip herkes onun adını bilir Canip herkes onun adını bilir Canip herkes onun adını bilir Canip herkes onun adını bilir Canip herkes onun adını bilir Canip herkes onun adını bilir Canip herkes onun adını bilir Canip herkes onun adını bilir Canip herkes onun adını bilir Canip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    2 Mesajına 6 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    183

Uğur dündar bu ülkenin yetiştirdiği Harbi kaliteli habercilerden tebrik ediyorum...

(Resimlerde görüyorum. Bende O bloknotlardan Tişörtten istiyorum...)

Sedef / Ziraat Mühendisi Sedef çölde su gibi maşallah Sedef çölde su gibi maşallah Sedef çölde su gibi maşallah Sedef çölde su gibi maşallah Sedef çölde su gibi maşallah Sedef çölde su gibi maşallah Sedef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    7
    7 Mesajına 48 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    187

Muhteşem bir buluşma.

Uğur Dündar'ın da

Çağatay Şahin'in de yolu hep açık olsun.

Özel secel bilinmeyene doğru yelken açıyor secel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

Sayın Uğur Dündar'ı ve Sevgili Çağatay Şahin'i tartışmaya bile gerek yok...

Sizleri ve bizleri bu ülke için, bizim için daima el ele görmek dileğiyle...

Tufan / Bilgi işlem 2fun bilinmeyene doğru yelken açıyor 2fun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    1
    1 Mesajına 5 kez Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

ne zaman yeni bi topic görsem mutlaka başarılı bi haberle karşılaşıyorum...:)
    yukarıdaki resim kareleri gerçekten çok güzel tekrar tekrar tebrikler.

İlker / Site Emekli Yöneticisi
    2007 En Yardımsever Üye 2.si & 2008 En Yardımsever Üye 1.si. & En İyi Emekli Yönetici 2.si. & En Banlanası 3.sü.
    sevdamevsimi herkes onun adını bilir sevdamevsimi herkes onun adını bilir sevdamevsimi herkes onun adını bilir sevdamevsimi herkes onun adını bilir sevdamevsimi herkes onun adını bilir sevdamevsimi herkes onun adını bilir sevdamevsimi herkes onun adını bilir sevdamevsimi herkes onun adını bilir sevdamevsimi herkes onun adını bilir sevdamevsimi herkes onun adını bilir sevdamevsimi herkes onun adını bilir sevdamevsimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Cool
    Teşekkür
    16
    8 Mesajına 41 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    196

Yılların eskitemediği hala yakışıklı ve halen karizmatik, türk televizyonlarının usta duayeni saygıdeğer, eşi bulunmaz,
    araştırmacı gazeteci, büyük üstad UĞUR DÜNDAR abimize en içten dileklerimle saygı sevgi ve şükranlarımı sunuyorum.
    Bu vesile ile bizleri onunla buluşturan ÇAĞATAY abime sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

not : Bir buluşmamızda UĞUR DÜNDAR abimizin biz çağatayyolda ailesini onurlandırmasını rica ediyoruz. saygılar

BİRİMİZ HEPİMİZ, HEPİMİZ BİRİMİZ İÇİN.
    ÇAĞATAY SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN.

Sinem / İşletme Sinemm forum seninle gurur duyuyor Sinemm forum seninle gurur duyuyor Sinemm forum seninle gurur duyuyor Sinemm forum seninle gurur duyuyor Sinemm forum seninle gurur duyuyor Sinemm forum seninle gurur duyuyor Sinemm forum seninle gurur duyuyor Sinemm forum seninle gurur duyuyor Sinemm forum seninle gurur duyuyor Sinemm forum seninle gurur duyuyor Sinemm forum seninle gurur duyuyor Sinemm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Angelic
    Teşekkür
    117
    106 Mesajına 249 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    211

Çok güzel bir buluşma. İki başarılı, çalışkan işinde bir numara insan bir arada.Click here to enlarge Click here to enlarge Click here to enlarge

Özel eskender bilinmeyene doğru yelken açıyor eskender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    Rep Puanı
    187

bir Öncü ve İzinden giden.... iki başarılı insan.... güvenmekle ne kadar haklı olduğunu ve güveni boşa çıkarmamanın fotoğrafları... ve başarının resmi..aşağıdaki fotoğraflardan ben bunları çıkardım doğrusu

Betül / Ofis Koordinatörü Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül görkemli bir geleceği var Uğur Betül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Blah
    Teşekkür
    5,623
    363 Mesajına 2,962 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    207

Habercilik konusunda usta bir insanla yola çıkmanın en güzel kanıtı ÇAĞATAY ŞAHİN
    Başarılarının devamını dilerim....
    (Uğur Dündar'ın da katılacağı bir etkinlikte görüşmek üzere)
    Konu Uğur Betül tarafından (18-12-2006 Saat 17:46 ) değiştirilmiştir.

Özel nitella bilinmeyene doğru yelken açıyor nitella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    178

çok güzel bir buluşma olmuş .. muhteşem ikili yanyana ...

yılların başarılı araştırmacı soruşturmacı gazetecisi Uğur Dündar ve başarılarıyla durdurak bilmeyen sevgili Çağatay Şahin ...

iki başarılı insanı burada yanyana görmek beni çok mutlu etti , umarım Uğur Dündar önümüzdeki zamanlarda kendisini aramızda görme mutluluğunu da yaşatır bizlere ....

Özel kemküm nickli üye rep puanını kapatmıştır. kemküm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    186

Uğur Dündar ve Çağatay Şahin...
    dürüstlük ve görev heyecanına ait bayrak hiç yere düşmeyecek.

Muharrem / Kamu personeli mtanar ünlü olmasına az kaldı mtanar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    2 Mesajına 10 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    181

daha ne olsun ya haber budur işte

Medya / İstanbul Olçum afferin iyi işler yapıyor Olçum afferin iyi işler yapıyor Olçum afferin iyi işler yapıyor Olçum afferin iyi işler yapıyor Olçum afferin iyi işler yapıyor Olçum afferin iyi işler yapıyor Olçum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Amused
    Teşekkür
    9
    2 Mesajına 7 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    177

Mükemmel bir buluşma gerçekleşmiş.
    Televizyonun Duayenlerinden olan Uğur DÜNDAR ile aynı ortamda bulunmak gerçekten büyük bir şeref.

İyi ki Çağatay abinin yolunu açmış....
    Konu Olçum tarafından (18-12-2006 Saat 18:35 ) değiştirilmiştir.

Onur / Öğrenci cyrano çölde su gibi maşallah cyrano çölde su gibi maşallah cyrano çölde su gibi maşallah cyrano çölde su gibi maşallah cyrano çölde su gibi maşallah cyrano çölde su gibi maşallah cyrano - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    4 Mesajına 6 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    197

Gerçekten Uğur Dündar'ın hem cagatayyolda ailesinin yaratıcısı olmasından hem de bu ailenin içinde bulunan Türkiye'nin en iyi habercilerinden birinin kitabıyla ilgili bu düşünceleri inanılmaz gurur verici...

Özel tears4fears üstün bir duruşu var tears4fears üstün bir duruşu var tears4fears - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    3 Mesajına 3 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    188

Sevgili Uğur abiyi çok seviyoruz yıllarca izledik izlemeye devam edeceğiz inşallah. Çağatay abiyi bizlere kazandırdığı içinde sonsuz teşekkürler:)

Alev / Güzellik Uzmanı
    2008 Bayanlar Go-kart 2.si
    amyy çölde su gibi maşallah amyy çölde su gibi maşallah amyy çölde su gibi maşallah amyy çölde su gibi maşallah amyy çölde su gibi maşallah amyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    Rep Puanı
    178

Gerçekten muhteşem bir buluşma olmuş
    iki harika insan böyle bir arada görmek çok zordur.
    Çağatayın bu anlamlı güzel emeğine yakışanı olmuş bence......
    :alkış: :alkış: Click here to enlarge

sınırdaki kedi
    Misafir sınırdaki kedi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Büyüklerimiz, büyüklüklerini gösterdikleri zaman gençlerin önündeki sis perdesi aralanıyor olmalı. Ne kadar kabiliyetli, güçlü, donanımlı olursa olsun insan bi şeylerin tetiklemesi gerekiyor.
    Uğur Dündar büyüklüğünü göstermiş ve Çağatay ona Büyük Usta demiş.
    Bir insanın büyüklüğü ve güzelliği bir diğer insanın büyümesine güzelliğine güzellik katmasına sebep olmuş.
    Bizlere Tebrik etmek düşer.
    Aklınıza, yüreğinize, ruhunuza sağlık.

Özel mıstık çölde su gibi maşallah mıstık çölde su gibi maşallah mıstık çölde su gibi maşallah mıstık çölde su gibi maşallah mıstık çölde su gibi maşallah mıstık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    0
    0 Mesajına 0 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

Uğur Dündar gibi bir üstadın insanin elinden tutması, onun yolunu açması herkese nasip olmaz, böyle bir şansı çok iyi değerlendiren Çağatay'ı da gönülden kutlamak istiyorum.
    İyi Ki Varsınız
    Ve
    İyi Ki Varız :)