+ Konuyu Cevapla
Toplam 8 Sayfadan 8. Sayfa
BirinciBirinci ... 6 7 8
Toplam 145 sonuçtan 141 ile 145 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: İşte Kitabımız...

Serap / Eczacı akrepkızı forum seninle gurur duyuyor akrepkızı forum seninle gurur duyuyor akrepkızı forum seninle gurur duyuyor akrepkızı forum seninle gurur duyuyor akrepkızı forum seninle gurur duyuyor akrepkızı forum seninle gurur duyuyor akrepkızı forum seninle gurur duyuyor akrepkızı forum seninle gurur duyuyor akrepkızı forum seninle gurur duyuyor akrepkızı forum seninle gurur duyuyor akrepkızı forum seninle gurur duyuyor akrepkızı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Angelic
    Teşekkür
    11,847
    1,259 Mesajına 8,414 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

Çağataycım bu ÇAĞATAY YOLDA kitabından bende almak istiyorum.Çok geç kalmışım hala nerede ve nasıl bulabilirim nasıl temin edebilirim? Bu konuda bilgilendirirsen beni çoook sevinirim.Şimdiden teşekkür ederim.Sevgiler Saygılar.

2. akrepkızı size Teşekkür Edenler:

Anıl /Bilgi İşlem Yetkilisi anilkoc ünlü olmasına az kaldı anilkoc ünlü olmasına az kaldı anilkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruh Halim
    Cool
    Teşekkür
    2
    2 Mesajına 11 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    0

bende 10 gün önce hepsiburada üzerinden sipariş verdim fakat temin edemediler. her yere baktım ama Akis Kitap'ta bile kalmamış maalesef.

............................. emekliyönetici değerli bir mücevher o emekliyönetici değerli bir mücevher o emekliyönetici değerli bir mücevher o emekliyönetici değerli bir mücevher o emekliyönetici değerli bir mücevher o emekliyönetici değerli bir mücevher o emekliyönetici değerli bir mücevher o emekliyönetici değerli bir mücevher o emekliyönetici değerli bir mücevher o emekliyönetici değerli bir mücevher o emekliyönetici değerli bir mücevher o emekliyönetici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    4,859
    1,004 Mesajına 6,993 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    195

Bende uzun zamandır kitabı temin etmeye çalışanlardanım.
    İnternet üzerinden satış yapan bütün kitap sitelerine baktım ama hepsi '' stokta yok '' diyordu. Click here to enlarge

Amaaaa az önce adını ilk kez duyduğum bir kitap sitesinden sipariş verdim Click here to enlarge teslimat süresi 2 gün yazıyor.
    Pazar gününe kadar ulaşsaydı keşke Click here to enlarge
    Abuzer abimi çok kıskandım , bende imzalı kitabım olsun istiyorum Click here to enlarge

5. emekliyönetici Teşekkürler:

Abuzer Yegin
    Misafir Abuzer Yegin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Click here to enlarge destiny Nickli Üyeden Alıntı Click here to enlarge
    Bende uzun zamandır kitabı temin etmeye çalışanlardanım.
    İnternet üzerinden satış yapan bütün kitap sitelerine baktım ama hepsi '' stokta yok '' diyordu. Click here to enlarge

Amaaaa az önce adını ilk kez duyduğum bir kitap sitesinden sipariş verdim Click here to enlarge teslimat süresi 2 gün yazıyor.
    Pazar gününe kadar ulaşsaydı keşke Click here to enlarge
    Abuzer abimi çok kıskandım , bende imzalı kitabım olsun istiyorum Click here to enlarge
    Güldencim Bendeki imzalı kitaptan sana fotokopi ile çoğaltırım merak etme O zaman seninde imzalı kitabın olmuş olur.

7. Abuzer Yegin Teşekkürler:

Emekli / Bursa penbe forum seninle gurur duyuyor penbe forum seninle gurur duyuyor penbe forum seninle gurur duyuyor penbe forum seninle gurur duyuyor penbe forum seninle gurur duyuyor penbe forum seninle gurur duyuyor penbe forum seninle gurur duyuyor penbe forum seninle gurur duyuyor penbe forum seninle gurur duyuyor penbe forum seninle gurur duyuyor penbe forum seninle gurur duyuyor penbe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür
    10,993
    1,239 Mesajına 8,284 kez
    Teşekkür Aldı.
    Rep Puanı
    156

Ben de istiyorum lütfen evet Abuzer kardeşimi çok kıskanıverdim.2 gündür ben de aradım bulamadım.

9. penbe size Teşekkür Edenler: